Seznamte se se Smithovými: dvěma osamělými lidmi, Johnem a Jane, kteří se vzdali svých životů i identity, jen aby je nadřízení dali dohromady, i když se vůbec neznají. Odteď ale musí fungovat jako pár – jak ve špionáži, tak i v manželství. (Prime Video)

Recenzie používateľa dO_od k tomuto seriálu (2)

Mr. & Mrs. Smith (2024)

// „I think they might be ready to sell.“ No ty kráso. Jak jsem si z počátku nemohl zvyknout na ten novej chladnější a hyperrealistický styl, někdy od čtvrtého dílu do sebe ten koncept celý konečně zapadne a je to strašně dobrý. Ať už jako špiónský drama s nadhledem (Vaughn by se mohl leccos přiučit), nebo vztahová studie (díl s terapií fantasticky napsanej). V obou případech to skvěle odsýpá, je to krásně nápaditý, má to vynikající soundtrack, těží to z lokací a v posledních třech dílech už je to i neskutečně emocionální, což samozřejmě ve finále ještě vygraduje. Spíš než k filmu s Pittem a Jolie bych to přirovnal k loňskýmu Beef. Tak snad Amazon odklepne druhou sérii, tohle se povedlo víc, než bych kdy čekal. 9/10 ()

První rande (2024) (E01)

// Po první třech dílech: Film bezostyšně miluju a tohle je zatím úplně jiný – což je ze strany tvůrců velice prozíravé, protože to tím pádem nejde moc srovnávat. Premisa se pozměnila, vztah se mnohem důkladněji prokresluje, mise jsou hezky rozmanitý, nechybí jim spád, napětí ani akční momenty. Chemie mezi Gloverem a Erskine je fajn, humor a ironické poznámky pak přibývají s každým dílem, takže očividně spějeme k tomu, co mě na verzi s Bradem a Angelinou bavilo nejvíc a co jediné by to mohlo sdílet, ale ta největší deviza filmu – tedy jak moc byl sexy, aniž by se pro to jakkoli namáhal – to tu bohužel není a zjevně nebude. Momentálně je to někde mezi 6-7/10 s tím, že to ale roste. ()