V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

geek.ondra

Bezvýznamný, prázdný a neskutečně mdlý film. Armáda lupičů chce být aspoň v rámci možností zábavná a pohodová podívaná v čemž mu ale brání kolosální neschopnost režiséra a neskutečně odfláknutý scénář. 4/10 ()

bararich8

Zde přidávám hodně bodů za spostu scén z Prahy a to včetně nebývale velkého množství češtiny, naprosto super, nečekal jsem to. Jinak jsem od tohohle prequelu čekal celkem hodně, avšak žánrově jsme, ve výsledku spíše bohužel, někde jinde. Hlavní postava je celkem sympatická a jeho komplicové vesměs taky. Má to několik dobrých úseků, akorát ten příběh je takový podivný nebo možná lépe řečeno nevárazný. Určitě by se z toho dalo vytahnout mnohem více, ale není to určitě špatné, 3,5* ()

Kingjiri

Jako z prstu vycucanej prequel to neni uplná tragédie, jenže tohle těžko považovat za nějaký výrazný plus. Celkově je totiž biják hrozná nuda se šnečim tempem vyprávění a spoustou užvaněnejch scén. Akce nebo napětí neni zase tolik vzhledem k provádění hned několika rafinovanejch loupeží a nakonec ani nijak zvlášť nezaujala výprava do Prahy. Uplně největší problém za mě je, že jsem za celou dobu nenašel vůbec nic, kvůli čemu by mi tenhle film měl utkvět v paměti. A každou chvíli jsem ještě navíc netrpělivě koukal na hodinky, jelikož poměr zábavy na danou stopáž byl hodně žalostnej. ()

Maximilianus

Film má lepšie aj horšie momenty, avšak okrem dĺžky nepôsobí nijako veľkolepo a neprináša nič nové a zaujímavé. V podstate iba ukázal pozadie jednej z postáv Army of Dead. Ale aj nás naučil niečo o Wagnerovi a o tom, že na dobrého zámočnika stačí mať výborný sluch. 6,4/10. ()

ER

Ani akční, ani horor, ani krimi, ale komedie, která se snaží to vše být (?). Přesvědčit diváka se snaží postava Sebastiana (Schweighöfer komediální talent má), ale ční v tomto příběhu velmi osaměle. Dialogy jsou toporné, policajti jak z parodie, tým zlodějů je na tom podobně (s vyjímkou šéfové). A když vidíte otevírat nedobytný sejf pomoci sluchu (a za hodně kodrcavé jízdy náklaďákem) a X Men to není, tak se dostavuje rezignace. Fajn, po přepnutí do "odlehčeného módu" mysli jsem se na film dodíval. Zásluhu na tom má konzistentní děj a Tonya Graves. Asi by bylo lepší, kdyby to nebyl prequel Armády mrtvých. ()

Poken

výborný heist movie.. akorát že vůbec! půl hvězdy za Missandei a druhá půlka za český camea a reálie. než to vidět znovu, bych raději strávil dvě hodiny u zubaře! ()

Likan7

Ono to je vlastně docela velký překvapení, protože jsem od toho čekal fakt nekoukatelnou srágoru, u který budu 2 hodiny trpět. Ne, že by to byl nějaký veletoč jako Dannyho parťáci nebo Rychle a zběsile, ale je vidět, že Schweighoger to má nakoukaný a dělá takovým filmům tak trochu poctu. Je to šíleně pitomý a zombie apokalypsu tu vidíte jen 3x v televizi, ale furt je to vlastně celkem koukatelný heist film, který si ze sebe stále dělá legraci. Z toho dvojlístku akční / horor je to suverénně nejblíž ke komedii, a tu Schweighofer umí opbčas podat dobře. Vzhledem k nulovým očekáváním jsem vlastně spokojenej, proto jdu na vysoký 3. ()

bearmeedek

Trochu nadsazuji, ale jako klasická lupičská komedie to bylo docela zábavné a příjemné. Akorát mezi prvním a druhým sejfem byl nudnější útlum zbytečného povídání, takže mínus 30 minut by jen prospělo. 70%. ()

netWoor

Zdá se, že Matthias se rozhodl něco zrežírovat. Potud žádný problém, natočené je to pěkně. Bohužel však točil jen jednotlivé scény, aniž by zdá se přemýšlel nad scénářem jako takovým. Protože ten je úděsný. Ještě to jakž takž klouže na začátku (tak to bývá vždy), těšíme se na jakési jiné "Podfukáře", ale postupně to začíná stále více drhnout, jednotlivé kýčovité scény si vpodstatě protiřečí, postavy spadávají k trapnosti a konec - to je tank po přímém zásahu. Jen čekáme, jestli tomu po výbuchu ulítne i věž. A za ten konec víc jak dva nedám, byť to je přísné ... ()

vikino1

Stejně nezáživné jak Army od Death, navíc genderově nevyvážené, protože jak je ted ve zvyku, tak opět 50ti kylová ženská zde hravě odzbrojí a zmlátí všechny strážné u všech sejfů. Hlavní ranař z party je vlastně napůl dementní záporák a řidič je taky debil. Vlastně v tomhle filmu je debil úplně každej - kasař, řidič, svalouš, policajt, policajtka a všichni strážní v bance. Jo a odemykání sejfu za jízdy v náklaďáku je někde na úrovni kvalit Fast & Furious 9.(0 ()

