Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

skoda120L

Film byl opravdu skvělý . Byly tam krásné vtipné scénky a film se mi prostě hodně líbil. Jinak bych dal jen čtyři hvězdy ale za výtečný původní dabing z roku 1966 dávám pět hvězdiček. ()

jerisno

Jsme s filmem stejný ročník výroby a tak místo obsáhlé recenze, která by stejně opěvovala již dávno opěvené, nemohu po těch společných letech jinak, než napsat pouhá tři písmenka : TOP ! ()

DrifterSoul

Jedna z nejlepších komedií ever. Vtipné, inteligentní a hodně crazy. A MM vyzařující sex appeal do všech světových stran jako sladká třešnička k tomu. ()

vitek_korenn

Film pro každou a pro každého, jinými slovy nestárnoucí komedie s plynulým tempem podpořeným jazzem v pozadí. Na Marilyn je radost pohledět a společně s usměvavým koncem je "Some Like It Hot" prostě klasika, co by každý rok před vánoci měl vidět každý. ()

antober

(4.5 hviezdičky) "Niekto to rád horúce" patrí medzi filmy, ktoré sú s každým pozretím lepšie. Daphne (Jack Lemmon) a Jozefína (Tony Curtis) dobyli celý svet, vrátane totalitného Československa. Moji rodičia o tomto filme vtipkovali, keď som bol ešte na základnej škole -- možno aj skôr, ale to si už nepamätám. Ani Marylin Monroe ako Sugar Kane nebola nikdy v lepšej hereckej forme a navyše zaspieva "I Wanna Be Loved By You", pritom počas nakrúcania to vraj bolo s ňou na nevydržanie. Jej scény s Curtisom sú jednoducho čarovné. Dočkajú sa aj milovníci "psích dečiek" a záver to všetko zaklincuje. Nikto nie je dokonalý..., ktože to povedal? Nehľadajte nejaké hlbšie myšlienky, len sa bavte. ()

Mangix

Krasny film,mozna ze nektere filmy jsou nekolikrat vtipnejsi, ale tohle je Nekdo to rad horke a mu patri titul nej komedie stoleti.Proste sladkej ako Sugar..ako Marilyn. ()

maat.re

Vážně klasika černobílého filmu. Spousta vtipných dialogů, krásný střelený příběh. Bylo by fajn, kdyby takových komedií bylo i v dnešní době trochu víc. Někdo to rád horké je komedie, která se neokouká a zůstává pořád vtipnou. ()

dogzila

Na tomto filme som sa smial už keď som mal 15 rokov a ešte aj teraz sa mi hrnú oné do očí keď si na konci Jack Lemmon strhne parochňu a povie že sa nemôže vydávať lebo je muž. Odpoveď milionára ? - nikto nie je dokonalý!!!!!!!!!!! a to sa píše rok 1959 ()

Maci

Tak tohle je tedy velmi povedené dílo. To, o co se dnes snaží kdejaké komedie zparodovat, zde fungovalo bájěčně. Všechno k sobě ladilo a divák si užije bezva komedii. Dafne je prostě nejvíc :) ()

Umělec

Opravdová klasika. Člověk se prostě musí naladit na dobu, ve které vznikla. A atmosféra filmu je opravdu parádní. Pohodička, naivita, laskavost snímku... Zajímavé je už jen sledovat, jak se mění vkus publika. MM jako ideál krásy? Dneska by to asi už neprošlo :-) A přitom proč ne? Kolik jen filmů později kopírovalo nápady z této klasické komedie. Tenhle film by měl vidět asi každý filmový fanoušek. Český dabing navíc dává filmu ještě větší poetičnost... 90% ()

Ludva

2022-01-01*[2020-01-18] * [2009-05-31] * Dokonale sehraná (a nadabovaná) dvojice Curtis-Lemmon činí tuto komedii nestárnoucí. Scény s gangstery (tedy vlastně začátek a konec filmu) jsou více akční a méně vtipné, ale nikdo není dokonalý. A Marylin Monroeové je obzvláště v šatech vážně kus. ()

Yodamylove

Bezkonkurenční komedie se skvělýma hláškama, výbornýma hereckýma výkonama a skvělou pointou nakonec. A hlavně... dnes už se americká komedie bez zbytečných keců okolo hledá opravdu jen těžko. Zde jsem se ani chvíli nenudila a to jsem to viděla minimálně pětkrát za posledních deset let. ()

Majkee.S

Vynikající nadčasová komedie, na které zub času nezanechal žádné následky. Dobrý scénář, prostředí i herecké výkony a Marilyn Monroe jako třešnička na dortu. ()

abeauty

Naprostá paráda, takhle dobře jsem se tedy dlouho nepobavila, a že jsem to potřebovala jako sůl. Zároveň můj první film s Marilyn, která mi i přes své plnější tvary (v průběhu natáčení byla těhotná) připadala neuvěřitelně okouzlující a sexy. Až později jsem se dočetla jaké s ní měl štáb problémy, o jejích zpožděních a výpadcích textů. Nicméně mně se zde zdála opravdu nádherná a velmi se mi líbily i odvážné róby v nichž zpívala. Píseň "I wanna be loved by you" mne také dostala, foxtrotová melodie v kombinaci se svůdným hlasem krásné MM. Josefína a Geraldina (Daphne) neměly (nebo snad neměli?) chybu. U mnoha jejich scén jsem dostávala doslova záchvaty smíchu a celkově film pěkně plynul. Výborná komedie se skvělým obsazením - jednoznačně ***** ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)