Imawa no kuni no Alice - Season 2 (2022) (séria)

Episode 3 (S02E03)

Predloha:

Haro Asó (komiks)

Hudba:

Jutaka Jamada

Hra za pár minut skončí a týmy už s výsledkem zdánlivě nemůžou nic udělat. Arisu zajde za Kjúmou, aby si s ním potřásl rukou. (Netflix)

Nevka

Srdcové hry jsou nářez. Narozdíl od akčních úkolů v nich většinou nepokulhává logika a psychologicky fungují perfektně. Nebýt toho, že tady půlku epizody dobíhala linka s křížovým králem, dal bych klidně i pět hvězd. Sloupy jsou totiž zábavná hra, ale místy trochu nedávají smysl (což nic nemění na tom, že jsem si je užil). ()

Lenka.Vilka

Dořešeno z minule...hodně dobře. A teď k nové hře. Dobré, hodné dobré, přeci jen, nejtěžší je to, co na první pohled vypadá nejjednodušší, ale to by do toho nesmělo být zapojené srdce, ba ne přímo srdcový kluk. Navíc...konečně jsem dostala rozumné vysvětlení, proč si parta byla jistá, že je Čišija v pořádku a nebyl proto v druhém díle. Šel si "koupit" mikinu, v jejíž barvě se bude cítit přirozeně. Šedá je fuj! :D ()

kenkaku

Po povinném nudném flashbacku nastává fňukavé (užvaněné) dlouhé čekání na konec hry až do poloviny stopáže epizody. Když si vezmu, že dle počitadla hry to mělo být minut 7 (a byl to reálně trojnásobek), celkem přes závit… naštěstí druhá polovina hned rozjíždí “srdcovku”. Hra jako taková je celkem dementní - má totiž neomezený čas a pokud by všichni sledovali jednoduchý vzorec (a nikdo se nechával jako debil) jsou v pohodě napořád. Jenže už po druhém kole se vyklube svině a domeček z karet se hroutí a epizoda dostává spád. Bohužel se opět táhne do další epizody. ()

gonga

Spoiler, byť to musí být každému jasné: Pěkná scéna těsně před smrtí Kjúmy: "...tak takto vypadá smrt? Není to tak špatné, nelituji ničeho..." Škoda že Kjúma dostal tak málo prostoru. Velká škoda. ()

Lilith03

Wow, srdcové hry jsou masakr a tahle je teda zatím i nejlepší a podle mě i s dost zajímavými postavami, žádný plochy charakter, pěkně promyšlené do detailu. Stylově japonská klasika a to je podle mě super. ()