Aleix

No docela slabota. Matthias S. byl dobrej jako vždy ,ale zbytek .... Hlavně ten co záporáček co vypadal jak mladší brácha Hugha Jackmana byl trapnej až na půdu. Tonja Graves překvapila a potěšila. ()

Psycho.R

Jak mě Armáda mrtvých bavila, tak mě Armáda zlodějů nebaví. Vůbec nemám problém s tím, vystavit filmy kolem hlavního směru a klidně i o různých žánrech. Ovšem tohle bylo víc, než klišé. Jak to dopadlo se čtvrtým sejfem víme, proto asi není ani vábivé, zda otevřeme tři snazší předtím. Hlavní postava byla dobrá jako vedlejší ve druhém díle, ovšem dvě hodiny ženského kňučení, které je vtipné na ploše dvaceti minut film netáhnou. A to ani nemluvím a podprůměrné režii. Klasický Netflix produkt. ()

E lan

La ptakovina granda. Doslova zbytečný film, neskutečně trapný hlavní hrdina a doslova blbý příběh. Ne, tohle skutečně nestojí za vidění. ()

wesi96

9/10. Film, který táhne hlavní představitel, a to Matthias Schweighöfer. Jeho charisma a fakt, že je prostě sympaťák tomu strašně pomáhá. Jak herecky, tak na pozici režiséra. I když se zprvu počátku může zdát, že se jedná o zbytečný film v poměru toho kam zapadá (do Zombie světa), tak je to příjemná jednohubka a začátek do nového filmového univerza a to Army of the Dead, které Snyder vytvořil. Prosím všechny bohy, aby Snyder vrátil v pokračování, Planet of the Dead, Matthiase. A teď zpět k filmu. Líbí se mi humorná stránka, návaznost, narážky a odkazy (např. Zac Efron) a taky výprava, ale to je hlavně tím, že jsem vždycky rád, když se v nějakém takovém filmu objeví Česko. Celé obsazení neurazí a Nathalie září taktéž. Za mě to bylo lepší než Armáda mrtvých a nemůžu se dočkat na další filmy. ()

DD

V jeden moment jsem toho uz mel dost a ono furt zbyvalo 45-50 minut. Strasne, absurdne dlouhe. Zkratit na 100 a mozna byla i treti hvezdicika. ()

papadoce odpad!

Tak toto dámy a páni, toto sa oficiálne stáva nekorunovanou kráľovnou všetkých Netflákovských pičovín. Doposiaľ. Tu je toľko úžasných podnetov na plné využitie malebných explicitných krás a zákutí nášho nádherného slovenského jazyka, že až. Už len to obsadenie. Jediní neretardovaní ľudia, ktorí nemali tvárový ani žiadny výrazový defekt a dalo sa na nich ako tak dívať, boli Gvendolína a hackerské eso NBS123 s krásnymi prsiami (ale zohavená outfitmi). Síce nie pre ich herecký talent, ale aspoň dačo čo nešpatilo obraz. Zvyšok panoptika, menovite Hjug Wolverín druhý, tupý fas&furios degeš, slizký schnitzel alebo mongoloidný policajt, boli to najotrasnejšie (ne)herecké obsadenie ever. Niečo tak zlého nemôžte na jednu kopu zozbierať ani pri sebemenšej snahe. Jedine že, …… jedine žeby ste to celé mali na starosti ako v tomto prípade hnusný Snichtzel režisérsky. Ale aj tak pre mňa ostáva záhadou, že na základe čoho nato dá dajaký magor peniaze. No absolutóriom tejto sračky je až SCENÁR. To akože waw. Niečo tak tupého podľa mňa nedokázal vyplodiť vo svojej sprostej hlave ani Dionýz Bunczik v šiestej triede ZŠ v Letanovciach, keď písal sloh na tému Boleň Ferko, a to aj napriek tomu, že to bol už jeho tretí pokus a mal 14. Ak by som Vám mal priblížiť tuposť tohto veľdiela, musel by som začať od začiatku a rozpisovať Vám detaily, lebo mongoloidné medzery a čierne diery, ktoré obsahoval scenár sa dali počítať na mrte prakticky od úvodu až po záver. Preto za všetky spomeniem len legendárny trezor, ktorý bude otvárať Schnitzel vďaka nákovke, kladivku a zrejme výnimočnému ušného mazu. Scéna so zákrutami v Alpách už bola len čerešničkou na torte. Vlastne stačí počúvať ktorýkoľvek z dialógov. Aaaahhhhh. Toto je čistá strata času a katastrofa. 58? To vážne? ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)