Rodiče už mají po krk toho říkat na všechno „ne“, a tak nechají děti, aby si pro jednou určily pravidla samy. (Netflix)

mkubalikova

Velmi příjemné překvapení, dospěláci i děti sympatičtí, některé vedlejší postavy přepálené, ale nikdy to nesklouzne do zbytečné trapnosti. Bavilo mě to. 60% ()

andalin

Velmi americká pohádka - fajn nápad, bohužel ne originální. Na vymytí mozku po dlouhém dni ale ok. Jenny Garner bych ráda viděla v lepších rolích... ()

sedm.1 odpad!

Yes Day = filmové dno a peklo v jednom. Já tedy chápu, že amíci prostě mají ve filmových komediích slabost pro kýčovitost, triviálnost a především naivnost, ovšem tato podívaná vše zmíněné posunula na takovou úroveň, že jsem prakticky po celou dobu jen nevěřícně valil oči, jaké nesoudnosti ve všech ohledech zde byli tvůrci schopni dosáhnout, a věřte, že se toho rozhodně nebáli. Jistě, k tomuto typu filmu ony věci prostě tak nějak asi i možná patří, ale sakra, v nějaké snesitelné míře, a ne v podobě, co se prakticky od prvních minut odehrává tady. Vždyť je to k poblití! Celá ta zápletka, její myšlenka, postavy, vyústění, to všechno je tak krutě retardovaný, neskutečně trapný a nepřesvědčivý, že nevím čeho tím mělo být dosaženo, ale za mě se tu jen všichni hloupě ztrapňují, jednotlivé scény se přebíjejí jen svou neskutečnou infantilností, a jestli jsem si zhruba v polovině filmu myslel, že v tom všem dál již snad nelze ani zajít, tak jsem byl velmi brzy ujištěn, že se sakra mýlím, jelikož přišla další a další a další taková scéna, že jsem se až styděl jak sám za sebe, že to vůbec sleduji, tak za tvůrce a i přítomné herce, u kterých jsem si jen pokládal otázku, co je vedlo k tomu se něčeho takového zúčastnit, protože museli i oni sami vědět, že tam budou akorát za totální pitomce a nic jiného. Já jsem zkrátka v rámci rodinné komedie na 100% určitě nikdy neviděl nic horšího, celé je to jen absolutně nesoudný humus, infantilnost, debilita, prostě před tímto filmovým hnusem budu opravdu každého hodně VAROVAT, jelikož něco tak pod úrovní snesitelnosti je snad už až nebezpečné sledovat. ()

Hanys_

Jede se podle klasického mustru a na závěr nesmí samozřejmě chybět ponaučení. Vysloveně nuda to není, vlastně chvílemi je to i příjemné, jenže mám z Yes Day pocit, že přesně takovéhle filmy by mohla už teď točit AI s digitálními herci. 4/10 ()

suzanne1997

Za mě je tohle skvělá komedie ze které od smíchu rozbolí bránice. Alespoň u mě to tak bylo. Film mě oslovil už v prvních minutách a já nelituju jeho shlédnutí, takhle výborně jsem se už dlouho u nějakého filmového počinu nepobavila. Rozhodně souhlasím s tím, že tohle by se asi normálně nestalo nebo by to musela být pořádně střeštěná rodina, ale i tak. Komedie má především pobavit a přinejmenším za mě tohle stoprocentně splnila. Naprosto nepředvídatelné situace, kdy předem nevíte, co si zase ty děti vymyslí, jenom podtrhují můj celkový zážitek. Takže za mě rozhodně ano, je jenom na vás, jaký si na tohle dílo Netflixu uděláte názor. ()

bobstock

Pozor spoiler. Naivní rodinná komedie, která prostě nemá nikdy nikoho nikde urazit. Vemte si 45letý páreček , který si užívá sportů a dovolených a pak ding ding a ze dvou jich je pět. Nejstarší dceři je asi 18let a začíná se vzpírat své kruté, diktátorské mámě, které je stále 45let stejně jako tátovi. Děti rostou a rodiče jsou stále v perfektní formě jako navoskovaná jablka. Jednoho dne si poslechnou názor podivného učitele s křivými zuby, který poradí Yes day a tak se nám po útoku dvou vran dostane tatínek na jipku a maminka je po rvačce o růžovou plyšovou gorilu v lunaparku zatčena a odvezena do cely na policejní stanici. K tomu se ještě téměř dospělá dcerka rozbrečí na svém prvním koncertu pro náctileté...slzely mě oči z jarmarku trapnosti, kde realitu neviděli ani z vlaku, všechnu čest těm, kteří se u toho upřímně bavili..20% ()

