Niekto to rád horúce

• Československo Někdo to rád horké (viac)

Hrdinami slávneho filmu sú dvaja muzikanti Joe a Jerry, ktorí sa na úteku pre gangstrami prezlečú za ženy a ukryjú sa v dievčenskom orchestri, ktorý práve odchádza na turné na Floridu. Joe sa zamiluje do speváčky, ale spolu s kamarátom sa obaja, podobne ako ostatné dievčatá, stanú terčom pozornosti mužov. Kým o Joea, alias Josefinu, sa zaujíma mladučký hotelový poslíček, Jerrymu, alias Dafne, dvorí neodbytný obstarožný milionár... (STV)

BillieJoe

Jedna z nejlepších starších komedií, co znám, a ani v moderní době jí mnohé komedie nesahají ani po nehty na nohách. Tohle je bomba :-D Vychechtaná jsem od začátku do konce a ano, Tom Curtis a Jack Lemmon jsou coby naparáděné ženské opravdu HOT!!!!! :-D ()

ElisD

nNikdo není dokonalý... ::-D můžu tuto komedii vidět posté a stejně ji chci vidět po sté první. Lehce naivní humorná pohádka pro nejen dospělé. ()

Bruce_cz

"Inu nikdo není dokonalý." A možná ani "Někdo to rád horké" není dokonalý film, MM možná není dokonalá herečka a možná ani můj komentář není dokonalý. Ale zážitek z tohoto filmu je pro mě dokonalý. Výborná, co výborná, špičková komedie! ()

CurLyy

Pro tento film mám neskutečnou slabost a pro hlavní postavu, Marilyn Monroe, ještě větší. Jedná se o komedii, která i v dnešní době nemá konkurenci. Je neskutečné, jak může být film z roku 1959 sledovatelný i po tolika letech. Je mnoho snímků, které by dnešní společnost nepochopila, ale Někdo to rád horké je výjimkou. Každý divák zde najde vtip, náročné oko toužící po kráse shlédne ženskost a ,,lovci starých časů" si také přijdou na své. Alespoň mně vždy všechna tato fakta vykouzlí úsměv na rtech. ()

kverula

Jediná (černobílá) komedie, se kterou můžu vstávat i usínat. Dokonale vtipný a rozverný Jack Lemmon a okouzlující a sexy Marilyn Monroe. Bezprostřední komedie v mafiánském prostředí, housle, kytary, holky a vdolky. Mňam! ()

Desmi

Takhle hrozně přeceněný film jsem už dlouho neviděl. Lidi děláte si srandu ? 88% ? Za co ? Příběh, který vymyslý dnešní podprůměrný scénárista. Vtipem tenhle film opravdu nesrší. Zvládnout nevypnout tenhle snímek po prvních 20 minutách je hrdinství. Já ho nevypl, dal jsem mu šanci - jako třeba Prázdninám v Římě, jenže ty se alespoň vzchopili, ale toto ? Co to má být ? Marilyn Monroe má být sexbomba ? To snad ne. Už nikdy víc tenhle nebo nějaký podobný film a to mám komedie opravdu rád. ()

milhouse86

Dobrý film, ale plný počet by som mohol dať len z prihliadnutím na rok vzniku a aj to s odretými ušami. Niektoré tieto vysoko ospevované americké klasiky sú vážne pecky (12 rozhnevaných mužov, Prázdniny v Ríme, Moby Dick, Cesty slávy...), ale Some like it hot sa mi zdá trošku preceňovaný. A o žiaden útok na bránicu sa určite nejedná. ()

gezper

Milá klasika, která zaujme i po letech. Ale řadit to mezi dokonalé, ehm. Každopáně Lemmon i Curtis Monroe s přehledem zastiňují. A to by to měl být její top nejznámější kousek. O mnoho více se mi líbil její štěk v All About Eve. [80%] ()

bmx6

Skvělá komedie.Tony Curtis a Jack Lemmon převleční jako ženy,to nemělo chybu,opravdu vtipné.Marilyn Monroe-velice moc,moc krásná!!!Zaručeně se na tento film podívám ještě několikrát. ()

Aidina

Tak toto je filmová lahůdka. Ve filmu je vše, co má správná gangsterská komedie mít. Chicago 1929, pašovaný alkohol, mafiáni, střelba, honičky, nádherný jazz, psí dečky a spoustu gagů. …“Přátelé italské opery! Je to už dvacet let, co jsem se zvolil šéfem týhle organizace. A můžu snad říct sám, že jste zvolili dobře!..“ A k tomu roztomilá Daphne a Josephine, prchající před mafiány. Povedl se i český dabing – Eduard Cupák a Vladimír Brabec se svých rolí zhostili dokonale. ()

unclejack

V posledných rokoch je komédia žánrom na prefackanie. Dokonca aj všeobecne odporúčané tituly sú už väčšinou iba snôškou trapností, ktorú však dostal do rúk obstojný režisér a slušný cast. Podobne ako v žánri muzikál - nedávne Into the Woods jasný dôkaz - nás nútia obzrieť sa dozadu a siahnuť po niečom, čo už čas preveril... Vy ste tak ešte neurobili? Ohó, veľká škoda - nuž, dovoľte mi Vám doporučiť film, na ktorého stránke sa práve nachádzate. Chicago, dvadsiate roky. Mafioso so špáratkami v puse, muži ešte stále vedú drsné reči a alkohol tečie prúdom. Tempo, ktoré film nasadí už v Meste vetra je diktované scenárom Billyho Wildera a I.L.A. Diamonda, ktorý je - aspoň v mojich očiach - doposiaľ neprekonaný. Slovným výmenám dodáva ten neodolateľný šarm ústredná dvojica Lemmon - Curtis, ktorých spojenie beriem za kľúčové pre salvy smiechu, ktoré budú už čoskoro nasledovať. Hravá hudba, dokonale zladené herecké výkony či už hlavných alebo kompletne vedľajších postáv či skúsená réžia nás vedú k úžasu nad tým, ako mohla táto nadčasová zábava zostať vyhradená pre divákov nekomerčných televízií... Možno je to tak lepšie - niekto to rád horúce, niekto nie. Nuž, a potom sa na scéne objaví Marylin a potom... ale to už je história. Hlasne doporučujem všetkým s krvnou skupinou O ! ()

brasek

Tento snímok mi ostal veľmi pozitívne zapísaný v pamäti už ako malému chlapcovi. Komédie nemám rád a tohto typu vôbec nemusím... výnimkou sú len geniálne veci, kde sa dá kochať, tých je veru málo a tento snímok je jedna z nich. ()

sydney

Absolutně nejlepší komedie všech dob. Jack Lemmon a Tonny Curtis jsou prostě nepřekonatelní . Nobody is perfect, ale na tenhle film to prostě neplatí. ()

Smutný týden v Hollywoodu

Smutný týden v Hollywoodu

01.10.2010

V uplynulých dnech se Smrtka postarala o značnou část smutného sestřihu, který každoročně vídáme na Cenách Akademie. Především odešel legendární Tony Curtis, kterého všichni (kdo ne, ať si doplní… (viac)