V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

Archen

Příjemná nenáročná oddechovka. Nečekejte hlubokomyslnost ani ďábelské padouchy. Možná bylo vlastně zbytečné propojování s Armádou mrtvých, přišlo mi, že by to lépe fungovalo bez toho. ()

Mukade

Za celý ten prihlúply účelový (keďže ani 1 z tých dvoch báb sa neobjavila v Army of the dead, tak sa im zdalo že ich musia nejako odstrániť) záver, začínajúci tým ako sa "geniálne" nechala chytiť hekerka, pokračujúc ďalšími idiotizmami, dávam o hviezdu menej a mám nutkanie dať o 2. A veru dám o 2 dole. ..................... Celý film sa nesie vo veselom detinskom duchu aby k záveru obrátili o 180 stupňov do takmer naprostého negatívneho konca. Je to racionálne? Nie! (vyjma spomínaného, čo sa dalo obísť inak) ()

vaclav.g.kar

Rozhodně tu máme lepší snímek než byla Armáda Mrtvých. I když jde o výrazně levnější a menší evropský film. Armáda Lupičů je hlavně o postavách. Jako dobře odvedená jednoduchá oddychovka to ale slouží parádně. Když už nic jiného tohle pobaví a zabaví. Solidních 65%. ()

PlaCzech

Armádou mrtvých jsem byl, asi jako většina tady, docela zklamán. Proto můžu s radostí říct, že tohle s tím nemá moc společného. Dieter se mi v původním filmu hrozně líbil, a líbí se mi i tady, loupeže jsou sice trochu jednodušší, ale zato odsýpají. Děj je trochu předvídatelný, ale i tak se mi na to dobře dívalo, a zanechal na mě po skončení titulků docela fajn dojem. A o tom filmy jsou, no ne? ()

Kusbi

Asi mě to bavilo o chlup víc jak Army of The Dead. Ale ani tak nejde o nic převratného. Relativně otravné postavy, klišovitý příběh a vlastně nic zajímavého a převratného. Alespoň že ta Praha tam byla. A tak nějak doufám, že už Netflix tuhle Snyderovu sérii nebude dál protěžovat a brzy to ukončí. Obávám se však, že se to nestane vzhledem k tomu, že oba filmy měly na Netflixu velký úspěch. Škoda, peníze by se mohly dát na něco lepšího. ()

Sopholojong

Gotterdammerung! Nechapem ten "hate"... Najsexi, bad-ass black mamba Nathalie Emmanuel (ma dva velmi pekne nasnimane, tvrde fighty) v kombinacii s upistanym, gay-looking "ani ja to meno neviem vyslovit" Nemcurom v celkom zabavnej, dynamickej jazde, ktoru kazia trapny humor, smiesni interpolovi panaci, akoby z nejakej francuzskej podradnej veselohry a najma prepalena dlzka, ktorej by viac svedcilo o pol hodinu menej. ()

Orion12

Celkej fajn akčnák s komediálními prvky. Má to pár originálních prvků a zajímavý příběh, ale s původním filmem to nemá prakticky nic společného a je to prequel, který nikdo nechtěl a ani nepotřeboval, ale jako samostatný film to funguje. Prostě akční výplach s pár novými a několika známými hereckými tvářemi 6/10. ()

Skylord99

Armáda lupičů je podle mě zbytečný prequel ke Snyderově Armádě mrtvých, která taky za moc nestála. Postavy až na hlavního protagonistu jsou naprosto nezajímavé. Vykrádačky nedávají smysl, vždyť tak blbí hlídači a zaměstnanci banky snad nemůžou existovat. Animace sejfů nadruhou stranu byla zajímavá. 4/10 ()

Ocampa

Lehké, moderně zpracované béčko, u kterého nemusíte moc přemýšlet. Líbilo se mi to, zasmál jsem se a koukat na Nathalii Emmanuel (Hra o Trůny), Matthiase Schweighöfera a Ruby O. Fee bavilo :)) ()

