Manželský pár sa snaží pestovať si dobré vzťahy so susedmi od vedľa, avšak ich malá dcéra má strach z ich psa. Susedia sú fanatickí ochrancovia zvierat a svojho miláčika považujú za súčasťou rodiny. Po tom, čo jedného dňa zviera napadne dievčatko, dochádza k sporu, ktorý končí smrťou psa. Susedia sú pripravení pomstiť sa tými najhrubšími prostriedkami. (Arsenal83)

verbal

Tento film dozajista rozdělí zejména divačky na tři nesmiřitelné tábory. Fanatické sběračky hoven a infantilní šišlalky na potenciální večeře a uštěkané olizovače vlastních prdelí (vesměs krutě nemrdané), laktačně psychotické matky z E-mimina a infantilní šišlalky na uřvané a řádně rozmazlované škaredě vyrýhované zygoty (vesměs mrdané špatně nějakým slizkým upjatým debilem z pojišťovny) a ty, co mají v zevním genitálu jak fakany, tak čokly (tady to bývá asi nejméně tragikomické). Doufám, že se holky nakonec potkají někde v bahně. Každopádně Mexičani už zjevně psy až tolik nežerou a děti mají většinou na píchání či na orgány, tudíž jsme zde svědky veskrze zábavného, mile brutálního, poměrně nestranného a spravedlivě vyváženého souboje párečku ekoteroristických psošuků a katalogově šosácké rodinky z předměstí o to, je-li emocionálně snesitelnější a lidštější mít doma rozmazleného vlčáka či rozmazleného paznehta. Pokud se na to chcete nerušeně podívat ze záznamu, aniž byste znali výsledek, ztlumte si teď oči. Skončilo to roztomilou plichtou a velkou mísou štěkanátků. ()

ricci.s

Na hororové sucho v posledných dňoch príjemne kvapkajú letné dažde a prichádza drsný, brutálny a napínavý home invasion o konflikte medzi dvomi rodinami, ktoré žijú v tesnom susedstve.  Ich vzťahy boli spočiatku viac-menej v poriadku. Lenže prvý párik sú fanatickí zvierací aktivisti, ktorí pokladajú svojho psa za člena rodiny. Druhý párik vychováva malú dcéru, ktorá sa toho psa strašne bojí. Problém nastane, keď pes dievča uhryzne. Milovníkom zvierat film teda neodporúčam, v Mexiku sa totiž psov očividne nezbavujú smrtiacou injekciou (načo míňať peniaze, že), radšej využijú o niečo jednoduchší spôsob a nebude to ani príjemné, ani humánne. Keďže pomsta na seba logicky nenechá dlho čakať a Mexičania chválasatan nie sú národ, ktorý by sa posral z krvi a gore, tak na krvilačných čaká príjemná odmena! Dokonca potešilo aj nejaké to prekvapenie na záver. Zatiaľ Ortegov najlepší horor, hviezda dole za tradičné a neprekvapivé tupé chovanie postáv, ktoré práve v home invasion vyčnieva asi najviac. Ale na to sme si už všetci zvykli, však. ()

EvilPhoEniX

Mexický Home Invasion o konfliktu dvou sousedských rodin, vyvolaný mezi agresivním psem a malou holčičkou, která je psem napadena a ten je následně docela nehezkým způsobem utracen.Samozřejmě rodině jakožto zvířecím aktivistům se tohle nelíbí a plánují se sousedům pomstít. Jednoduchá a přímočará zápletka v pro mne už vyčpělém žánru Home Invasion ( Byla doba, kdy jsem tenhle subžánr miloval, ale teď mi příjde, že jsou všechny na jedno brďo). Doufám, že se někdy dočkám Home Invasionu, kde bude 8 členná rodina napadená 10 člennou partou hajzlů a tehdy má zvědavost začne stoupat. Tenhle duel 2 vs 2 nemůže přinést více než 3 gore scény a taky že nepřinesl. ( Rozmašírovaná hlava však parádní).Potěší pěkný vizuál i sympatická rodinka, poměrně fajn masky a o napětí taky není nouze, ale to je tak nějak u každé alespoň průměrné Home Invasion žánrovky. Čekal jsem rozhodně větší masakr, ale zhlédnutí nelituji.• Příběh 2/5, Akce 3/5, Humor>Ne, Násilí 3/5, Zábavnost 3/5 Hudba 3/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 3/5, Napětí 3/5 6/10. ()

