Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

Jurge

Najlepšia komédia všetkých čias. Geniálne dialógy, na ktorých sa dokážem smiať aj keď ich budem počuť milióntykrát. Hanba predovšetkým americkej akadémii, že tomu pridelila iba jeden Oscar. Chápem, že Ben Hur bol silný súper, ale určite to malo dostať Oscara minimálne za scénar a pre Jacka Lemmona, pretože ten je absolútne brilantný a aj keby v živote nenatočil nič iné, aj tak by mal v mojej Sieni slávy čestné miesto. "Billy, jak tys to dělal?" ()

mistrq

Super film. Vždycky když ho dávají, tak si vzpomenu na svou babičku, jak se při koukání smála, až se málem počůrala!! :o) ()

sun.eagle

Kultovní nestárnoucí klasika, na kterou se vždy rád podívám. Mimo jiné i díky hvězdnému trojlístku a hlavně výkonům Curtise a Lemmona jedna z nejlepších komedií všech dob. ()

radek.896

Hodně jsem se pobavil. Už od dětství jsem tento název slýchával a až nyný jsem jej viděl a je to skutečný skvost! T. Curtis a J. Lemmon hráli famozně. ()

papez12

super ja som sa kráľovsky včera bavil, škoda, že to je čiernobiele. Inak som váhal medzi 4 a 5 hviezdami, ale tak sú tu horšie filmy na lepšom mieste v rebríčku, tak prečo nie 5? ()

JohnnyV

Předevčírem jsem to viděl poprvé a bavil jsem se přímo královsky. A přestože je filmu hodně přes padesát, vůbec neztrácí šťávu. ()

Hansolo35

Nestárnoucí klasika, která se nikdy neokouká. Být Dafné, tak asi "kamaráda" Joea zahluším, ale jinak by to nebyl ten pravej odvaz. Asi nejnudnější je Marilyn, když svádí "milionáře" Shell oil mladšího. Mám rád "oplácanější" holky, ale Marilyn se mi taky nějak moc nelíbila. Snad že člověk ví, jaká byla ve skutečnosti nesnesitelná primadona. P.S. Někdo tu píše, že by se chtěl svézt vozy s velkými toaletami. To, že to neexistuje u nás, neznamená že to neexistuje vůbec :-) Třeba tady máte úplně jiné WC, než bývá dnes zvykem: http://parostroj.net/katalog/ov/images/vykresy/Calm_1939.gif ()

Leni080

Skvelý film, poteší po stránke hereckých výkonov, upúta príbehom i spracovaním a v neposlednom rade pobaví. Vynikajúca zmes kriminálnej zápletky, humorných situácií a aj romantických okamihov. Jack Lemmon dal svojej postave skvelý roztomilý a zábavný výraz. ()

Vero

Úsměvná, nikoli až tak příliš vtipná klasika. Každopádně jsem ráda, že jsem ji viděla, protože už konečně vím, odkud pochází hláška "Nikdo není dokonalý." :) ()

eexDon

Für mich - 90%, - /některé grimasy, vtípky už jsou dnes spíš k pousmání, případně to platí i o milostných scénách/, + /dobrá kombinace gangsterky, muzikálu a bláznivé komedie v americkém stylu, gagy a vtipy/tedy ty, co nezastaraly/ - některé jsou i po těch letech špičkové, film i přes svou délku nenudí a vlastně nemá skoro žádné slabé místo, dabing se též velmi povedl a dojem ještě zvýšil, trojka Jack/Tony/MM je hlavní tahák filmu, Jack/Tony naprosto excelují a ovládají scénu a MM dobře doplňuje, protože herecky nezasahuje, ale hezky vypadá a je miloučká/, hodnocení - nestárnoucí špičková crazy parodie na gangsterky a muzikální komedie v jednom, jedna z nejlepších amerických komedií neboli svět není dokonalý, ale tato komedie ano!, poznámky - Bringing Up, Baby! je sice ještě lepší, ale už ne o mnoho, AA- 5/5 ()

SandyStar

Božská Marilyn, božský humor, božská hudba. Je to film na který se můžu dívat i milonkrát a přesto mě bude bavit. Fascinuje mě, jak dlouho už se tento film drží a lidé ho pořád berou jako určitou součást filmové historie, na kterou se dívají pro radost a né z nějaké intelektualní povinnosti (alespoň doufám). ()

Mparrowka

Tomuhle říkám komedie. Jsem milovnicí zlaté éry Hollywoodu, takže tento film rozhodně nemohl uniknout mému oku a jsem za to ráda. Dva muži, kteří se převlečou za ženy tu už sice bylo hodněkrát (Někdo to rád blond), ale berme na vědomí, že tohle je film z roku 1959 a v té době to bylo něco nového, nehledě na to že už zmíněný snímek Někdo to rád blond nekopíruje jen zápletku, ale také samotný název. I přes to, že v dnešní době to není nijak originální, tuto komedii miluju a scény Dafne a milionáře Feldinga jsou prostě dokonalé. Samozřejmě hlavně jejich poslední scéna dovršena větou "Nikdo není dokonalý". Jen je škoda, že film není barevný. ()

Lonelybiker

Povedená taškařice se zajímavým dějem a výbornými herci v ženských rolích. Abych ale pravdu řekl, nechápu, co všichni na Marilyn vidí. Mně se mnohem víc líbí Brigitte Bardot. ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)