Animales Humanos

Manželský pár sa snaží pestovať si dobré vzťahy so susedmi od vedľa, avšak ich malá dcéra má strach z ich psa. Susedia sú fanatickí ochrancovia zvierat a svojho miláčika považujú za súčasťou rodiny. Po tom, čo jedného dňa zviera napadne dievčatko, dochádza k sporu, ktorý končí smrťou psa. Susedia sú pripravení pomstiť sa tými najhrubšími prostriedkami. (Arsenal83)

bourec

Film u mě fungoval spíš jako obžaloba lidí, který povyšujou život zvířete nad život člověka. Psy mi celkem nevadí. Šílený aktivisti ovšem ano. Mám pocit, že někteří idioti by prasátku oblékli džíny, a nechali ho běhat po městě. Ovšem i rodiče holčičky byly chvílema na pěst. Zejména mamka. Nakonec konfrontace, nějaká krev, a konec podivnej. Natočený jako ryzí průměr.50%. ()

oveckaoa

Vedle sebe žijou 2 rodiny jedna co má psa a druhá co má malé rozmazlené děcko co se toho psa bojí. Jednou ten pes to dítě pokouše (škoda, že ne aspoň pořádně  spratka rozmazleného)  a ta druhá rodina mu zařídí smrt majitelé toho psa se naštvou a rozhodnou se pomstít. Průměrné home invasion (v tomhle žánru už nic nového ani vymyslet už bohužel nejde) kde to opět odskáče chlap, který chce vše řešit (klasika). Možná by neuškodilo být někdy originální a nechat přežít postavu co si to zaslouží a je jiného než ženského pohlaví. Potěšil mě konec, ale jen do té chvíle, když ukázaly co se jí stalo což oproti tomu psu byla pohodička bohužel.  Díky za titulky Olasek.  60 procent ()

Skeksis

Tí susedia s deckom boli maximálne sprostí. Čo tak hneď na začiatku zavolať políciu? S tou golfovou palicou čo chcel robiť? Bude chodiť po cudzom dome, svietiť si s mobilom, žena podobne - odpojený alarm, ale nie, tí kreténi políciu nezavolajú. A potom prídu milovníci psíkov v pekných maskách ako na pozvanie. Tá matka bola na konci taká stupídna, až som jej to priala. ()

Alisa

Boze zas dalsi, co maji psa misto ditete..Nepochopim. Konec me vylozene nasral, ale asi odpovidal celemu nelogickemu prubehu filmu... ()

borec999

Priemerný horor s 2 nepríjemnými momentami (útok psa, zúčtovanie so psom) a zápletkou, ktorá sa pri troche náhody a neprimeraného správania z oboch strán(prílišná benevolencia zo strany majiteľov psa vs nepozornosť zo strany rodičov) vlastne môže stať hocikomu z nás. Herci sa príliš nepredviedli ale ani vyslovene film nepokazili. Čo chýba, je viacero zapamätateľných momentov než spomínané 2, odvaha režiséra viac pritlačiť na pílu(gore je kvalitné ale jeho veľmi málo), lepší záver (ten ktorý sme dostali ma osobne príliš neuspokojil, plus správanie matky v posledných scénach bolo dosť nelogické) a aj dotiahnuť do konca viacero sľubne načatých námetov( ľudia upredňostňujúci psa pred deťmi, chov zvierat na mäso v otrasných podmienkach, fanatickí aktivisti...). Ako nenáročná jednohubka, však Animales Humanos ujde a vyslovene neurazí. 3* a 50-55% ()

b.dragonfly

Tak nevím, kdo mi byl z těch dvou rodinek protivnější, jestli upjatá matka věčně pištějící dcerunky, která hystericky řve pokaždé, když se kolem ní mihne něco chlupatého (myslím samozřejmě psa) nebo páreček urputných bojovníků za práva zvířat. Myslím ale, že za a) je správně. Každopádně odvoz psa a jeho následné utracení mi neudělalo dobře a možná jsem i zavírala oči. Přitom stačilo holku se psem nechat na sebe zvykat, vysvětlit dcerunce, že na psy se kameny neberou, možná zahradu zabezpečit tak, aby tam nevběhl. Ale to už by pak nebyl námět na film, že jo. Faktem je, že ač je to nemorální, ve skrytu duše jsem rodince s dítětem nějakou tu odvetku přála. Závěr mně vyloženě šoknul, takže ačkoli mi herci nebyli sympatičtí a chovali se chvílemi jako idioti, bylo to celkově příjemné překvápko. ()

