Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

MrAston

Na Bullet Train jsem se dlouho chtěl podívat ale dlouho jsem to odkládal. Když jsem se na film konečně podíval, byl jsem naštvaný že jsem na to nešel rovnou do kina. Je to parádní akčňák se skvělým humorem a obsazením. Brad Pitt skoro nemůže zklamat ale opravdu mě překvapil Aaron Taylor-Johnson v roli Mandarinky (Tangerine) který je známý pro příklad z filmu Kick-Ass. Celkový styl filmu mi hodně připomíná film Lock, Stock and Two Smoking Barrels protože se pořád tak nějak mění cíl filmu, pořád se zjišťují nové věci a často dochází k nedorozumění. Film mi ale občas prišel trochu nevyvažený a jednoduchý. To ale nemění nic na tom že je to prostě skvělá nabitá akční komedie která vás prostě bude bavit. ()

NoirSurBlanc

Užil jsem si světelnou atmosféru, fresh projev Brada Pitta, dějovou linku začínající shozením chlapce ze střechy a rychlovlak. Iritovaly mě dialogy Citróna a Mandarinky, to byla tak trochu křeč, a flashbacky k postavám spolucestujících zabijáků. A vlastně i finále. 6/10. ()

los_ajajos

Strhující jízda plná akce a vtipných dialogů. Vymazlený vizuál, super choreografie (Leitch se nezapře), zajímavá zápletka (elitní zabijáci ve vlaku) i překvapivá pointa a především luxusní herecké výkony (s cool nestárnoucím Pittem a famózně psychopatickým Taylor-Johnsonem v čele) dělají z této akční komedie dílko, které se postará o dvě hodiny plnotučné zábavy. ()

janececek

Původně jsem očekával úplně jiný film, ale nakonec jsem vlastně dostal, co jsem chtěl. Bullet Train je našlapaná akční podívaná, která vždycky v pravý moment přinese scénu/hlášku, která diváka zaručeně zboří. Ať je to ulítlý, jak chce, obsazení bylo perfektní, zápletka vypointovaná, a na mě to fungovalo. ()

SpiderBoy

Vůbec jsem nečekal, že mě bude tento trošku krvavější počin bavit, ale úplně jsem se do něj ponořil a každých pět minut se opravdu smál na celé kolo. Brad Pitt mi v hlavní roli velmi seděl a celé to bylo takové rychlé, vtipné, svěží, prostě okouzlující. Byl bych opravdu rád za pokračování! 10/10 ()

Geon

Takhle si stojíte jeden nezáživný večer na nástupišti na trati Tokio - Kjóto a před vámi se prořítí šinkansen rychlostí 300 km/h, který jede mimochodem na sekundy přesně, a naskytne se vám jedinečný pohled na akční divadlo odehrávající se uvnitř, v jednom vagonu boj muže proti muži, kloboučník vs. kovboj, v dalším Citron a Mandarinka maskují mrtvolu, a v neposlední řadě se pod sedadly proplétá bojga africká. A když teprve přistoupíte, a čím dřív tím líp, jelikož to frčí od samého začátku, tak si užijete cca hodinku a půl plnou nahuštěné akce a velmi vytříbených dialogů (Mašinka Tomáš si zachovává serióznost od začátku do konce). Britský gentleman v podání Mandarinky si místy krade film pro sebe, což rozhodně není na škodu a dá se říct, že nedlouho po jeho smrti začne šinkansen předčasně zpomalovat do konečné zastávky. Doporučuji vystoupit spolu s Beruškou a pak se už zpět do vlaku kvůli Princi nevracet. Sice byste nedojeli do stanice Kjóto, kde čeká Bílá smrtka a final fight s touhou pomsty, ale Berušce jde pouze o to přežít, a navíc to CGI ke konci trochu pokulhává.  Bylo by to 5*, ale kvůli vysazení tempa ještě před konečnou jsou to 4*. ()

