warrenur

Povercivi hlupaci su vzdy "balzamom" pre divaka. :) V takom meste by som veru biznis nerozbiehal. Tomu klise s "fararkom" sa vyhnut mohli, ale mozno to zohra nejaku podstatnejsiu rolu v dalsich epizodach. Takze stary Boon s kladivom pobehuje v stenach domu a zapacila sa mu mlada "krivonozka"? S touto premisou tu uz tiez boli za cca poslednych 6 rokov dva vcelku uchadzajuce horrory. Snad toto spracovanie bude odlisne. Dufam, ze tatkove vidiny nebudu az pricaste, hoci je pravda, ze rozvernu kocku s jablckom nevidel iba on, ale i straznikova milenka/zena. ()

Necrotongue

Já tedy nevím, jak je na tom seriál s duchy, každopádně disponuje mnoha bohabojnými křesťany, a z těch mě opravdu mrazí. Duchové, démoni a nemrtví obecně totiž tvoří mnohem příjemnější společnost než tlupy fanatických uctívačů kteréhokoli boha / bohyně/ bohů. Alespoň já to tak cítím. Ale abych byl fér, oni za to nemůžou, vždyť už název městečka dává každému potencionálnímu přišelci jasně najevo, co může očekávat. Tvůrcům se zatím velmi dobře daří udržovat kvalitní atmosféru i určité napětí, aniž by museli používat stupidní lekačky, Adrien Brody se do role Charlese Boona skvěle hodí a vypadá to tak, že se budu u seriálu dobře bavit. / Poučení: Když tě někde nemají rádi, moc si nekoleduj. 4*- ()

helraiser

Parádička, ještě lepší než díl předchozí a není nic děsivější než zkažené město plné Puritánů. Samozřejmě atmosféra opět prvotřídní a závěr tomu nasadil korunu. Jen tak dál, tohle je prostě něco co mi hodně dlouho chybělo a jsem opravdu zvědavej jak to bude dál. Navíc úvodní titulky jsou opravdu úchvatné. ()