Black Friday

Obchod s hračkami sa chystá na deň, ktorý je snom všetkých obchodníkov a nočnou morou všetkých ich zamestnancov. Tento Black Friday bude výnimočný, pretože zákazníci si okrem peňazí a bojovej nálady prinesú aj neznámu infekciu, ktorá ich mení v beštie. (Marceloo)

*CARNIFEX*

Nemyslím si, že by bol tento céčkový zombie horor taká tragédia, za akú ho vydávajú užívatelia. Jasné, že nedisponuje premysleným, duchaplný príbehom s posolstvom ala "World War Z", ale veď "Black Friday" sa od úvodu neberie nijak vážne, tak načo z toho robiť tragédiu či mať očakávania, ktoré jednoducho nemôže naplniť? Masky nie sú vyslovene zlé, gore scén pomenej, mohlo ich byť ďaleko viac samozrejme, no keď sa nejaké objaví, určite nie je tragicky spracované. Na jeden krát pre milovníka žánru dostatočné. ()

oveckaoa

Ačkoliv se zde sešli minimálně 3 herci co v minulosti něco dokázali (Sawa - Nezvratný Osud , Campbell - Evil Dead a Jai White - Univerzální Voják) a ostatní mají každý/každá hororové zkušenosti nejedná se o dobrý film. Banda postiženců a dvou kravek bojuje v hračkářském obchodu proti nějakým zmutovancům premisa zní možná dobře, ale chyba lávky ten boj tam takřka není za to je zde plejáda debilních postav co umírají tak debilním způsobem , že by se na to mohlo natočit rovnou nové Scary Movie. Nejsmutnější je konec kdy evidentně nebyly prachy na rozpohybování té příšerky tak tam jen stojí na místě v hořícím obchodě.  Marně přemýšlím co zde pochválit možná tak úvodní scénu pak to radši vypněte . 20 procent ()

Morholt

Kvůli Campbellovi jsem čekal nějako ashovinu a možná byl takový i záměr, ale moc to nevyšlo. Příliš nefunguje humor, což měl být základní stavební kámen, málo gore a navíc je mizerné a pokud přišlo na nějaké efekty, propadl se film do těch nejhlubších asylumáckých sklepení. Jakž takž ušly masky a sem tam se našlo pár alespoň průměrných scének, ale jinak bída. Ani herci mě nenadchli, což platí i pro výše zmíněného Bruce. Celkově další zbytečnost. 25% ()

Marceloo

Obchod s hračkami sa chystá na deň, ktorý je snom všetkých obchodníkov a nočnou morou všetkých ich zamestnancov. Tento Black Friday bude výnimočný, pretože zákazníci si okrem peňazí a bojovej nálady prinesú aj neznámu infekciu, ktorá ich mení v beštie. - V podstate mi tu vadil len absolútne amatérsky strih, ale inak som dostal všetko, čo som od hororu tohto typu čakal. Pekné masky, slušný bodycount a prekvapivo znesitelné postavy. Samozrejme sa tu nájdu miesta, kde sa postavy len rozprávajú, ale to je pri Zombie filmoch klasika. Dosť to ale vykompenzovalo to, že sa akcia začína hneď od úvodu a netreba prečkať nejaké dlhé zoznamovanie sa s postavami. Nie že by to bol počin, ktorý budem na Black Friday pozerať každý rok, ale v budúcnosti sa k tomu určite aspoň raz vrátim, pretože aj stopáž tvorcovia fajnovo trafili. ()

JASON_X

Ta slabá třetí hvězda je spíš jenom za žánr, protože tahle nenáročná blbůstka mě příliš nenadchla. Potenciál filmu byl sice více než slušný (mimozemsky mutující zákazníci řádí v obchoďáku), ale bohužel scénárista asi neoplýval přílišnou tvůrčí fantazií. Z téhle zápletky se totiž dalo vytřískat mnohem víc humoru i nechutností. Ale scénář je hodně slabý a dialogy i hlášky jsou většinou spíš mdlé a rozpačité, nežli vtipné. Z herců mě bavil snad jen tlustý černý manažer a sympatická katalánská Ivana. Největším kladem filmu jsou tak myslím jen masky vředovitých hnusáků, a ještě mrzutý medvěd-plyšák Dennis, připomínající mi depresivního robota Marvina ze Stopařova průvodce. ()

• Natáčelo se v prostorách bývalého Babies R' Us, což je americký prodejce hraček, potřeb a oblečení pro děti. (HellFire)
  • Poslední dva dny se natáčelo výhradně venku, kde také proběhlo finále filmu. Štábu přálo štěstí, jelikož po skončení se státem Massachusetts prohnala sněhová bouře, která způsobila kalamitu. (HellFire)