Basketbalový skaut, kterému se smůla lepí na paty (Adam Sandler), objeví hráče s jedinečným talentem a taky komplikovanou minulostí. Nemá sice souhlas klubu, ale rozhodne se svoji hvězdu dostat do Států na vlastní pěst. A všemu navzdory oba nakonec dostanou poslední šanci ukázat, že koše pro ně nevisí příliš vysoko ani v NBA. (Netflix)

Karbos

Tohle bylo hodně milé překvapení, zdejší vysoké hodnocení, na něco, v čem hraje Sandler hlavní roli, ve mě vzbudilo zvědavost a rozhodně jsem nelitoval. Sledovat cestu mladého Španěla mě opravdu bavilo a co je hlavní, dostavil se i onen očekávaný good feeling, který přesně u takových to druhů filmů očekáváte a dělí ty průměrné od těch opravdu dobrých. Jsem rád že jsem zase na Netflixu po delší době narazil na nadprůměrný film. ()

hony23

Film z basketbalového prostředí o tom, že i bílí muži umějí skákat. Vyhledávač talentů objeví ve Španělsku mladíka, který ho nadchne. Jeho šéfové jsou ale jiného názoru, takže onen skaut přiveze hráče do Filadelfie na své vlastní triko a trénuje ho ve snaze dostat ho do NBA. ()

kockodan

Stokrát omletá sračka o hlavním hrdinovi-dobrákovi od kosti s nadpřirozenými profesionálními schopnostmi, jeho zázračném, ale neotesaném objevu a arogantním záporákovi co mu neustále háže klacky pod nohy (ach, jak frustrující)! Navíc je to polopatické jak nějaká telenovela pro úplné blbečky. Když se v polovině film zasekne na 80's montáži tréninku, kde se jeho objev minutu od minuty zlepšuje a vše vrcholí k hlavnímu zápasu, kdy to záporákovi morálně nandá obrovským úspěchem jeho objevu, začal jsem se opravdu brutálně nudit. Mezi 80's montážemi, rádobyvtipnými scénkami z rodinného života, či hotelových pokojů. kde se probírá útrata za Pringles (really???) a "konflikty" typu: objev má záznam v rejstříku, jsem to chtěl opravdu zabalit, jelikož tuto šablonu "dramatu" ze sportovního prostředí jsme už viděli aspoň stokrát. Celkově přetrpěno se zatnutými zuby. 25 % ()

Cringy_Tommy

No tak nám Netflix nadělil další filmeček a byl jsem mile překvapen že Netflix zase nešplápl do psích sraček. Tentokrát kvalitní basketbalová podívaná s Adamem Sandlerem který se tu skvěle předvedl ale ne jako komediální neandrtálec ale jako dobrý herec. I když není to v podstatě v ničem originální tak stále to spolu krásně funguje. Davám zasloužených 8/10 ()

Ironhead

Slušná sportovní žánrovka na klasické téma "Zero to Hero", která bohužel ale vůbec ničím nepřekvapí a nepřijde s ničím novým. Nutné ocenit vizuál a především úroveň předváděné hry za hojné účasti spousty bývalých i současných hvězd NBA. ()

KajlQ

Netflix se dokázal vyhrabat z hnědých řídkých hoven tyranosaura Rexe a rozhodl se že natočí poměrně nadprůměrnou basketbalovou podívanou. Ovšem ANO je tam spousta klišé co jsme viděli v hromadě filmů, ale všechno to kompenzuje Adam Sandler, který se rozhodl, že už si dá pokoj s komediemi , které jsou určeny jako experiment na lidské zdraví. Adam Sandler teda vyniká a natočené je to pěkně, basketbal mám rád a film mu nedělá ostudu. 75% ()

tabu

Tenhle film jsem vyhlížel, sportovní příběhy dost můžu, a vysoké nároky nemívám, tady se to ale nepotkalo. Kostra vývoje standardní, celé to na mě ale působilo tak napůl, nedodělaně. Konec byl pak úplně zvláštní, zklamání. ()

kull

Nějak jsem nikde nepostřeh "na motivy skutečných událostí" a tý "komedie", která je uvedená v žánru, je tam taky pomálu a asi i proto, ač jinak vcelku fajn film, mi tak přijde dost zbytečnej. ()