Cigalone

Príjemný, vizuálne príťažlivý film s, už tradične, premárneným námetom. Musím uznať, že casting na hlavnú postavu bol sympatický, pravdepodobne preto, že sa obsadil sám pán režisér. Už tak z neho srší exaltovanosť prvej triedy. Je vidieť, že si egocentrizmus ešte aj užíva. Ostatok bol skôr naplnením kvót potrebných pre prípadnú, ale nezískateľnú cenu. Ale k filmu samotnému. Celá výprava je robená narýchlo, ako keby si niekto odskočil na malú. Veľká škoda premárnenej prípravy plánovania, z ktorej sa dalo vyťažiť maximum a ukázať čo-to z majstrovského umu vykrádača trezorov. Evidentne chýba naštudovanie základnej pointy - mechanizmu fungovania trezorov. Na tom mal byť vystavaný príbeh, pretože úvod a kolízia (zauzlenie) k tomu jasne smerovali, očakávajúc vyvrcholenie ako po dosiahnutí Mt. Everestu. Mt. Everest však nebol. Práve naopak, začal sa rúcať. Zatiaľ perfektne vyzerajúca dejová línia skončila s prvým šerpom. Očakávateľná a želateľná gradácia deja (ak sa ukázalo, že Matúš je skvelý v otváraní trezorov a našla si ho jedna zo 100 najkrajších žien roku 2013, tak to bolo treba vypiplať) ostala len v oblasti zbožných prianí. Áno, koniec ma dojal, ale to nezachráni "spackaný" základ. Nuž, je asi údelom tejto doby vyrábať nekvalitné snímky a vďaka rôznym médiám ich pretlačiť na svetlo sveta. Rozhodne však lepšie, než Red notice. Záverom, prequel je absolútne odlišný od sequelu (Armáda mŕtvych), čo už je pre mňa absolútne fiasko. Zrejme po zistení, že heist žáner nepriniesol Matúškovi želaný efekt, vsadili na tradičnú zombie apokalypsu, ktorá je dnes v kurze viac, než kedykoľvek predtým. Alebo to bolo naopak? ()

pichta

Zábavný až detský profi film. Zjednodušený svet, až moc. Občas naozaj infantilne, ale zato jemne. Dokonalé charaktery, dokonalý dej. Dalo sa na to pozerať. Určené pre teenagerov. Pri prvom sejfe mu vadilo, ze pri nom niekto chodí a posledny otvara v nakladnom aute? A tie kombinezy ako im sadli, mužské ženám. Šoféruje to veľké nákladné auto v serpentinach vo veľkej rýchlosti  ako fakt skúsený šofér. Inak ten Sebastian nevie hrať. On nie je herec. Herec hra rôzne úlohy. On plaze len a LEN jednu. A to nemecky hovoriaceho lupiča trezorov a niekde v pozadí sú zombici - ako Armáda mŕtvych - tu hral to isté. Ešte aj ten debilny účes a typ oblečenia ma všade v každom filme rovnaké. Alebo to je pokračovaním? Tento film je maximálne priemerný, ale 2 hviezdy by boli asi malo ()

Zix.

Film je sice o loupežích, ale co se jich týče, tak nepřinesl nic originálního nebo zajímavýho. Až na postavu Sebastiana jsou tam všichni průměrný a neumějí nic speciálního, co by stálo za řeč. Loupeže jsou navíc hodně o náhodě a štěstí,mile mě potěšila ta v Praze. Jinak film spíš to působí jako romantický, kde se díky loupežím do sebe dva hlavní hrdinové zamilují a jak tipicky spolu málem i skončili. Docela mě překvapuje jak málo má tenhle film společnýho s původním. Kromě loupeže a jedný postavy totiž nic. ()

