Coral, Wendy a Gina zoufale touží po svobodě, ale láká je i představa pomsty. Pokračují proto v boji proti svým pronásledovatelům, mezi kterými to začíná skřípat. (Netflix)

EvilPhoEniX

Ještě před vypjatě očekávanou 5.sérii La Casa de Papel nám stejní tvůrci servírují druhou sérii Sky Rojo a je to opět fajn zábavná, stylová a sexy jízda.První série se mi o chlup líbila více, to kouzlo bordelů se zde lehce vytrácí a je zde o něco méně filosofování a ústředního pasáka, což je docela škoda, ale zas přibylo akce, má to pořád výborné tempo, postavy jsou opět skvělé ( trochu zamrzí, že nepřibydou žádné nové), ale díky krátkým dílům, to celé utíká jak voda a ani na minutu jsem se nestihl nudit, což je hlavní, byť od tvůrců Money Heistů divák přece jen očekává trochu ambicióznější podívanou než jen naháněčku mezi šlapky a pasáky.Koho však nezaujala už první série, tak příliš velké zlepšení se zde očekávat nedá, ale kdo byl nadšen už onehda, tak si nejspíš užije i tohle.Příběh 3/5, Akce 4/5, Humor 2/5, Násilí 3/5, Zábavnost 4/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 4/5, Napětí 3/5. 7/10. ()

mzss1

[50%] První epizoda skončila tam, kde skončila předchozí série. No a uf … Tento první díl mi ve finále přišel naprosto debilní, a to především chováním jedné hlavní postavy. Scénář a logika – to je v téhle sérii velký kámen úrazu. Dějem se to taky moc neposouvalo, ale stále mě to hnalo dopředu, abych věděl, jak to celé dopadne. Díky krátkým dílům jsem to dokoukal. Ale oproti první sérii tu určitý pokles je. Takže zde jen slabý průměr. ()

agentmiky

O chlup lepší než první série, ale v porovnání s La Casa De Papel to pořád ztrácí! Nesmíte celý příběh brát vážně, protože ono se totiž v jádru jedná o dost stupidní podívanou, ale na vyplnění vašeho volného času ucházející jednohubka. Hlavní holčičí trio opět fajn, konečně dostala Wendy trochu více prostoru. Ze záporáků mi dokonce nevadil ani ten herec v roli úhlavního kápa, zdálo se mi, že už tak moc nepřehrával :D Oproti jedničce daleko více akce, dojde i na krev a zajímavé zvraty. Money Heist promyšlenější podívanou po všech stránkou, ale i tady Španělé předvedli, že se s nimi musí počítat. Za mě 6,5/10 ()

Trevor

O niečo horšie ako prvá séria, rukopis autorov ktorí sa podielali na LCDP je zrejmý, epizódy sú pomerne nevyvážené avšak po o niečo slabšom rozbehu sme dostali celkom solídne finále. Ťahákom je predovšetkým vzťah Romera s Moissesom, Coral naopak ako hlavná hrdinka sklamala a tak naopak zaujala linka príbehov okolo Wendy. ()

M.i.k.e

druhá série naplno ukázala,že nálepka "od tvůrců La Casa de Papel" není plusem,protože přesně jako u LCDP ani tady tvůrci neznají míru toho co je ještě snesitelné a co už ne a zatímco jednička byla otravná jen chvílemi,dvojka je otravná prakticky pořád a Coral je jedna z nejdementnějších postav posledních let.Ještě začátek,který navazuje přesně tam kde skončila první řada celkem jde,ale postupem času se to etabluje v něco jako čtvrtá řada LCDP a je to prostě jen hloupé...40% ()

pumpkinqueen

Druhá série je o něco ostřejší, akčnější a surovější, než první. Za mě rozhodně ještě lepší podívaná, která více rozvíjí příběhy a vztahy jednotlivých charakterů a ukazuje temnější zákoutí života ve veřejném domě. Emocemi se nešetří, akce vrcholí a její tempo nás nenechá v klidu. ()

Saxos

S02/E01-06. Vše dobré z první série těchto pánských večerníčků zůstalo. Stopáž, super muzika, spád, zábavnost, vypravěčství, surovost  a samozřejmě děvky. Je jasné, že nekončíme. Pasáci prohráli jen bitvu, ne válku. Přišli o tři kurvy, 4 miliony éček, ale získali jedno oko k dobru. Závěr: doporučuji. ()