Heywood

Trochu obehraný námět (pamatujete Góól?) jak hodný scout našel toho správného (a co Zpátky ve hře?), takže překvápko nebylo, himself byl nejčastější titulek a Sandler vymyslel dobrou mašinku na peníze. To on umí. Mělo to spád, očekávaný vývoj i dobrá uklouznutí a hlavní hráč byl docela přesvědčivý. Ocenil jsem poslání špatného šéfa do pr...e a to, že Latifah neskuhrala, jak se černým v USA ubližuje. Takže 70% ()

tomino28

Jedná se o kvalitní podívanou a navíc mám velice rád Adama Sandlera ve vážných rolích, kde není za totálního trotla. Ale na druhou stranu netřeba Hustle přeceňovat. Scénář kopíruje klasickou šablonu sportovního filmu, kdy se z ničeho nic objeví neotesaný diamant (!), kterého si někdo vezme do péče a on potom všem vytře zrak ve finální scéně filmu. Stačí jen dosadit sport a máme recept na garantovaný úspěch. Řemeslo je konkrétně zde ale solidně provedeno, s takovými projekty by s námi Netflix ještě pár let být mohl. ()

bonovox

Kvalitný športový snímok. Vidno, že Adam Sandler miluje basketbal a má množstvo priateľov z daného prostredia, ktorí neváhali sa pridať k tomuto projektu. A preto je to veľmi autentické, dobre zahrané a hlavne Sandler znova potvrdzuje, že vie byť skvelým hercom aj v dramatickejších úlohách. 80% ()

Saxos

Po haldě baskeťáckých příběhů středoškolských, vysokoškolských nebo univerzitních týmů, tu máme NBA a víc jak dvacet profíků, kteří většinou stojí, tedy hrají, před televizní kamerou pro sportovní přenosy. Zde není herectví moc potřeba, vždyť je to o basketu a ten mají v malíčku. Závěr: doporučuji. ()

kolly13

Průměrný film o nadprůměrném košíkáři. Ale pro mne to je hlavně příběh o padesátníkovi, který ukázal odvahu a vsadil na nejistého vítěze. Jako doplněk dostaneme několik smečí, bloků a dvojdriblů. ()

Emperor1

Nemusím filmy se sportovní tématikou, ale celkem můžu Adama Sandlera, tak jsem tomu dal šanci. Velmi předvídatelný, šablonovitý děj a zdlouhavé tréninkové pasáže jsou vyváženy vcelku snesitelným humorem, nadhledem a zaujetím pro věc hlavního hrdiny. Takže obstojná jednohubka, kdo má rád Rockyho, tak ho neurazí ani tahle basketbalová verze. ()

Eaton_Hunt

Jako pro hráče basketbalu tento film znamená víc než pro ostatní, takže neumím být moc objektivní. Ano není to legendární Coach Carter, ale i tak si myslím že se tento snímek povedl. Adam Sandler po dlouhé době ve vážnější roli a krásně drží celý příběh při sobě. Nevím ani proč je tu napsáno sportovní komedie, toto je určitě drama, občas humorné sekce, ale převažujou napínavé a dramatické momenty, které jsou ty lepší stránky tohohle příběhu. Úžasné reference na basktebalové ikony, a nejsou to jenom NBA hvězdy, což beru jako velké plus, hlavně cameo "profesora", který jako vždy mě dokáže svojí hrou rozveselit. 7/10 ()

ZetDaElO

Ako povedala moja manželka "bol to pekný film" a ja ešte dodávam, že inšpiratívny, napínavý, vtipný a veľmi dobre spracovaný. A ak ste fanúšik basketbalu tak si ho užijete o to viac. ()

Veber

Vlastně ničím překvapivý film ze světa basketbalu. Na druhou stranu mám tyhle filmy ze sportovního prostředí moc ráda. Tady byla úplně cítit Sandlerova láska k basketu. A snad poprvé jsem Adama viděla v roli, kde nedělá samé opičky. ()

Krásné Vánoce a PF 2023

Krásné Vánoce a PF 2023