Rodina Addamsovcov 2

• Česko Addamsova rodina 2 (viac)

Morticia a Gomez s istým znepokojením sledujú ako ich deti dospievajú a začínajú sa vyhýbať rodinným večeriam a ďalším spoločným aktivitám. Preto sa rozhodnú upevniť rodinné putá a vyraziť na poslednú strašnú rodinnú dovolenku. Naložia teda dcéru Wednesday, syna Pugsleyho, strýka Festera a ostatných členov rodiny do veľkého karavanu a vydajú sa na ďalekú cestu naprieč Amerikou, aby sa opäť zblížili a zažili nové vzrušujúce dobrodružstvá. Mohlo by sa na tom niečo pokaziť? (Forum Film SK)

Sopholojong

Zaujimava, groteskna animacia (lev vyzera ako ten z Madagaskaru) s mnozstvom oku lahodiacich interierov/exterierov napriec Amerikou. Ale s mnozstvom otravneho klise o tom, ze byt "weird" je vlastne "good" a rodina nadovsetko. Dokazem si predstavit aka by to bola pecka v rezii "dospelackych Pixarovcov", alebo co tak Burtona so Selickom. Wednesday najchutnejsia postavicka, ostatni pominutelni... ()

PISTA226

6,5/10 Upřímně nejsem fanouškem této animované verze Addamsovi rodiny, nelíbí se mi, že se jako spousta dnešních filmů, přetvořuje nějaký zajímavý, trochu drastický příběh, do dětské nesmyslnosti, která s originálem nemá nic společného a nedává to ani pořádně smysl. První díl i přes tohle vše šel nějak zvládnout, ale když jsem viděl tuto rodinku na plakátě myslel jsem že tady, budě něco ve stylu Hotelu Transylvánie 3 na dovolené, který považuju za naprosto dokonalou ukázku kažení filmů dnešní doby, a proto jsem ještě víc rád, že to nebylo takové. Ano sice tu Adamsovi vyrážejí na dovolenou, ale není to tak špatné a jsou tu i celkem v pohodě vtipy. Některé postavy, jako například ten stařec, co je naháněl, nejsou absolutně zajímavé ani záživné. Ano je tu několik scén, kde je to moc velky cringe, ale v poměru s očekáváním naprosto v pohodě. Hlavním tahounem tohoto filmu je malá Wednesday a která hledá svůj pravý původ, což sice není nejlepší zápletka, ale dost se mi líbí její postava a vývin charakteru, který jsme u toho dostali. Wednesday je tu tak moc, že zbytek rodiny, a to hlavě otec a matka, tu nedostali téměř žádný prostor. Babičku radši vynechali úplně, ale aspoň jí dokázali dát vtipem stranou celkem v pořádku. Strýček s bratrem tu naopak dostali celkem dost místa a upřímně mě celkem bavila jejich linka. Zombie služebný je přes to vše mou oblíbenou postavou, která svým výstupem v hospodě dokázala i dost pobavit a i jeho vztah k hlavní hrdince je super. Přes tohle všechno je to ale pořád jen film, který si pustíte ze zajímavosti, protože znáte první díl a budete vtipně ironicky komentovat každou scénu. Není to nic velkého, ale není to až taková hrůza, člověk se aspoň pobaví. Animace se od prvního dílu snad vůbec nezlepšila, ale neurazí. Zkuste tomu dát šanci. ()

Milo384

Dobrá animovaná  rodinná komedie. Děj je správně ujetý až bizarní. Dcera má krizi a nakonec pochybuje, že je Addamsová. Strýček se začíná měnit v monstrum a celá rodina jede na vílet. Vtipy povedené, jen ke konci to trochu začíná skřípat. Jinak určitě lepší než první díl. Mému synovi se to hodně líbilo, dcerám už méně. 3-4* ()

oleg121

Prekvapivo nízke hodnotenie tu na webe. Iste, prvá časť za veľa nestála a tým pádom som i ja mal od pokračovania nízke očakávania, ale musím povedať, že som veľmi milo prekvapený. Príbeh, postavy, animácia...všetko ma tu po celú stopáž veľmi bavilo, nenudil som sa ani na moment a film vnímam ako nadpriemerný. Iste, nedosahuje úroveň animákov od Pixaru a v podstate ide o film na jedno pozretie, napriek tomu môžem odporúčiť. Výrazné zlepšenie od prvotiny. 7/10 ()

pankito

A zas! Zas filmaři naprosto podělali látku, která se nebála být jiná, provokativní a originální....a přitom prvnímu dílu této animované verze rodiny A. fandím! Ale při tomhle jsem v kině měl střídavě pocity znechucení, nudy, zhnusení a vzteku, že snad ani nedokoukám do konce...z příjemně vyšinuté drákulovské zombie-rodinky byli napůl tuctoví Amíci, naprosto primitivní bojůvky jak z parodie na Muže v černém a náš dabing se taky nepochlapil - je vidět, že u překladů nepřemýšlí, když dají do úst této takříkajíc satanistické rodince oslovení "sbohem". To by Addams nikdy neřekl! Hvězdu dám za 2-3 podařené gagy, což je sakra málo. Návštěvnost pěti lidí v sále tomu odpovídala (z toho dva v průběhu odešli). ()