jarmik

No… hrozný. Nevím moc, jak to popsat. Rodinná komedie, ale snad neexistuje rodina, která by se u toho celá zasmála. Ale jako není to odpad, jen je to podprůměr, kterej je prezentovanej jako nějaká pecka nebo co. ()

zdenur

Pravda, nápad už je to recyklovaný, ale i tak to není žádné utrpení. Jen škoda, že je vše tak extrémně předvídatelné. Jedním z hlavních pilířů je super obsazení, hlavně malý "Nando", který musí být dobrý šoumen i mimo kamery a působil velmi přirozeně, stejně jako padre Carlos. ()

Bozvav

Jako rodič musím ocenit odvahu, nechat jeden den děti dělat co chtějí (za předpokladu, že jako ve filmu o tom budou dopředu vědět, protože kdyby ne, tak nebudou dělat nic). V tomto příběhu měly vcelku nenáročná prání, tedy až na tu myčku, to bych asi nedala. Vtipná rodinná komedie, které ani nemám moc co vytknout, snad jen lehké přehrávání Jennifer a patetický doják na koncertě, ale bez jistého klišé se prostě americký rodinný snímek neobejde. Za mne spokojenost a 4 hvězďule. ()

Silencia90

Nelíbí se mi ta americká přehnanost a nereálnost. Zničí auto, televizi, dům, ale všichni jsme šťastní a všechno je OK, hlavně že se máme rádi. Jinak pohoda film. 3,5* ()

peetrejr

Ako to dopadne keď si stereotypní rodičia povedia že budú jeden deň hovoriť na všetko áno? Presne tak na hovno ako je tento film. Dobre, fajn, nejdem hneď zo začiatku hejtiť. Nebolo to nejaké výrazne utrpenie, predsa len je to klasický nudný rodinný film. Dobre dosť bolo pozitív. Zo začiatku sa pozeráme na klasické rodinné trable, ktoré vyvrcholí rodičovskou návštevou v škole. Tam v jedálni stretnú týpka, ktorý má chrup ako žralok biely a ten im dá skvelú radu vďaka, ktorej sa začne tá ,,sranda". Potom sa ešte deti pohádajú s matkou a môžeme sa posunúť ďalej. Potom im už deti dávajú strašne ťažké úlohy. Otrasná zápletka s ešte horšími hereckými  výkonmi. Kamera sa občas pohybuje len tak a detský herci boli takí akí celá táto sRačka. Netflix je proste už raz taký... ()

BOURQUE

Rodinná komédia, ktorá má svoj potenciál byť viac ako ľahká komédia na jedno pozretie. Avšak tvorcovia sa nechali uniesť „známou schémou“ a klišé riešeniami, a prezentujú taký film, kde nás v podstate nič neprekvapí. Vysvetlenie deťom, že rodičia nie naschvál zakazujú niektoré veci a určité pravidlá fakt majú svoj význam, by malo byť na lepšej úrovni. Keď niekoho by som mal vybrať z hereckých postáv, tak je to Jennifer Garner – vo filme on dáva najvyrovnanejší výkon. Ale ruku na srdce, už sme od nej videli aj lepšie a stabilnejšie predstavenie. „Yes Day“ je „klasická jednohubka“ od Netflixu, ktorá nedokázala využiť svoje karty. P.S.. Viac info o „vzniku“ a „pozadí“ filmu v poste/recenzii užívateľa filmfanouch. Osobné hodnotenie: 61% (**) ()

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

Netflix letos utratí za obsah 17 miliard dolarů

21.04.2021

Streamovací gigant Netflix pokračuje v trendu obřího utrácení za nový obsah. Nově bylo odhaleno, že služba hodlá v letošním roce zase vypláznout neuvěřitelných 17 miliard dolarů. Tedy stejně tomu… (viac)