Winx Saga: Osud

• Taliansko Fate: The Winx Saga (viac)
všetky plagáty

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery. (Netflix)

Recenzie používateľa HNTR k tomuto seriálu (2)

Winx Saga: Osud (2021)

Oddechovka na dva dny. Nebylo to tak hrozný, jak jsem čekal. Ale některý díly se prostě zbytečně táhly... Jedna věc, co mě držela sledovat, že se stalo vždycky něco na konci epizody a to mě přimělo hned pustit další. Závěr seriálu byl pro mě docela nečekaný, ale musím říct, že finální epizodu jsem si užil z celýho seriálu asi nejvíc. Seriál nijak neurazil, ale ani extra nenadchnul... Jsem zvědavej, jestli uvidíme druhou řadu. ()

Série 2 (2022) (S02)

Jsem zklamaný. První série sice nebyla žádný převratný zázrak, ale  někam směřovala a vypadalo to, že by mohla následně dupnout na plyn v sérii druhé... To se ale nekoná. Děj je až příliš urychlený, najednou se děje moc a vlastně se neděje vůbec nic. Postavy, které jsme poznali na konci první řady, všechny do jedné místo rozvoje zdechnou. Není čas na to si k nim vybudovat nějaké sympatie, protože ty postavy nemají žádný prostor pro vývoj. Série je hlavně řada dialogů, které nikam nevedou. Akce se dočkáme párkrát a není žádným způsobem zapamatovatelná jako v první řadě. ()