*CARNIFEX*

Nevedel som do čoho idem, no po vzhliadnutí snímku ma nezaujímalo nič iné, ako názory užívateľov v komentároch. No a ani som nemusel dlho hľadať, aby som na jeden dementný narazil, i keď toho “Yorkshira” mi je samozrejme nesmierne ľúto. Úplný záver je už ale celkom slušná facka do tvare tých, čo povyšujú iný život nad ten ľudský. Dalo sa .. ()

darkrobyk

Na počátku je psisko a malá holčička. Primitivci mají svého psa jako vlastní dítě (a já myslel, že je to jen u nás), a tak když napadne sousedovic holčinu, berou to jen jako incident. Jenže holčička je vážně zraněná a rodiče to nehodlají ponechat jen tak. Očekával jsem zprvu něco na způsob sousedská Válka Roseových, jenže veškerou aktivitu vzali do svých rukou majitelé psa. Vedle napětí dojde i na několik mordů, kde vedle podříznutí je rozkošná práce s golfovou holí. Postavy v tomhle filmu dělají chyby, velké chyby, a za ně řádně zaplatí. Bez výjimky. Tedy z vlčáka na volno mrazí a já si vzpomenu na dávné doby, kdy ze člověk beze strachu procházel po městě, vydal se k řece, do lesa nebo na louku a nemusel se stále ohlížet, kdy se na něj odněkud vyřítí zuřivý pes. Ta doba klidu se už bohužel asi nevrátí... ()

Kudly4

Lex Ortega, se mi vryl pod kůži před 2 lety, kdy jsem narazil na jeho prvotinu Atroz (2015), kterou sám napsal a režíroval a dodnes patří u mě mezi nejvíce brutální filmy, které jsem kdy viděl a jen těžko ho lze doporučovat - jen pro otrlé. Od té doby mám Ortegu v hledáčku a po dvou povídkách v México Bárbaro (2014) + México Bárbaro II (2017) se pustil do Hororu s vyšším rozpočtem, ale pustil se do hororového subžánru, který osobně moc nevyhledávám a tim je Home Invasion. Každopádně, co se mi nejvíce líbilo, byla depresivní atmosféra od samého začátku. Na Gore dojde až v úplném závěru, ale rozmlácená hlava golfovou holí, bylo povedené a nechutné. Finále silně zlé. Určitě ve svém žánru nadprůměrný Horor, ale upřímně, čekal jsem o maličko více. Ke zhlédnutí ale samozřejmě doporučuji.  (123. hodnocení, Full HD) ()

Morholt

Zabít či nechat zabít fanatickým ochráncům zvířat čokla není tak úplně dobrý nápad, ale na druhou stranu co s ním, když se pejskaři tváří jakoby se nic nedělo a pomalu ještě požadují omluvu. Potud je to dobré. Problém je, že se možná víc než půlku filmu připravovala půda pro samotný útok a nejedná se o nic záživného. Pak to tedy začíná být trochu zajímavé, ale je to ten typ žánrovky, ve které se všichni do jednoho chovají jako absolutní idioti. Alespoň herecky je to jakž takž, najde se i pár soldiních momentů (hlava, plamenomet) a hodně mě potěšil i dostal samotný závěr. Ale ani tak nevypotím víc než průměr. A to je zklamání. 50% ()

Trevor

V krátkom časovom slede druhý film pod taktovkou mexického režiséra, tento dopadol podstatne lepšie. Aké to je jednoduché keď sa nerieši korektnosť a ochrancovia práv zvierat nie sú zďaleka tak dobrými ľuďmi ako si sami o sebe myslia. A tak si človek spomenie aj na zaujímavé podnety pre samosprávu z jednej "malebnej" obce, po zhliadnutí filmu Vás prejde chuť fotiť psie výkaly... tentokrát príjemné prekvapenie, mexičanom to ide lepšie vo vlastnej réžii. ()

TomX2

Animales Humanos po hororovej stránke nijak zvlášť nenadchne, naopak skôr prepadne medzi iné nevýrazné priemerné filmy. Naviac z psychologického hľadiska prehráva na plnej čiare, čo je škoda, lebo potenciál tu bol. Akurát sa ho tvorcovia báli viac uchopiť, alebo k tomu len nemali vyššie ambície, inteligenciu alebo režisérsky um. A tak to aj dopadlo. Nakoniec tak z toho vzniká podpriemerný home invasion s (nezámerne) otrávnymi postavami, blbým scenárom a lacnými trikmi. Prosté dve hviezdy. ()

Arsenal83

Klasický prepad domu a rodiny z bizarných dôvodov, ale na druhej strane takýchto sfanatizovaných ochrancov a ľudí čo uprednostňujú psov pred deťmi tu máme už húfy. No a potom už len prišlo čakanie na to, či film prinesie niečo viac. Čo sa týka krvi a nejakých brutálnych záberov, podľa mňa až tak veľa silného nepriniesol. Čo ma ale nadchlo bol záver, ten bol netradičný a prekvapivý. ()

