Boba Fett a Fennec Shand sa ocitajú uprostred vyhroteného konfliktu. (Disney+)

Elio

Mně je z toho tak nějak smutno. Neříkám to u moc filmů/seriálů, ale mělo to obrovský potenciál, který prostě zůstal nevyužitý. A sebeskvělejší postavy to prostě nezachrání. Celý problém tohoto dílu podle mě tkví v ne moc dobře uchopeném tempu příběhu. Některé momenty jsou pětihvězdičkové výbuchy, které jsou ale rychle zasypané šedivým, mdlým "meh". Není zde gradace, není zde grandiózní finále. Tedy je, ale je jich vlastně rozdrobených víc, takže se to celé rozplizne do takové písčité kaše. Ale upřímně, vážně nechci na tenhle díl jenom plivat, protože měl krásné, dojemné momenty, epické chvíle a bez debat skvělé charaktery. Jen bohužel tohle všechno nestačí, když není dobře uchopené vyprávění. No, uvidíme, Boba se určitě druhé řady dočká, jak několik hintů napovídá, ale vážně doufám, že se nebude snažit být vším a ničím dohromady, jako tomu bylo u první série. ()

RobinPM100

Celej díl defakto jedna dlouhá nekonečná přestřelka, která logicky poměrně haprovala, minuty střílení do štítu zcela na hovno, Rangor nejdřív kámoš, pak najednou zabiják všeho - proč ho jako Boba někam neodved a nepřivázal? Jen tak ho tam náhle nechá? Grogu taky zrovna 2 x neexceloval, slabota, defakto všechny Rodrigezovy režie byly nejhorší díly seriálu, vyjma prvního dílu, ten se mu jedinej poved. ()

Spielbergo

Moc Disney. Bohužel... Moc se snažím mít tento serál rád. Ale nějak mi z mé nejoblíbenější SW postavy udělali někoho, kdo si nakonec snad opravdu zasloužil už před lety zemřít v útrobách mocného Sarlaca. Už tehdy byl totiž úplně pitomej, když se tam nechal trapně shodit poloslepým Hanem Solem. Těch nelogičností a nesmyslů tu tentokrát bylo příliš a nebýt nástavby pro 3. řadu Mandaloriana, bylo by pro mě obtížné dát něco lepšího než podprůměrné hodnocení. Cad Bane je zde bez diskuze stále o Millenium Falcon lepší gunslinger, než kdy bude moci Boba Fett vůbec doufat. ()

Veskoslav

Rodrigéz to prostě neumí. Už předchozí díl, který režíroval, byl nejhorší ze série...Tohle nebylo finále, co by si člověk představoval. ()

GejmronCZ

Někdy super, někdy cringe. Těžko říct. Finální scénu ve stíhačce jsem si mega užil. Ten fight celkově nebyl tak nějak špatnej, ale ty droidi je měli masakrovat daleko víc... a nervat tam ty pouliční cringe hovády, co vypadaj jako z retro Cyberpunku 2077 i se všema bugama, co to mělo při vydání. Mohlo tam bejt pár epičtějších momentů, ve kterých by nefiguroval Grogu (protože to by z nich rázem udělalo nejvíc baddas a cute scény dohromady ever). Hudba fking úžasná, chemie postav a obvzlášť Mando/Grogu/Peli jsou neuvěřitelný. Škoda, že jsme neviděli jak se Boba učí jezdit na rancorovi. To by pak působilo mnohem epičtěji. Chtělo to pár minut navíc celkově nebo další díl. ()

HennessyVSOP

Některé momenty jsou super, některé jsou extrémně předvídatelné a akční scény jsou místama natáhnutý do nesmyslu. Stejně jako u Mandaloriana, pokud by byl seriál sestříhaný do filmu, byl by lepší. Ale bavil jsem se a to i včetně tohoto finále. ()

Pilgrim6

Ne. Za mne ne. SPOILERS: Po absolutním nerdovském nadšení z 5. a 6. dílu, kdy jsem tvůrcům prominul, že ta show vlastně vůbec není o Bobovi se v tomhle finále vracíme k tomu, v čem ta show byla nejhorší. Nájemný vrah Boba je vlastně větší dobrák než Luke, trapní Power rangers, cringe dialogy, přehlídka tropes, klasická přestřelka, která by mohla být v jakékoliv show, tleskající davy. Absolutně předvídatelné. A jednu z nejlepších postav, co ten seriál přinesl nechají zabít v dalším plytkém trope. Rodriguez který režíroval nejhorší epizodu téhle série bohužel režíroval i její finále a dopadlo to podobně. Z téhle show je must see, 5., 6. epizoda, a 2. Zbytek je filler nebo odpad. ()

futislav

To tolik odsuzované střílení do štítů má kupodivu logické vysvětlení. I ten štít musí mít nějaký zdroj energie, která se spotřebovává zadržováním palby na něj. Čili střílející doufali, že dojdou štítu baterky. I když musím přiznat, že to vypadá v průběhu děje dost nelogicky. Co mi přišlo mnohem nelogičtější je to, že rancor místo útoku na blízko stojící cíle pouze mává tlapami a řve, načež zdemoluje několik budov, když mu přismahnou čuňu. Udělat ze sebe nejsnadněji zasažitelný terč vylétnutím z úkrytu do vzduchu také postrádá logiku. Celé je to takový mix akcí ve stylu Komando, Tenkrát na západě a zdařilejších dílů SW. Ale nic strhujícího. Přehršel akce a děj skoro nula. 60% s bídou. ()

tata22

Rád bych všem negativistům připomněl, že se především jedná o pohádku pro dospívající a dospělé. To, že hlavní hrdinové nemohou zhynout je přeci každému jasné. Že zvítězí dobro nad zlem a vše skončí happy endem je taky přeci jasný. Tak je na to třeba nahlížet a tak je to třeba vnímat. Jako hezkou podívanou, při které můžeme fandit těm dobrým. To, že je to krajně nepravděpodobné, a že Roboti a nepřátele většinou nic a nikoho netrefí, případně jen lehce zraní je daní za tu pohádku. Nepřátelé padají jak hrušky a naši hrdinové snášejí statečně ránu za ranou. Samozřejmě, že by v tak nerovném boji bylo během chvilky vymalováno ale zas bychom přišli o tu zábavu a o to fandění. V úhlu tohoto pohledu se mi tenhle díl líbil a celkově jsem rád, že se tenhle kousek zrodil. Kdo chce hledat realismus a realitu tak ten se holt musí dívat úplně na jiné seriály.... Howgh ()

Krnac

Nie že by to bolo vyložene zlé ale prakticky všetky boje boli spravené úplne debilné. Nechápem čo tu sakra Robert Rodriguez a Favreau robili. Ako keby im do toho ešte niekto s Disney furt kecal. ()