jjjerry

První a poslední epizoda 4* a to mezi tím si nepouštějte:-) Celé serie trpí nedostakem logiky. Nemůžu si pomoci ale ten scénář psali hlupáci. Nepřemýšleli. Neznali hry Halo ani předešlé filmy. Proboha proč by si někdo furt sundával helmu. Stejný problém jako Mandalorian. Nevyužitý potencíl. A to rozpočet asi měly slušený. ()

Skylord99

Je to škoda. Paramount měl v kapse sérii s velkým potenciálem. Hry jsem nikdy nehrál, ale byl jsem celkem zvědavý. Bohužel Halo není výborným seriálem. Je znát, že byl drahý. Vizuální stránka je dobrá a hlavní téma si rád pustím. Nicméně dějově to strádá. Linka s asiatkou je úplně zbytečná a bez ní by to víc odsýpalo. Fajn byl vztah mezi Johnem a Cortanou. Covenant byl ale hrozně málo prokreslený. Druhá řada je potvrzená, uvidíme, co si pro nás tvůrci připraví a zda napraví svá pochybení. Opravdu jen lehoučký nadrůměr. 6/10 ()

K4my

Seriál co není pod tíhou SJW (tak nějak to content herního llore nabízí samo :-D), politické korektnosti, drží se předlohy, dbá na výběr herců , nabízí jak příběhové zázemí tak i solidní akci ? Děkuji.... Děkuji, děkuji, a děkuji...... Po zaklínači, Interview with Vampire a jiných zprzněných tvorbách na knižní či herní náměty, jsem velmi příjemně překvapen. A to jsem Halo sérii her nikdy příliš nemusel. Je to seriál, který díky absenci pořádné tvorby dohání apetit, který je díky absenci "zrušeného Massefektu" a "Falloutu v nedohlednu" zkrátka gigantický.  V tuto chvíli je naprosto irelevantní řešit, zda je seriál objektivně na 3/4 nebo 5 hvězd, jelkož není v segmentu knižních a herních předloh nic s čím by se dalo porovnávat, rozhodně ne v řádu let minulých a obávám se, že ani v řádu let nadcházejících. ()

hmyzovrah

Po místy trapném 1 dílu, slabším tempu na začátku a nudných dialozích v prvních 4 epizodách, dostal seriál Halo, svého názvu. To jest: Haló probudili jsme se! Pablo Schreiber je toporný herec, ale k postavě Master Chiefa se podle mého náramně hodí, je to takovej ten drsňák, co si získá každého(každou) Pokud se jedná o vedlejší postavy, tak jsou mezi nima neskutečné rozdíly, je jich tam podle mého hodně a některé jsou prostě otravné, či protivné. Pokud bych měl přirovnat seriál ke hře, tak nemůžu posloužit, pač sem hrál Halo tak 5 minut, první díl. Je také vidět, že si tvůrci něco vypůjčili z Battlestar Galactiky, Star Wars a mariňáci, mi připadají, jako vojáci z Hvězdné Pěchoty. Takže přežijte první 4 epizody, pak si otevřete colu a chipsy(tak jak to dělám já) a užijte si akční zábavu.. ()