FawayitanaXX

Na začátku filmu se setkáme s hlavní postavou našeho filmu, zabijáka Berušku. Dále jeho příběh sledujeme skrz útržky dalších postav, které se ve finále spojí do propojeného a strhujícího finále. Film je režírován bravurně, s nádechem Tarantinových prvků. A není to na škodu. Díky častým retrspektivám je film o dost koukatelnější a nedá se od něj odtrhnout. Takě mne baví to nečasté propojení komedie s akcí. Ono film je spíše komedií a satirou na ty překoukané akčňáky. A mně to vlastně dost vyhovuje a baví. Už i to komornější prostředí člověka zaujme a ta jakoby komplexnost? No, za mě výborná letní jednohubka, na kterou bych se asi už po druhé nepodíval, ale vřele bych ji doporučil! 9/10 ()

K1K0

Ste pripravený na šialenú jazdu vlakom? Moje očakávanie od filmu bolo väčšie než som dostal čo ma mrzí, celý film je ťažký priemer, ale aj tak stojí za pozretie, oddychovka na jedno možno viac pozreti. Zaujímavé dialógy, sem tam vtipne scény a krvavé scény, držia film nad vodou. ()

0liverT3kel

V tomto rýchlo idúcom vlaku do Tokya sa predstaví Brad Pitt ako beruška, ktorý má za úlohu jediné, nájsť a zobrať kufrík a popri tom nezomrieť. Hrdina filmu sa postupom času, prechádzaním po rôznych kúpe stretne s šialenov várkou rôznodivnych postáv ako citrón,mandarínka,sršeň,otec princezná,starec,vlk či biela smrť. Už takto by človek mohol nabrať presvedčenie že ide o exkluzívne obsadený vlak, lenže tých hereckých posíl, vedľajších rolí a prekvapení je ešte viac. A už len to samotné odhaľovanie ďalších hercov je súčasť zábavy ktorú Bullet train ponúka. Tento koktail namiešal David Leitch ktorý za svoju relatívne krátku kariéru nasekal akčné zárezy v podobe prvého Johna Wicka či druhého Deadpoola. Koniec koncov toto všetko svedčí len o tom že ak máte radi adrenalínové akčné výplachy ktoré majú za úlohu jediné a to zabaviť. Tak Bullet train splňuje do bodky všetko čo si predstavíme pod pojmom letná jazda. ()

Pilami

Solidně zábavný thriller, jehož vtipné dialogy a svérázné postavy plynule navazují na rychlé bojové sekvence. I přes slabší konec se jedná o zcela unikátní podívanou. ()

Piraka

Jelikož jsem basic, tak jsem se náramně bavil! Vůbec to nebylo, trapný, natahovaný, přemrštěný, sebestředný, nedržící pohromadě a cool! Jeden velkej stunt, kterej by bez pana arabského chleba neměl co nabídnout. Světové vlaky Z ()

Mr.HahaHihi

Čekal jsem akční výplach z toho japonského vlaku a místo toho jsem dostal řádnou stylovku, s plnotučnýma zábavnýma postavama a k tomu i nějakou tu akci. Setsakramensky zábavný film, tak moc, že jsem ani jednou nešáhl po telefonu a to je co říct. Mandarinka a Citron, to jsou srdíčka, hned bych si dal s nima spin-off. Navíc mám velkou slabost pro filmy, odehrávající se v malém uzavřeném prostoru. ()

AtemuLukas

No a máme tu jeden akčňák, který mě opravdu překvapil. Čekal  jsem od toho bezduchou řežbu, která nebude dávat smysl. No a i když tu jsou malé nelogičnosti, tak musím říct, že krom akce je tu i humor, díky čemuž jsem se opravdu bavil. Pitt, jako Beruška byl naprosto geniální, stejně jako ostatní herci ve filmu. Avšak Pitt a jeho humor byl tu ten hlavní bod, který zaujme diváka. Akce tu je taky velice slušná, ale někdy i zbytečná. Ale pokud se podíváme na to ze širšího úhlu, tak to tam sedí skvěle, protože divák musí být hodně pozorný, protože cely příběh je zde vlastně puzzle, které na konci do sebe skvěle zapadne. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch