Chuligán a ostrý rocker Johnny Depp se zamiluje do bohaté a slušně vychované dívky, se kterou jej spojuje láska k hudbě. To se však nelíbí jejímu příteli...  Při očkování ve škole se do sebe zakoukají dobře vychovaná Allison z bohaté rodiny a rocker a výtržník Wade. Přezdívá se mu Uřvánek, protože mu často z oka skane slza. Allison má stejně dobře vychovaného přítele Baldwina a Uřvánek žije v rockerské partě, se kterou zpívá. Allison už ale nudí být hodná a chtěla by si poslechnout, jak Uřvánek zpívá. Její babička Vernon-Williamsová, která Uřvánka a jeho partu považuje za delikventy, jí to však nedovolí.
Uřvánek navštíví svou ostrou babičku Ramonu, která žije s Belvederem, a dostane od nich novou motorku. Allisonina babička pořádá přehlídku hudebních talentů, na níž vystoupí Baldwin i Allison. Za Allison tam přijede na motorce Uřvánek. Omluví se Vernon-Williamsové a chce vzít Allison do rockerského klubu; Baldwin ho však napadne. Allison protestuje a s Uřvánkem do klubu odjede. Rockerská parta ji přijme a Allison si s Uřvánkem zazpívá na pódiu. Oba zjistí, že jsou sirotci. Allisonini rodiče zemřeli při leteckém neštěstí. Uřvánkův otec, bombový atentátník, dostal elektrické křeslo. Baldwin s přáteli přijedou ke klubu, zapálí Uřvánkovu motorku a pustí ji z kopce do sálu. Dojde ke rvačce a policie zadrží hlavní výtržníky. Soudce pro mladistvé Allison pustí, ale Uřvánka pošle na pět let do výchovného ústavu...
Před vstupem do ústavu se k Uřvánkovi přitočí lehčí dívka Lenora, která ho již dávno pronásleduje, a prohlásí před médii, že je s ním zasnoubená a čeká dítě. Když se to Allison dozví, myslí si, že jí Uřvánek lhal, a vrátí se k Baldwinovi. Uřvánkovi vzkáže, že jeho slzy nenávidí... (oficiálny text distribútora)

ledzepfan

Muzikály teda nesnáším ale tohle jsem s přehledem zvládnul....Waters tu zase rozjíždí svůj brakoidní běs a rovnou s Deppem v hlavní roli.....Ze začátku se to rozjíždí zvolna a občas člověk skoro až zapomene,že kouká na Watersovinu..někdy v druhé půlce se to ale rozjede naplno se všema těma ujetostma a pak je to teda docela divoká jíííízda u které jsem se chvilkama naférovku plácal do kolen :D :D .....Tohle se těžko hodnotí hvězdama=tři jsou málo,čtyři zase moc......a i v těch procentech je to dost ošemetné..já bych dal 65% za 3Dkino,podlou krysu,Iggyho Popa,děti ve výloze a minutku s Willemen Dafoem ;) ()

harfuska

Moje potrafené ja si prišlo na svoje. Šialená retro zábava s partičkou odpudivých ksichtov, hromadou chytlavých songov a rebelujúcim Deppom, ktorý bol tak neskutočne žhavý, až sa mi z toho chcelo plakať. ()

Mikita

Něco takového má tak vysoké hodnocení? Je to neskutečná šílenost.... Myslím, že taková věc je nehodnotitelná..... Zajímavá parodie s dobrou hudbou a spoustou šíleností a má skvělé obsazení (nejen elvisovsky sladkého Johnny Deppa). Tenhle humor je pro mě ale až moc šokující. ()

slunicko2

Crazy muzikál k lehkému pousmání. 27letý Johnny Depp spolu s dalšími pěknými kluky udělal své. Přihoďte svižné melodie, příjemnou choreografii tanečních čísel a občasné, i když dost zřídkavé vtipné nápady (líbací scéna při tanci) a dvě hvězdičky to hodí. ()

Vědma

Toto se hrozně špatně hodnotí, protože je to něco tak divného, že Johnyho účast ve filmech Tima Burtona je proti tomu naprosto konzervativní záležitost. Ale i když se to vymyká běžnému chápání, něco to v sobě má - takovou podivnou směs Pomády, Adamsovy rodiny a Šakalích let. ()

dee-key

Jeden by řekl, že po všech těch Depp/Burton filmových šílenostech už bude připraven na všechno. No, na tohle vás ani nic moc dobře nepřipraví. Osobně ani moc muzikály nemusím, takže o to hůř se mi to hodnotí. Pár dobrých písniček tam bylo, ale kvůli těm hrozným zjevům se mi to chtělo několikrát vypnout. Znovu to vidět nemusím. ()

lioncel

... tedy Traci Lords znám převážně z jiných rolí, ale i tady ji to moc slušelo .. a Amy Locane v roli Allison? .. wow! .. dokázala naprosto přesvědčivě evokovat dívčí krásu oněch let, místy byla opravdu k sežrání … ()

kagemush

John Waters je největší dluh českých matladistributorů , co jich tady je, ke mně .Když už i na Primě si všimli ,že existuje nějaký takovýhle film (nebo že by zabraly taková jména jako Depp,Iggy Pop,Dafoe,či snad dokonce byl už zase někdo zvědavý na Traci Lords?,-a Susan Tyrrell samozřejmě ,potom co mě v Nadmutém městě oskarově uřvala,tak tahle role Uřvánkovy babičky bylo vlastně její herecké zklidnění:-)) a pustěj to odpoledne o víkendu v TV,tak kde jsou ti naši vydavatelé? Asi tam kam Waters rád posílal holy vůdský producenty. ()

Tyny

Šílený komediální muzikál, vážně šílený, ale mně se prostě na to baví koukat. Když je čas si oddechnout, tak si pustím Cry- Baby a je mi líp. Některé scénky, například vystoupení Deppa a Locane, stály za to. ()

andrii

Paní a dívky, připravte si kapesníky na jeho "slzavé perly," sexy vzlyky. Pod pódiem hrdel vzdechy. Hýřivě nedbalý Johnny "Guitar" Depp zpívá, tančí, miluje. V kůži lídr krasavec. Lýtka zapaluje, ohnivý tep cool temně cukrátkové romantiky. ()

DivX

Jako pribeh je obycejny a nekdy az prehnany. Dalo by se rict ze i bracha filmu Pomada. Depp zari jako vzdy. Perfektni soundtrack. 60% ()