Jsme živé bytosti

• USA We Are Living Things (viac)
všetky plagáty

Mexičan Solomon (Jorge Antonio Guerrero) žije v zadní části recyklační továrny v Brooklynu a je posedlý mimozemskými bytostmi. Věří, že jeho matku před mnoha lety uneslo UFO. Chuyao (Xingchen Lyu), která utekla z Číny, je také přesvědčená o tom, že ji v dětství zajali mimozemšťané. Jednoho dne se tito hrdinové náhodou setkají a společně se vydají hledat důkazy o mimozemských civilizacích. Během společné cesty si navzájem dávají naději na lepší budoucnost. (Cinemax)

Arsenal83

Mexický imigrant, čínska imigrantka. V USA. Tak to je jasné, že s tým majú niečo mimozemšťania. Po dvadsiatich rokoch je tento film prvým celovečerným filmom Antonia Tibaldiho a preto by sa ho trebalo spýtať: chlape, na čo si sa k tomu vracal? O UFO je tu vlastne len zmienka, celý film je o rozhovoroch dvoch ľudí, ktorí hľadajú svoje miesto a režisér sa čisto sústredí na integráciu menšín. Hoci, kto je vlastne v Amerike už menšinou? ()

sator

Příběh sleduje dva imigranty, kteří po náhodném setkání zjistí, že oba hledají inteligentní život ve vesmíru. Solomon (Jorge Antonio Guerrero) žije v zadní části recyklačního závodu v Brooklynu a je posedlý napojením na mimozemšťany, o kterých se domnívá, že před mnoha lety unesli jeho matku. Chuyao (Xingchen Lyu), která uprchla z Číny, věří, že jimi byla unesena jako dítě. Ti dva se rozhodnou, že si navzájem pomohou najít důkaz, který hledají, a přitom utíkají před zákonem jako uprchlíci. ()

Adramelech

Nejprve mi nebylo jasné, o co v tom filmu vlastně jde. Byly tam nějaké zmínky o mimozemšťanech. Potom ukazovali Číňanku, jak hraje kulečník. Tak to jsem ještě nikdy neviděl, zatímco českou holku jsem viděl na kulečníkovém stole i souložit. Když je člověk na světě dost dlouho, uvidí spoustu věcí. Mimozemšťané se však přede mnou pořád schovávají. Ani v tomto filmu se moc nepředvedli. Děj je rozvláčný, psychologie postav nepříliš srozumitelná, divný film. ()