Armond sa snaží napraviť škody a Belinda chce na Tanyu zapôsobiť svojím obchodným plánom. Paula je z Mossbacherovcov čoraz viac rozčarovaná. (HBO Max)

oasismanik

Miniséria prechádza plynulo od mierneho humoru k takmer žiadnemu humoru a musím povedať, že táto rovina tomu sedí o dosť viac, škoda, že sa to tak sľubne rozbieha až ako sa blížime ku koncu. Opäť jasných 5. ()

Necrotongue

Tvůrci seriálu mě ani popáté nezklamali a vidím to tak, že by museli provést strašlivou prasárnu, abych byl ve finále nespokojen. Tentokrát mě ti kujóni zaskočili naprosto nepřipraveného, když do děje zařadili první, a předpokládám že i poslední akční scénu. Tím mě totálně vykolejili a jasně si tak řekli o pátou hvězdičku, o níž jsem do té chvíle nebyl přesvědčen. Už se velmi těším, jakým způsobem bude tento počin uzavřen a zároveň mě mrzí, že se budu muset rozloučit se všemi figurkami, které se v hotelu vyskytovaly. ()

William_

Epizoda, kde už humorných scén alá Účastníci zájezdu tolik není, ale je tu více drama, což jak píšou kolegové pode mnou, seriálu sluší, a je velice ubíjející zjistit, že se jedná už o předposlední epizodu. Dočkali jsme se napadení v hotelovém pokoji, poslední scéna dílu má grády a tak trochu naznačuje, o čem bude řeč ve finální epizodě. ()

Sany33

Príbeh: Rachel je šedivá so svojho detinského manžela aj jeho excentrickej matky. Nicol sa dotkla Markova úprimnosť. Tanya už má Belindu úplne na háku lebo si našla novú životnú lásku. Prevedenie: Chlapec čo toto napísal musí mať evidentne problém s niektorými spoločenskými vrstvami a rozmach spoločnosti vykreslil v tomto šesťdielnom diele. Normálne že do tej rakvy v lietadle by som po tejto časti hodil asi každého. Neskutočne ma všetci serú. Seriál ale graduje a prvý raz musím priznať, že sa teším na ďalšiu časť a musím sa tiež priznať, že som rád, že bude posledná. 60% ()

molcan2

Krásna a hlboká epizóda, ktorá skúma psychologické spodné vrstvy väčšiny postáv, s veľmi dobrým zmysluplným herectvom a množstvom skrytých posolstiev. Zatiaľ je to viac charakterová štúdia ako čistá dráma a to je osviežujúce. Pomalý vývoj, nádherné scenérie a hlboké zamyslenie. ()