Alex chodí na terapii tvůrčím psaním, kde čerpá sílu a podporu. Při střetu se Seanem kvůli Maddyinu opatrovnictví bojuje taky o svoji budoucnost. (Netflix)

castor

Vyčistila 338 toalet, vyzkoušela sedm typů státní podpory, devětkrát se přestěhovala. Zažila chvíle milé, ale hlavně zatraceně složité. Alex ale až na výjimky bojovala. A teď? Montana. Stipendium. Tvůrčí psaní. Bydlení v kampusu. Nová školka. Jenže pořád je tady soud, který nakonec může mnohé zhatit. Alex totiž „naneštěstí“ neměla modřiny. A záložní plán nemá. Silné setkání s otcem, milé momenty na sezeních. A nakonec Seanovo finální rozhodnutí, které je v běhu událostí docela dost srozumitelné. ()

Arsenal83

Ukončenie série s možným pokračovaním, otvoreným i polouzavretým. Na rozdiel od celého seriálu je táto časť a príliš pozitívna a normálne sa človek čuduje, že Alex tentokrát niečo poriadne neposrala. Ale jej matka, to je ešte horší prípad. Mala čo podediť. ()

Still_I

"I am going to tell her that the M stands for Maddy." Moc mě mrzí, že tímhle dílem to končí. Vydržela bych sledovat příběh AlexMaddy ještě dlouho. Jistě by bylo dál co vyprávět. Ani po povedeném hořkosladkém zakončení to nebudou mít jednoduché. Sean si sáhnul do svědomí a jeho rozhodnutí mi přišlo lidské a uvěřitelné. Charakter hlavního "záporáka" nakonec nezůstal jen černo-bílý. ()

Necrotongue

Já tedy příliš nefandím šťastným závěrům filmů a seriálů, protože je to většinou štěstí za každou cenu a divák může přímo cítit, jak moc tvůrci tlačili na pilu, aby splnili většinová očekávání. Tento seriál byl pro mě výjimkou; tady jsem si šťastný konec přál, a kdyby to nebylo možné, bral bych i takový, v němž bych našel alespoň malý záblesk optimismu. Margaret Qualley hrála Alex takovým způsobem, že se mi dokázala dostat pod tu cynickou slupku, kterou se chráním před každodenní realitou, a já jsem jí její roli dokonale "sežral". / Poučení: Jdi si za svým snem. ()

Kacitr

Nakonec mi i Shauna bylo líto. Alkoholismus musí být něco strašného....jeho konečné rozhodnutí mu přidalo na charakteru. Škoda, že jsme už neviděli Danielle. To s Paolou mi bylo jasné hned. Jsem strašně ráda, že to holkám vyšlo. Příběh o nejlepším dni, který ještě nenastal (ten s tím velkým M) mi vehnal slzy do oka. ()