Warhorr

John Wick v hororovém podání. Do psů, respektive do jejich páníčků se raději neserte a nechte je na pokoji. Ortega naservíroval vskutku slušný homeinvasion. Párek cáklých podivínů, kteří si myslí, že pes je to stejné co dítě a má mít i stejné práva, se začne mstít sousedům kvůli svému utracenému hafíkovi. A že ta msta je tedy krvavá. ()

Aurus

Ok o tomto filmu mám v plánu se hodně rozepsat takže tento film je pro mě milé překvapí. Sice se tento film rozjede od 40 minut a těch 40 minut se tam skoro nic neděje ale zas tento film má fakt velmi slušnou atmosféru a napětí. Jediné co nechápu jsou ti dva vrazi, ta holka je docela dost chytrá ale ten týpek je blbej jak hovado! To snad ani není možné! Ale alespoň ten konec je skvělý a musím říct že jsem ho nečekal. A taky musím pochválit to že to je konečně horor kde záporaci vyhrajou. A je mi líto toho psa. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou ovšem fakt blbé a nesympatické! Hlavně ta malá holka která mě srala celý film a to co se jí stalo si podle mě zasloužila. Hudba je výborná, atmosféra tu je solidní, napětí je zde velmi časté, vraždy jsou dobře a kreativně udělané, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi dobrá. Za mě 7/10. ()

Hapretor

Ze začátku celkem uvěřitelný příběh o debilních a hodně divných sousedech, že z toho máte nepříjemné mrazení v zádech a ke konci tak absurdní vyhrocení, že se tomu vesele zasmějete, umí snad jen španělsky mluvící země ... u mě dobrý ... zabaví, neurazí ... ()

Homerking

Mladý manželský pár Fabiola a Roy s dcerkou Terezou se extrémně bojí sousedovic psa, sousedé Chava a Anahí považují svého psa Jaggera za své dítě a nade vše ho milují, když Jagger jednoho dne pokouše malou Terezu, zařídí její rodiče aby byl pes utracen, Chava a Anahí jsou smrtí svého milovaného mazlíčka zdrceni, postupně však začnou plánovat pomstu. Ničím nevyčnívající horor s několika solidnímí scénami (utracení psa) tuto scénu doporučuji přeskočit všem pejskařům. ()

ol4s3kk

V místě, kde se děj odehrává jsou 2 sousedské rodiny, které se vzhledem k intelektuálním rozdílům nemají příliš v lásce. Přesto se ten inteligenčně indisponovanější pár snaží navázat nějaký hlubší kontakt a se sousedy vycházet. To však končí v době, kdy jejich pes pokouše sousedovic dceru, které poškodí ruku a dle doktora je možné, že s ní bude mít doživotní problém. Rodiče to vyřeší po svém - zbaví se jejich psa - což vzhledem k tomu, že jde o zvířecí fanatiky bojující za práva zvířat není to úplně nejlepší řešení. ()

