Alf

Komédia / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Tvorcovia:

Tom Patchett, Paul Fusco

Hudba:

Alf Clausen

Max Wright, Andrea Elson, Anne Schedeen, Benji Gregory, Paul Dooley, Frances Bay, Mihaly 'Michu' Meszaros, Elisha Cook Jr., Glenn Withrow, Holly Fields (viac)

Recenzie používateľa cheyene k tomuto seriálu (44)

Alfovy výjimečné Vánoce: část 1. (1987) (S02E12)

Možná, že je tu mnoho sentimentu a děj má blíž dramatu než komedii, ale přesto či právě proto si mě získal. Vidět často cynického a urýpaného Gordona Shumwaye v citlivé poloze bylo příjemnou změnou. A nemohu říct, že bych se nezasmál. Scéna s Tiffany, dokud si myslela, že jde o plyšáka, pobavila, podobně i Alf coby doktor ve výtahu. Netradiční epizoda s určitým poselstvím a emocemi si zaslouží 5*. ()

Návštěva strýčka (1988) (S02E16)

Celkem zdařilý a řekl bych i originálnější námět, což mě nutí dát 5*. Dalo by se konstatovat, že této epizodě nechybí i malinká porce emocí. ()

Tequila (1988) (S02E24)

Scéna, jak Alf pospíchá zvracet, je vskutku povedená. ()

Anděl strážný (1988) (S03E02)

"V životě záleží hlavně na lidech a ne na plných kapsách." ()

Odhalení: část 1. (1988) (S03E07)

Mjr. Winchester z MASH 4077 funguje i s Alfem na výbornou. Role vandráka mu opravdu dobře sedla a potěšil i dabing Antonína Molčíka. ()

Změna je život (1988) (S03E09)

Epizoda, který přináší poměrně příjemný zvrat pro celou Tannerovic rodinu. Je pouze škoda, že se s pointou tohoto dílu nepracuje výraznějším způsobem i v následujících epizodách (minimálně do e13, kterou jsem právě dokoukal a zpětně píši komentář k tomuto dílu). ()

Samota tíží (1988) (S03E11)

Lze říct, že každý díl, kdy Alf opustí Tannerovic dům, je příjemným ozvláštněním seriálu. ()

Elvis žije (1989) (S03E15)

Stalloneův recept na pečení a Raquelin komentář: "Nejdřív Rambo 3 a teď tohle.. s tím Stallonem to jde z kopce." Pobavilo. :) ()

Hvězda němého filmu (1989) (S03E24)

Originální a povedené. Inspirace němými filmy zafungovala a herci včetně Alfa měli možnost vyniknout. Každé vybočení ze stereotypu tohoto sitcomu mě vždy potěší a protože sám mám éru němé kinematografie v oblibě, musím dát 5*. ()

Už je to tady (1989) (S03E26)

Povedená narážka na Jamese Bonda. :) ()

Hledá se Eric (1989) (S04E01)

Trochu jsem se startu do poslední sezóny obával, ale tento díl ukázal, že o nějaký razantní kvalitativní pokles nepůjde. Hledá se Eric byla zdařilou a úsměvnou epizodou. ()

Willie v podezření (1989) (S04E03)

Jeden z těch dílů, jenž si zaslouží plný počet hvězdiček. Má nápad, má spád, je zábavný. Opravdu ale nestačím žasnout nad uživatelem Frantisek.Fu, který každou epizodu komentuje pouhým "60%", prakticky všechny komentáře jsou ze dne 21.4.2018. Vskutku není snadnější způsob jak nasbírat kvantum komentářů, než ctrl+c a ctrl+v. Takto kvalitní a přínosné slovní-číselné hodnocení je k nezaplacení. :) ()

Životní poslání (1989) (S04E05)

Alf a jeho psychologické analyzování nemělo chybu. ()

Alfova závislost (1989) (S04E06)

Alfův záchvat smíchu, ale i závislost na bavlně pobaví. Willie účastnící se sezení závislých lidí, aby pomohl mimozemšťanovi, je též zábavným momentem. ()

Večírek (1989) (S04E13)

Alfův tanec pobavil... ()

Legrace je vážná věc (1990) (S04E14)

Alfův vtípek s artritickou kočkou byl náhodou povedený! :) ()

Budoucnost s otazníkem (1990) (S04E18)

Originální a povedený námět epizody by si zasloužil snad i 5*. Lynn a Brian byli v dospělosti pořádně nesympatičtí. Pouze Willie a Kate si zachovali jisté kouzlo. ()

Alfův idol (1990) (S04E19)

Alf mimo pár stěn Tannerovic domu je příslibem k dobré podívané. Zdařilá epizoda. ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

20.08.2018

V době, kdy se už chystá i nový ALF, asi nikoho nepřekvapí, že Hollywoodu dávno přestalo být cokoliv svaté. Každopádně jednou za čas přijde i oznámení, které zase nezní tak špatně, a kupodivu vlastně… (viac)