Bývalý učiteľ Majer je prepustený z väzenia v rámci prezidentskej amnestie. Vonku nikoho nemá, celá jeho rodina je mŕtva. Prekvapivo sa ho ujme bývalý rómsky spolužiak Ivan, ktorý žije a pracuje v rómskom gete ako asistent učiteľa. Ivan naliehavo potrebuje Majerovu pomoc. Denne bojuje proti drogám, ktoré sa šíria medzi mladými Rómami, a proti rastúcemu násiliu. Dobre pozná všetky problémy rómskej komunity. Chce, aby mu Majer pomohol s ich vzdelávaním. Ich spoločným cieľom je znovu otvoriť školu, v ktorej Majer kedysi učil a istý čas ju aj viedol. Nie všetci však s ich plánom súhlasia. Majer a Ivan však o najväčšom probléme nemajú ani potuchy. Bývalý mafiánsky boss Dostal zistí, že Majer je na slobode. Chce len pomstiť smrť svojho syna a vnuka. (Magic Box)

Easykill odpad!

Extrémně zbytečná patlanina hovnem po zdi. Přestaňte tomu dementovi sponzorovat tyhle neskutečný srance. Tohle by mělo být už trestné. Už ten první film (pokud se tomu tak dá vůbec říkat) byl bída! Tohle je holý blázinec, plný nevkusu, nesmyslů bez smyslu a plný tragického neherectví, nerežie.... ()

Grimaldi

Po skvělém hereckém výkonu ve filmu Shoky & Morthy jsem si s velkou naivitou pustil čtvrtý díl této vlajkové lodi Tomáše Magnuska, v naději, že už to tentokrát bude herecky i režijně v pořádku. Už první minuty ukázaly, že zázrak se nestal a vše je téměř stejně špatné jako v minulosti. Snaha o humor je otřesná, nelogičnost chování postav zcela běžné a „dramatické“ scény působí tak vážně, jako když se malé děti na školní besídce snaží zahrát Hamleta. Naprosto zbytečný návrat, kde příslib dalšího dílu v závěrečných titulcích opravdu nebyl třeba. Za celkové zlepšení Tomáše Magnuska v herecké i režijní roli nakonec tu jednu hvězdičku dám, ale můj zájem o jeho tvorbu zase klesl na absolutní nulu. ()

Nick321 odpad!

Člověk by si myslel, že už to nemůže být větší trapas. Může, vždy to může být horší. Zejména v pasáži, kdy se sejdou žáci z původní Majerovy třídy, tehdy mi bylo za herce-degešáky skutečně trapně. Obsazení "herci" neumí hrát, celé to působí strašně amatérsky, lacině. ()

Slepejsek odpad!

Mám pocit, jako kdyby ten REPARÁT z názvu měl mít více rozměrů. Že by si Magnusek chtěl vyžehlit předchozí "bastardy"? Najednou je tu všechno naopak. Vkrádá se otázka, jestli mne za fusekli tahá teď anebo tenkrát? Čert ví, co je horší. Tady filmařina zoufalá, scénář na zvracení, herci na maliny... ()

Ondak

Nedokáži si pomoct, ale celé tohle pokračování bylo zbytečné. Děj mi přijde spíchnutý horkou jehlou a má v sobě nesmysly. Také se celý film táhne tak že mi přišel snad o půl hodiny delší a opravdu jsem se nebavil. Dlouhé záběry na nic mi vůbec nepřišli zajímavé. Film o ničem... ()

Wojtusss odpad!

Tahle Česká nepovedená drama je opět selhání! Tomáš Magnusek jako učitel který zabil dětská ve škole se vrací na scénu ale nejspíš špatně. Já bych rad kdyby to vůbec nevyšlo! ODPAD ()

soukyd33

No, začátek zajímavý, a tak to pokračuje až do závěru. Dialogy jsou velmi dobré. Mají i svou váhu ve filmu. Sprostá slova samozřejmě nemyslím. Některé scény jsou odstrašující. Poznámka: Věřím že v kině ty sprostá slova museli dělat zajímavou atmosféru. Poznámka: Řekněte sami, která ze stran je tedy lepší. Poznámka: Po skončení filmu následuje sekce vzpomínkových fotografií. Hvězdiček 4 ()

