Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (Netflix)

Recenzie používateľa mzss1 k tomuto seriálu (3)

Série 1 (2021) (S01)

[65%] Španělská ujeťárna, která mě zpočátku docela bavila, jenže pak přijde na řadu totálně debilní scénář, který jsem ještě v téhle první sérii moc neřešil. Trio prostitutek mě celkem bavilo včetně toho prostředí bordelu se vším všudy. No, pecka z toho žádná není, ale epizody byly relativně krátké, někdy ani ne půl hodinové, tak na 1 vidění, proč ne. Navíc finále skončilo otevřeně … ()

Série 2 (2021) (S02)

[50%] První epizoda skončila tam, kde skončila předchozí série. No a uf … Tento první díl mi ve finále přišel naprosto debilní, a to především chováním jedné hlavní postavy. Scénář a logika – to je v téhle sérii velký kámen úrazu. Dějem se to taky moc neposouvalo, ale stále mě to hnalo dopředu, abych věděl, jak to celé dopadne. Díky krátkým dílům jsem to dokoukal. Ale oproti první sérii tu určitý pokles je. Takže zde jen slabý průměr. ()

Série 3 (2023) (S03)

[68%] Tak a máme tu třetí a asi už poslední sérii téhle bláznivé španělské série. První byla celkem v pohodě, místy ujetá, logika haprovala, ale ok, pohodové 3*. Druhá už mi přišla nudnější. A tahle třetí mi přišla ze všech nejnormálnější. To prostředí bordelu je sice fuč, ale rychle mi to ubíhalo, postavy mě bavily a logických děr zde bylo minium. Sice finále bylo takové už očekávané a přeakčnělé, ale ok. Další sérii bych asi už vynechal, ale na 1 vidění mě tohle celé docela bavilo. ()