Mama alebo ocko

• Česko Děti si nech! (viac)

Flora (Miren Ibarguren) a Víctor (Paco León) sú dokonalí rodičia: moderní, zábavní a milujúci. Skrátka rodičia, akých by chcelo mať každé dieťa. Všetko sa však zvrtne v deň, keď sa rozhodnú rozviesť a objaví sa pracovná príležitosť, o ktorej celý život snívali. Je tu len jeden problém: opatrovníctvo ich troch detí. Ani jeden z nich nie je ochotný ustúpiť. Na príkaz sudcu sa teda Alexia (Sofía Oria), Sara (Laura Quirós) a Juan (Iván Renedo) budú musieť rozhodnúť, s kým zostanú: s mamou alebo s otcom. Od tejto chvíle si bývalí manželia vyhlasujú vojnu bez možnosti prímeria. Obaja urobia všetko, čo je v ich silách, aby nedostali deti do starostlivosti. (TV Markíza)

Eliott

Slaboučký španělský remake původně bezchybné komedie. Herci otravní, vtipné to také moc není a vše dobré z originálu tak nějak chybí.... ()

bourec

Nijak nezaujalo. Trochu přiškrcený, protože jak už tady někdo psal, remake v zaoceánským podání bude zcela určitě jiná jízda. Pokud by tedy vzniknul. Tomuhle filmu pak korunu nasadil poněkud podivnej konec. To křepčení na pódiu už jako by vypadlo z primácký, nebo novácký zábavy. 40%. ()

Johnny.ARN

Aj tak všetci vieme, že amíci z toho urobia remake, ktorý bude ešte viac prestrelený, bude tam viac fekálneho humoru a viac zberačov. K žehleniu alebo poopici skvelý film. 1 z 5 ()

BOURQUE

Španielska rodinná „komédia“, operujúci klasickými prvkami pri zachytení rozvodu muža a ženy. (Vždy na to doplatia deti.) Prvá tretina viac-menej v pohode, ale úroveň sa potom postupne zhoršuje. Kvalita jednotlivých scén je dosť premenná, a nie v pozitívnom zmysle slova. Film na jedno pozretie. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Rathalos

Sice je pre mna nepochopitelne tunajsie hodnotenie,ale zjavne je tato spanielska komedia podhodnotena,blazniva zalezitost s velmi sympatickym hereckym obsadenim,hlavne Miren Ibarguren je na zozranie,na rozdiel od vacsiny davam pat hviezd,lebo je to zabava a to je to hlavne v tomto zanri...:-) ()

John80

Rodinná oddychovka o rodičoch, ktorý sa idú rozvádzať a ich troch deťoch, ktoré sa musia rozhodnúť s Kim z rodičov zostanú , deti zahrali výborne svoje úlohy hlavne malý Juan to Dal vynikajúco 3* ()

Domca94

Tenhle film mě opravdu bavil. Rodiče, kteří jsou odjakživa soutěživí se rozhodnou, že se chtějí rozvést. Nicméně z původního plánu péče o děti se stane bitva mezi rodiči, neboť oba mají najednou rozdílné plány. Typická rodinná komedie, která rozhodně pobavila. ()

wowylgu313

Doslova a dopísmene souhlasím s hodnocením zde na CSFD ... 40-45 % :) nééé že by tato komedie uplně urazila ale ani nijak nenadchne, jednohubka na dlouhý večer a myslím si že za pár dní o ní nevím ... Herecký výkon tentokrát přiklaním těm nejmladším dětem ve filmu , kde se byl důvod občas pousmát ... Jinak nijak zajímavá komedie, postupem děje začínající nuda a předvídatelný závěr už byl až možná trapný ... .) ()

motyka52

Ono se řekne film na nedělní odpoledne ... ale v mém případě to přesně tak bylo. Sedíme v upršeném odpoledni doma se ženou, znudeně přepínáme, abychom po chvíli zjistili, že už několik minut civíme na film, o kterém jsme nikdy před tím neslyšeli, nevíme, jak se jmenuje, o čem je, ale docela nás baví a smějeme se. A tak u něj vydržíme až do konce. Za týden si z něj nebudeme pamatovat vůbec nic. ()

kkoc

Je to komedie. OK. Dávám do mikrovlnky popcorn. Hmmm ... ta zápletka není úplně špatná, otvírám pivo. Hele, já se bavím. Jéje - a nenastává žádné do náruče padání a návraty - je to prostě realita - jsem dožatá. Mohli si odpustit tu halyvúdskou scénu na koncertě, ale jinak docela dobrý :) ()