Osudová událost v nevěstinci přinutí tři ženy s traumatickou minulostí, aby se daly na šílený útěk před svým pasákem a jeho nohsledy. (Netflix)

Recenzie používateľa pumpkinqueen k tomuto seriálu (2)

Holky z červeného gauče (2021)

Tři prostitutky na útěku před svými pasáky? Neuvěřitelně divoká jízda! Nerozumím tomu, že tu byl někdo schopný napsat, že je to naprosto bez emocí - to je snad vtip. Vždyť je to jimi právě nabouchané k prasknutí! Je samozřejmé a logické, že některé emoce musely jít u těchto slečen stranou, když dělaly svou práci, ale za mě je tu naprosto dostačujícím způsobem vykreslené, jak se asi musely holky cítit při všech těch praktikách, které ani samy nechtěly provozovat a přitom neztrácely šarm a - co je pro zákazníky nejdůležitější - slastiplný pohled v očích. Vidíme jejich smutný osud a nemožnost ho změnit; prostě jen tak změnit práci, utéct někam daleko a začít nový a spořádaný život. Vidíme naprosto pošramocené a zvrácené charaktery pasáků a jejich životy, které jsou samy o sobě jeden velký bordel a ani z nich už není útěku. Obě strany se ponořují hlouběji a hlouběji, ať už v otázce depresí nebo drog. Vizuálně je to skvělé, podtržené vhodným soundtrackem, ROZHODNĚ NECHYBÍ NAPĚTÍ A AKCE. Skvělé, často cynické dialogy s věrohodným vyjádřením emocí, ať už jde o lásku, nenávist, soucit, strach, potupení, ale i radost z maličkostí a naději, která je občas to poslední, co slečnám zbylo. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série je o něco ostřejší, akčnější a surovější, než první. Za mě rozhodně ještě lepší podívaná, která více rozvíjí příběhy a vztahy jednotlivých charakterů a ukazuje temnější zákoutí života ve veřejném domě. Emocemi se nešetří, akce vrcholí a její tempo nás nenechá v klidu. ()