Necrotongue

Ani při třetím setkání s barvitými postavičkami obývajícími městečko Preacher's Corners a jeho blízké okolí jsem nebyl zklamán. Opět jsem se dočkal přímo kouzelné kombinace tuposti, víry, nenávisti a násilí, jen jsem musel lehce poopravit svá očekávání. Původně jsem si totiž myslel, že půjde o novoanglickou duchařinu, zatímco teď mám dojem, že půjde o druh jakéhosi mysteriózního thrilleru/ hororu. Ale čert ví, po dalších dvou epizodách se z toho může vyvrbit i komedie nebo muzikál. Tvůrci jsou mi se svým záměrem zatím poněkud nečitelní. Jednou věcí jsem si ale naprosto jistý- zatím se u seriálu výborně bavím. / Poučení: Pokud tě někdo nakope do žeber, bohatě leduj. ()

warrenur

Konecne epizoda, co ma i poriadny mystery naboj. Spokojnost, hoci opat tu vidime mozny vzorec. Prihodne vidime "manifestaciu" dedicnej choroby na malom drobcovi, po tom, ako to tatinovi spravca azyloveho domu? Je mi to tazko uveritelne. Potesila opat postava "kladivara", ktore je rozhodne z masa a kosti. :) Nuz a ten zaver so sekacom bol len takym brnknutim na strunu. 65% ()

helraiser

Nemůžu si pomoci, ale tohle je prostě nářez. Super atmosféra od začátku do konce, město plné pošahanců kteří se neštítí ničeho a záhadný chlapík podřezávající nepřátele rodiny kapitána. Vrchol tohoto dílu byla návštěva blázince, která neměla chybu, fuj tajbl. Tenhle seriál je zatím opravdu lahudková podívaná. ()