Staňte se členem Klubu vrahů ….a všichni vykrvácí !!! Maddy je mladá žena, která jde na party se svým novým přítelem Shawnem. Chce se jen potkat s přáteli a dobře se bavit. Ti ji ale řeknou o „Klubu vrahů“ a pozvou ji, aby se také stala členkou. Maddy si není jista, ale zároveň ji klub přitahuje. Když se stane jeho členkou, jsou její přátelé z Klubu vrahů jeden po druhém zabíjeni. Komu má teď Maddy věřit? Dokáže vraha zastavit a nebo budou všichni zabiti? (oficiálny text distribútora)

uprchlice

I když vím, že KLUB VRAHŮ je sra*kovní pí*ovina, která paroduje známé vyvražďovačky, tak se mi to z nějakého (blbého) důvodu líbilo. Mělo to komediální říz i s těmi lidmi, co si hráli na hvězdy. V jistém smyslu to bylo i nechtěně napínavé, ale pořád tam šlo jen o tu pr*el. Divák to nesmí brát v žádném případě vážně. To je první pravidlo, jak se neurazit z této krutě drzé šaškárny. Hvězdy nám nepřály. Toho se taky nesmí nikdo bát. Přece jde pořád o tu samou věc. Nena*rat, neurazit a rozesmát. Tři věci, co zaručeně v KLUBU VRAHŮ získáte. A co nezískáte? Zaručeně rozhodnutí o tom, že KLUB VRAHŮ je děsuplný film, který musíte zase někdy vidět. Ale pokud chcete někoho na*rat, tak mu KLUB VRAHŮ doporučte ať máte alespoň nějaký zážitek. ()

BlackTom

No je tam toho! Všetci štekajú a pritom sa to dalo zniesť. Debilná kamera a otrasná hudba sa dali nejako preglgnúť. A inak fakt nemám čo vyčítať. Dokonca pár vecí vyvolá na tvári hororového fandu aj úsmev (plagát Puppet Master 2 na chodbe pri kancelárii, koniec takmer ako z The Shining). Teda fuj, zľakol som sa, že čo to bude za p*čovinu, ale nakoniec som príjemne prekvapený. Odpad! si zaslúži skôr nasilu efektný a šokujúci (pôvodný) Texas Chainsaw Massacre a nie toto milé béčko. Hanba. ()

sQelle odpad!

Tohle je tak matoucí film, že to neni ani možný. Celkem povedený poster k filmu, ale ten obsah filmu by na abecedním pořadí nedosáhl ani příčky Ž. Tady už to začíná totiž smrdět hieroglyfama. Za poster bych dal tedy jednu hvězdičku navíc, ale jelikož tenhle film už bych hodnotil zapornými hvězdičkami, tak to prostě lepší než odpad nebude. ()

lennyd

Maddy (Debbie Rochon) se přistěhuje do města, a hned se jí podaří najít práci. Se svým šéfem Shawnem si hned padnou do oka, a stanou se z nich více než přátelé. Shawn ji také vezme na párty, kde ji seznámí s dalšími svými přáteli. Něco popijí, a když se všichni uvolní, informují ji o Klubu vrahů, který společně založili. Když ale začnou oni sami umírat, kdo má vše na svědomí? První podezřelou je samozřejmě samotná Maddy... Tak tento film se hodně nepovedl. Už od začátku to vypadalo na docela velký průšvih, neb se měl Devin Hamilton nejdříve rozhodnout, zda bude točit krvavý horor nebo teenagerovskou komedii. Film se prolíná mezi obojím, a ani z jednoho nenabízí nic zajímavého. Čekal jsem že aspoň zápletka přinese nějaké rozuzlení - vraha jsem sice neodhalil, ale díky hodně nesympatickému hereckému obsazení mi bylo úplně fuk kdo se odporoučí dříve, a kdo pozdějc. Kapitolou samou pro sebe je pak český dabing, který je naprosto tragický... ()

darkrobyk

Na začátku střeva ven, ale pak už nahota vítězí nad gore. Tedy rozmašírovaná hlava, podříznutý krk, ale jinak nic výjimečného. Televizní look, krásně děsivý dabing se studiovou ozvěnou a milosrdná stopáž. Divák je záměrně tahán za nos, aby si myslel, jak vraha odhalil už na začátku. Je to levné, ale znám ještě horší. ()

• Na stenách kancelárie, kde pracujú Shawn (Danny Wolske) a Maddy (Debbie Rochon), je možné vidieť plagáty z predošlých produkcii Charlesa Branda, ako napríklad Curse of the Puppet Master (1998) alebo Crash And Burn (1990). (beso74)
  • Produkčná spoločnosť Full Moon Pictures zmenila v roku 2002 po snímke Jigsaw (2002) meno na Shadow Entertainment a toto je prvý film natočený pod novým logom spoločnosti. (beso74)
  • Veľká časť filmového štábu pracovala súčasne aj na natáčaní snímky Delta Delta Die! (2003), využívajúc tie iste lokácie a aj nábytok. (beso74)