Druhý díl začíná krátce po smrti největšího bastarda Michala Dostála. Michalův otec a dědeček jsou přesvědčeni, že učitel Majer stál za vraždami všech tří žáků a mstil smrt své sestry. Začnou tak Majera psychicky deptat a hledají důkazy. Důkazy hledá také nový policejní vyšetřovatel Karas, jenž přebírá agendu po zesnulém policejním vyšetřovateli Palečkovi. Karasovi se okamžitě v případech úmrtí "Bastardů" něco nezdá a začíná se zaměřovat též na Majera, který je v tuto chvíli již ředitelem školy. (oficiálny text distribútora)

RedAK odpad!

Rád bych tímto komentářem slušně pokáral (vypíčoval) ambiciózního režiséra Tomáše (retardovaného vorvaně), protože si myslím (vím), že během práce na projektu (sračce) by neměl mít plnou hlavu starostí (nádoru) a neměl by se nacházet pod vlivem stresu (heroinu), neboť z toho může čirým nedopatřením (nefalšovanou neschopností) vzniknout právě tato pitoreskní podívaná (žumpa hoven). Děkuji za pozornost (do plynu s tebou) a pro příště posílám inspiraci (kulku) do mysli (čela). ()

JohnCZ

Bastardi 2 jsou jasným příkladem hodně podhodnoceného filmu. Co sakra chcete lidi? Vždyť to je na české poměry dost dobře zahrané, napínavé a vlastně i mrazivě pravdivé. Je sice vidět, že česká filmařina má do té světové ještě mnohé co dohánět. Amatérismus je vidět hlavně na závěrečné automobilové "honičce", která je zoufale nepovedená. Naopak musím pochválit hudbu, která filmu dodávala pocit strachu, nejistoty a nebezpečí. Jan Šťastný svoji roli gaunera zahrál fakt dobře, Krampolovi jsem to moc nevěřil a jeho filmovou manželku bych s chutí zastřelil. Trochu mě mrzí rapidní úbytek černohumorných slovních přestřelek mezi malými cikáňaty, ale atmosféra to celkem dobře vyvážila. Bastardi 2 je holt žánrově trošku jiný film. ()

xxmartinxx odpad!

Bastardi jsou naprosto fascinující dramatizací fráze "nejsem rasista, ale", kdy Magnusel začal od druhého dílu kupit argumenty. Nicméně ne argumenty o nějaké složité společenské problematice, ale argumenty pro oprávněnost natočení tak nenávistného a ublíženeckého filmu, jakým byli první Bastardi. Magnusek je jeden z největších ubožáků české kulturní scény a tohle je svět, který si tvoří, aby si mohl připadat důležitě a užitečně. Chce být hrdinou a mučedníkem, ale jediný způsob, jak si to představuje, je prostřednictvím šikanování (a zabíjení?!) nevychovaných dětí. ()

Wacoslav1

Co tady všichni máte kurva za problém? Já se bavil stejně jako u jedničky. je to sice kapku slabší než první díl, ale pořád dost v pohodě a až jsem se divil jak mi to rychle uteklo. Magnusek je sice tlustý prase a hraní mu moc nejde, ale nápad a švih to prostě má a stejně jako jednička to má koule a nebojí se to některý věci co lidi dneska rádi přehlíží nebo se snaží tvářit, že se nedějou říkat na plnou hubu. Přibyla nějaká ta akce (hlavně na konci) přibylo pár zajímavých postav (nejlepší je Krampol jako hlavní mafiánský kápo) a přibyla ještě nějaká ta beznaděj. fakt se mě zmocňoval vztek když jsem pozoroval ty mafiány co mají pod palcem celý město. Je to prostě odvážná a výmluvná studie naší země a doby ve který žijeme. Každopádně jsem zvědavej na trojku, jak to celý dopadne. Nechám se překvapit filmem. Zdejší kvalitní hodnocení už mě nepřekvapí...70% ()

Djoker

Dvojka Bastardů nepochopitelně odklonila školní linku na druhou kolej a přednost dostali mafiáni. Kdo byl v někdy Náchodě, tak jistě zná ten zvláštní pocit, kdy jako běloch předstíráte, že vám vůbec není nepříjemné být v menšině. Rozhodně tam však nejezdí mafiáni v autech se staženými okýnky a nikomu nemávají s kvérem u palice. Magnusek u svého rodiště rád přehání a tady to zachránil až zběsilou honičkou ve Favoritu. ()

• O život během natáčení málem přišel jeden dobrovolný hasič. (patrikus)
  • Kromě filmových manželů Dostálových (Jiří Krampol a Gabriela Vránová) a Majerových (Ilona Svobodová a Tomáš Töpfer) jsou všechny filmové páry partnery či manžely i ve skutečnosti. (funhouse)
  • Když v závěru filmu hoří dřevěná kůlna, žár byl tak silný, že na nedaleké budově základní školy se roztavila a popraskala nová plastová okna. (rublik05)