Polux

3/10 | Zoufalá záležitost ve všech myslitelných i nemyslitelných ohledech. Natočit spin-off o postavě, která byla, slušně řešeno, na nic už v Snyderově filmu jsem nechápal už při jeho oznámení (ostatně jako celou tu snahu "budovat" jakýsi "army of whatever" universe), ale Snyder měl být tentokráte na střídačce (tudíž méně zpomalovaček a přeostřování v rámci záběru), zápletka sice nepůsobila nijak objevně, ale relativně obstojně a děj měl být částečně zasazen do Prahy, takže výhledově jistá šance na jakž takž dobrý film zde byla. Výsledek ovšem předčil veškerá má (předem raději proklatě nízko nastavená) očekávání. | Story úplně o ničem (Jaký přesně má na heisty v Evropě mít dopad lokální zombie katastrofa okolo LV stran pozornosti odpovědných složek? Kromě toho, že jde o imbecilní záminku, tak samozřejmě, že absolutně žádný.), příšerná nuda a šeď od začátku do konce (vyjma hádání, jaký hairstyle bude mít Emmanuel v následující sekvenci a jaký bude mít potom, což mělo asi být free-cool-in nebo nevím), křečovité pokusy (jinak se to nazvat nedá) o humor, postavy na přes držku všechny do jedné (přičemž půlka z nich jsou jakože schopní kreténi a druhá půlka až směšně neschopní kreténi), doslova trapné heisty, které jsou všechny tři jako přes kopírák (prolamování nejbytelnějších sejfů na planetě opět stylem prostého poslechu je už na hranici parodie), vysloveně tragická akce, totálně přestřelená stopáž (na tak prostoduchou vyprávěnku), lokace absolutně nevyužité (kromě občas vtipných hlášek českého komparzu), napojení na Snyderův film úplně zbytečné a na sílu, příšerně laciná výprava navozující dojem nějakého (zamítnutého) pilotu pro televizi, rodící se romance mezi Schweighöferem a Emmanuel (která nepřekvapivě hraje stále jen…Emmanuel) absolutně nefunguje, Zimmer neurazí, ale bohužel ani nenadchne a za (zkaženou) třešničku na (prošlém) dortu lze považovat to, že Schweighöfer si v tomhle projektu imho zahrál dvojroli - sice wannabe sympatického (nepovedlo se), ale přesto idiota (povedlo se) a to před kamerou a bohužel i za ní. | Jediná dobrá zpráva na tomto unylém a nudném filmu je fakt, že díky němu dostalo práci spousty šikovných českých ručiček a těch pár několikavteřinových záběrů na matičku Prahu snad/možná/třeba nějak pomůže ke zvýšení turistického ruchu tamtéž, ale to je tak vše. Celou tuhle vychtěnou frančízu, ve které je jeden film horší než druhý, ideálně spálit a zakopat, plakat moc lidí (pevně doufám) nebude. | PeZet ()

Brick

Tak já vám nevím... Díval jsem se vcelku pozorně, ale ani náznak hororu jsem tam nezaznamenal. Fakt nic. Opravdu. Nekecám. Jako nevím, kdyby to měl být jen akčňák alk teoreticky jo. Jako slabý ale budiž. Ale akční horor? Copak ten co to takto označil to neviděl? ()

vinducha

Po technické stránce a co se týče Pražského příběhu nemůžu vytknout nic. Ale pane Schweighofer , těch 40 minut vaty a ty neustálé záběry na váš utrápený obličej , to si příště odpusťte . Klidně vám pak ty další 2 navrch vypálim. ()

brkerez

Tohle mělo jít straight-to-audio. Nevěrohodná pohádka, kterou bych se klidně nechal ukolíbat, kdyby neměla tak příšerně lacinej hudební podkres (pod tim je podepsanej Zimmer cože?), kdyby good akci neruinoval divnej pacing scén, dialogů a střihu, kdyby se bílení trezorů a do-krve-rubání nevinných strejdů z ostrahy netvářilo, jak kdyby šlo o nějakej ušlechtilej quest na pomezí mystiky a umění a hlavně - kdyby samotný louskání trezoru nepůsobilo jak z filmu pro mateřský školky. Vždycky když náš neurotickej hrdina začal údajně legendární trezory otvírat přiloženim ucha a jemnym prstokladem -  jednou dokonce za jízdy v náklaďáku - sem se kroutil na gauči jak mi bylo za tvůrce trapně. Žádná snaha něco vymyslet a žádná snaha bejt apoň trochu věrohodnej. Stačilo by asi minutu googlit aby se na youtube dozvěděli, že takhle se sejfy fakt otevřít nedaj. Hvězdu navíc dávam za hláškující českej komparz, byly to jediný místa, kde sem se chvíli bavil. ()

babuška

Armáda lupičů aneb jak si matty zkurvil potenciálně dobrý téma. Jako fakt nápad dobrej, a pak to začíná, výběr herců tak 50/50, někdo hrát umí a chce a někdo nechce nic, charekteristika postav je příšerná, řidič slečny Daisy je lepší než ten pablb v teniskách, počítačová myš ta ujde, jako brad cage jo, já radši marylin mansona ten má aspoň říz, tenhle má komplex méněcenosti, hlavní dáma je pohledná, znuděná z bohatých poměrů vzešlá, a nakonec pitomec, nácek hrájící si na německého foresta gumpa, ten má ale narozdíl od toho vola šmrnc, matias měl jsi zůstat u létání a u hraní vůbec, a jako navíc zombíci, to fakt už někomu jebe, takže 1* za Wágnera skladatele a za nápad. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)