Emperor1

Předesílám, že nejsem zcela objektivní, protože nemám rád psy. A stejnou měrou mi lezou na nervy jejich majitelé. Nakopl bych každýho štěkajícího šmejda, kterej se mi ometá kolem nohou, zatímco držím v náručí své vyděšené dítě a jsem přitom nucen poslouchat majitele blábolit něco o tom, jak je jeho miláček hodnej a že nikomu neublíží. Nejsem povinen snášet očuchávání kdejakýho slinty bez vodítka, poslouchat zuřivý štěkot zpoza plotu jen proto, že mám tu drzost kolem něj projít, případně se vyhejbat hovnům v trávě, který tam nějakej prasáckej majitel "zapomněl" uklidit. A když si nějakej zakomplexovanej debil pořídí vražednýho čokla, kterýho ani nezvládá a ohrožuje tím svý okolí, pak by v sebeobraně měl mít člověk právo použít zbraň na oba. Na druhou stranu - štěňátka mi zas tolik nevadí. Ovšem jejich hlavním problémem je, že štěňátky nezůstanou. --- Takže to by bylo něco málo o mém vztahu ke psům. A teď něco k filmu - nebylo to špatný, docela se mi to líbilo. ()

Saxos

Nesedělo mě pár nesmyslů /jsem nějaký ekoterorista na odpočinku, mám falešný jméno, ale bratříčkuju se se sousedy?; velký bratr se domákne, že něco se sousedy není v pořádku, nemůže se dovolat, pak telefon při rozhovoru vypadne a on nic neudělá?; to byla nějaká samota, kde jsou tři domy, jinak by to jejich řvaní někdo určitě nabonzoval, atd./, ale jinak ok. Tomu, aby i cvičený pes nezaútočil na malé dítě nebo dospělého, které vezme kámen a napřáhne na něj, zabránit nejde. Malé dítě k němu nemá co lézt. Pominu, že psa chovali dva cvoci, ale i zde je potřeba zajistit, aby zvíře mělo bezpečný prostor. A to jak pro sebe, tak vůči okolí. Klady: na závěr uvidíme krmení nové fenečky, dokonce ekologická masová konzervička byla. Závěr: padesát na padesát. ()

WugWugs

Susedia, sú tam neustále. Ploty sú v prvom rade PROTI nim, až v ďalších radoch proti ostatným. Ploty sú dobrá vec. Hlavne v Mexiku, hlavne keď si na tamojšie pomery žijete na hodne vysokej nohe a neveríte ani svojej matke a nie ešte nejakej polícii. Viac ako táto naťahovaná nuda ma ale pobavil zase csfd iq gigant LIVINGBLB, ako tak šukajúc svoju sestru recituje, že dokonale pochopil "oko za oko, zub za zub". ()

vinducha

Parádně budované napětí . Zde je vidět ,že k natočení dobrého filmu nejsou potřeba davy komparsistů ani nákladná akce. Jo a takovouhle pejskařku se naštvat opravdu nevyplácí.. ()

Accuphose

Ten film paradoxně funguje, když se tam nemluví, a zdánlivě se nic neděje. Pakliže se něco děje, tak trpí logika, lidi se chovají hloupě a neautenticky. Ta atmosféra bez dialogů je to jediné, co film drží nad vodou. Jedna hvězda... Konec je zajímavej alespoň :-) ()

jethrotull

Ano,malo to celkom napatie,ale bohuzial spravanie sa dementnych rodicov nemohlo dopadnut dobre pre to male dieta.Tak sprostu matku som davno nevidel. Ked ma noz a pichne do ruky sialenu psickarku,tak potom ho v pohode necha na zemi a ide si dolu na prizemie,kde vie ze su ozbrojeny votrelci,ale ved vsak zraneny muzicek ma predsa golfovu palicu a to ich troch predsa ochrani? A samozrejme ked ovali flasou tu sialenu psiu fanaticku,tak naco ju dorazit,preco odist von,ved je predsa "logicke" ist na poschodie. A tam sa potom vratit odbavit sa na uz vlastne mrvom chlapovi,zatial co ta uplne vypatlana psia matka lezi v obyvaku na zemi a tu treba ako hlavnu strojkynu nasilia dorait. Ale preco,ved to by bolo moc jednoduche. Proste nelogicka kravina. Ak chcu takyto ludia v boji o zachranu vlastneho zivota jednat moralne a slusne,tak je skoda ze ich Ti maniaci nepobili vsetkych. Pre mna velka slabota a to malo velky potencial ale bol bohuzial premrhany takouto nelogickou zlataninou. ()