Tadas

Magnuska mám celkem rád, nejvíc ho obdivuji za to, že napíše scénář, ještě to celé režíruje a do toho hraje hlavní roli. Sám vím, jak extrémně náročné to je a za to má můj obdiv. Co se týče Bastardů, celou sérii filmů mám rád, samozřejmě první díl je prostě první díl, ten už se překonat nedá, ovšem Reparát má zas takový jiný nádech oproti ostatním, ale příběh mi nesedí tak dobře a celkově je to takové zvláštní... člověk fakt musí pochopit tu Magnuskovu filozofii. Kdybych měl hodnotit jen scénář a film jako takový, dávám jednu hvězdičku, ale já dám tři, za tu práci a snahu se k Bastardům po tolika letech vrátit. Jsem zvědavý, jaký bude pátý díl, jestli teda bude. ()

Mates Hradecky

Můj oblíbený režisér stále tvoří. Stále vesele a nezávazně. Opět jsme se dočkali nepravděpodobného příběhu, s podivným panoptikem postav - vetchý Krampol mafián, nájemný vrah s astmatem, všehoschopná žvýkající sestra v domě seniorů z Grossovic stáje aj. Milostná linka byla spíše parodická, v případě Godly dvojnásob. A hlavně nekonečná táhnoucí se nuda. Ale našel jsem i klady - výborný Zdeněk Godla, velmi přirozený (jen by si měl skočit na pedikůru) a skvělá Jaruška Obermaierová v roli uklízečky - nebál bych se nominace na Českého lva. Místy probleskne nečekaně dobrý humor - propuštění učitele z vězení v Kájínkově tričku a poznámkou z davu "ty jsi tam cvičil,co?". Otevřený konec alá Růžový panter dává divákovi možnost, zda mají Bastardi mít pětku či nikoliv. Za mě ne, sorry. ()

Jansuper

Kouknout se na to jako dalo, děj a příběh je jako docela dobrý, ale to nemění nic na tom že to bylo poměrně zdlouhavé, a koukl sem se párkrát v průběhu filmu kdy už bude konec, tudíž něco bylo opravdu špatně, protože to já málokdy koukám na časovou lištu kdy bude konec u filmu, je tu tolik nudných zbytečných scén a dialogů, hudba někdy ušla, někdy byla nic moc, skutečně bastardi trochu jinak, ale fakt těžko říct zda je to dobrá změna, no za mě spíše ne, protože je to zatím pro mě nejslabší díl bastardů, minulé díly neměli napsáno podtitul komedie u typu žánru, jen tento díl tam má i podtitul komedie, a přitom minulé díly fungovali trochu i jako komedie a mají nezapomenetulné hlášky, tady žádná nezapomenutelná hláška není, aspoň pro mě tedy ne, a humor tu skoro vůbec nefunguje podle mě, skoro sem se nikdy nezasmal u tohoto dílu, ale upřímně přes to všechno bych neodmítl pokračování, které možná bude potom konci tohoto filmu, který sem tak úplně nepochopil, i když je pravda že sem nepochopil více věcí v tomto filmu, asi zapomnění něčeho z minulých dílů, dialogy postav si myslím že někdy byly tak špatně namluvené že se ani nedá někdy rozumět co postavy říkají, několika dialogům sem nerozuměl, protože postava ho říkala prostě špatně zpracovaně, nebo jak bych to řekl,   každopádně nechápu kde Tomáš Magnusek, sehnal tolik partnerů a peněz na film, když to není žádný filmový velikán, a bastardi 2 a 3 už sneslo spíše kritiku ()

Pokri

Patrím medzi menšinu, ktorej sa pôvodná Magnuskova trilógia páčila, hoci aj tam bola s každým ďalším dielom cítiť klesajúca úroveň. Toto je však veľká bieda. Príbeh nulový, doslova vycucaný z prsta, dialógy (tie, pri ktorých vôbec bolo postavám rozumieť) fádne a ten otvorený koniec... ()

Little_Sawy odpad!

Neviem čo k tomuto dodať. Magnúsek vyšiel z basy, jeden jeho žiak ho vezme k sebe domov, spolu sa snažia získať staré kontakty na učiteľov pretože chcú znovu otvoriť školu pre cigánov, deti čo majú IQ 0, šikanujú ostatných a ďalšia zberba. Dej bol oničom, koniec taktiež, ale čo sa dalo čakať. ()

Hombre8 odpad!

To je opravdu strašné. A to jsem se tak snažil, abych aspoň něco pochopil a něčemu rozuměl (zvukař evidentně sjetej), ale nejde to. ()