Alisa

Boze zas dalsi, co maji psa misto ditete..Nepochopim. Konec me vylozene nasral, ale asi odpovidal celemu nelogickemu prubehu filmu... ()

oveckaoa

Vedle sebe žijou 2 rodiny jedna co má psa a druhá co má malé rozmazlené děcko co se toho psa bojí. Jednou ten pes to dítě pokouše (škoda, že ne aspoň pořádně  spratka rozmazleného)  a ta druhá rodina mu zařídí smrt majitelé toho psa se naštvou a rozhodnou se pomstít. Průměrné home invasion (v tomhle žánru už nic nového ani vymyslet už bohužel nejde) kde to opět odskáče chlap, který chce vše řešit (klasika). Možná by neuškodilo být někdy originální a nechat přežít postavu co si to zaslouží a je jiného než ženského pohlaví. Potěšil mě konec, ale jen do té chvíle, když ukázaly co se jí stalo což oproti tomu psu byla pohodička bohužel.  Díky za titulky Olasek.  60 procent ()

Skeksis

Tí susedia s deckom boli maximálne sprostí. Čo tak hneď na začiatku zavolať políciu? S tou golfovou palicou čo chcel robiť? Bude chodiť po cudzom dome, svietiť si s mobilom, žena podobne - odpojený alarm, ale nie, tí kreténi políciu nezavolajú. A potom prídu milovníci psíkov v pekných maskách ako na pozvanie. Tá matka bola na konci taká stupídna, až som jej to priala. ()

b.dragonfly

Tak nevím, kdo mi byl z těch dvou rodinek protivnější, jestli upjatá matka věčně pištějící dcerunky, která hystericky řve pokaždé, když se kolem ní mihne něco chlupatého (myslím samozřejmě psa) nebo páreček urputných bojovníků za práva zvířat. Myslím ale, že za a) je správně. Každopádně odvoz psa a jeho následné utracení mi neudělalo dobře a možná jsem i zavírala oči. Přitom stačilo holku se psem nechat na sebe zvykat, vysvětlit dcerunce, že na psy se kameny neberou, možná zahradu zabezpečit tak, aby tam nevběhl. Ale to už by pak nebyl námět na film, že jo. Faktem je, že ač je to nemorální, ve skrytu duše jsem rodince s dítětem nějakou tu odvetku přála. Závěr mně vyloženě šoknul, takže ačkoli mi herci nebyli sympatičtí a chovali se chvílemi jako idioti, bylo to celkově příjemné překvápko. ()

ol4s3kk

V místě, kde se děj odehrává jsou 2 sousedské rodiny, které se vzhledem k intelektuálním rozdílům nemají příliš v lásce. Přesto se ten inteligenčně indisponovanější pár snaží navázat nějaký hlubší kontakt a se sousedy vycházet. To však končí v době, kdy jejich pes pokouše sousedovic dceru, které poškodí ruku a dle doktora je možné, že s ní bude mít doživotní problém. Rodiče to vyřeší po svém - zbaví se jejich psa - což vzhledem k tomu, že jde o zvířecí fanatiky bojující za práva zvířat není to úplně nejlepší řešení. ()

jethrotull

Ano,malo to celkom napatie,ale bohuzial spravanie sa dementnych rodicov nemohlo dopadnut dobre pre to male dieta.Tak sprostu matku som davno nevidel. Ked ma noz a pichne do ruky sialenu psickarku,tak potom ho v pohode necha na zemi a ide si dolu na prizemie,kde vie ze su ozbrojeny votrelci,ale ved vsak zraneny muzicek ma predsa golfovu palicu a to ich troch predsa ochrani? A samozrejme ked ovali flasou tu sialenu psiu fanaticku,tak naco ju dorazit,preco odist von,ved je predsa "logicke" ist na poschodie. A tam sa potom vratit odbavit sa na uz vlastne mrvom chlapovi,zatial co ta uplne vypatlana psia matka lezi v obyvaku na zemi a tu treba ako hlavnu strojkynu nasilia dorait. Ale preco,ved to by bolo moc jednoduche. Proste nelogicka kravina. Ak chcu takyto ludia v boji o zachranu vlastneho zivota jednat moralne a slusne,tak je skoda ze ich Ti maniaci nepobili vsetkych. Pre mna velka slabota a to malo velky potencial ale bol bohuzial premrhany takouto nelogickou zlataninou. ()

WugWugs

Susedia, sú tam neustále. Ploty sú v prvom rade PROTI nim, až v ďalších radoch proti ostatným. Ploty sú dobrá vec. Hlavne v Mexiku, hlavne keď si na tamojšie pomery žijete na hodne vysokej nohe a neveríte ani svojej matke a nie ešte nejakej polícii. Viac ako táto naťahovaná nuda ma ale pobavil zase csfd iq gigant LIVINGBLB, ako tak šukajúc svoju sestru recituje, že dokonale pochopil "oko za oko, zub za zub". ()