Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Tycygo

Taková fotbalová sračkoidní komedie. Laviho budete nenávidět a to tak má být, je dobře zahraný. Dokonalá stupidní komedie se stupidním humorem, jaká tu už dlouho nebyla. Pokud tento žánr vyhledáváte nic lepšího nenajdete. Pokud to není pro vás, tak vás to začně po 30 minutách nudit, protože ty vtipy jsou stále na jedno brdo. ()

hmyzovrah

Blaho na zemy! Vyšehrad Fylm je tak tvrdě sporstej, že musým psát tvrdé y prostě všude, kde se dá. Konečně po 60ty letech dobrá, česká komedye, plná spostáren, zvrhlostý a prasečynek. Všude děvky, drogy a jeden nechtěný zásun. Výkony herců skvělé a zcela pohoršujýcý davy dyváků v kynech. S kameró a střyhem, sem byl úplně v poho. Scénář a zápletka jednoduchá a prohmátávání dámských partyý také. Teď ktomu horšímu, určitě bych uvýtal výce kozyček a souložý a proto dávám za čtyřy! ()

KT83

😕 Od začáku do konce bezduchá laciná podívaná. Film vnucuje divákovi "směj se" v každé minutě. Osobně jsem se nezasmál ani jednou. Buď jsou vtipy starý, nebo trapný. Babovřesky, Kameňák, Byl jednou jeden polda, na tyhle bezduché české filmy jsem si hned vzpomněl, když jsem tohle viděl. Zde ještě s maximální výtěžností sprostých slov v ústech rádoby Švejka Českého fotbalu. Moc jsem nechápal ani to, že se k filmu propůjčily opravdové globální hvězdy Českého sportu. To tento film skutečně nikam dál neposunulo 🙄. ()

Binkys

Seriál mi přišel o malinko lepší, přeci jen. Odpočinková, ničím nepřekvapující, sprostá komedie. Zasmál jsme se všeho všudy 4 krát. ()

Cima77

Asi nejlepší česká komedie za poslední léta. Je fajn vidět tvůrce který se nebojí udělat něco jinak než jak se tu "komedie" dělají běžně. A ta úžasná nekorektnost! ()

Charliebobek

Jednoznačně za 5. Super sranda, nehodlám si v tom hledat více, než to nabízí. Splnilo očekávání. Bavila jsem se po celou dobu. Ten film má kule a nadhled. Víc takových. A ten malý chlapeček byl boží. ()

aneken

Nakolik jsem velký fanda seriálu, tak film mě docela zklamal. Ne že by tam nebyly dobrý skeče, ale celkově je dějová linka poměrně slabá a nedokáže moc ty silnější místa propojit. Pořád je to Lavi, ale těch 100 minut Laviho v kuse bylo až trošku moc... ()

bratr_jezek

Volné pokračování v podobě filmu se zase příliš neliší od seriálu. Skeče a výstupy hlavní "kopačky" střídá okatá či méně okatá (asi pro větší znalce fotbalu) kritika fotbalového zákulisí a celý tento slepenec se snaží pospojovat příběh nevlastního syna. Jakub Jenčík je zároveň to jediné, co stojí opravdu vidět, odvádí skvělý výkon  a většina jeho scén dává filmu aspoň průměrnou úroveň, Jinak je to spíš "čtvrtá cenová", kdy se nedočkáme nějaké zásadní změny, Lavi asi opravdu zůstane jen "kopačka". Přítomnost pár reálných fotbalistů, kteří si rozhodli udělat legraci sami ze sebe to taky nezachrání a kdyby tam nebyli, asi by to příběh moc neovlivnilo. ()

Hanka_M

Byť filmu chybí ostatní hodnoty, humor však nechybí. A přestože to scenáristicky, ani režijně není není kdoví jak nápadité, dynamický střih vám zajistí celkem slušnou filmovou podívanou i se špetkou dobrých herců. ()

PORTER44

Slátanina ,ale dalo se to ,našlo se i pár vtipných hlášek a jedna hvězda navíc za dost odvážný až prasácký scény a hlášky na Českou produkci.Štáfek to občas trochu přehrávál ale pobavil jsem se. ()

Zeduke

Ono humor tam bol, človek sa aj zasmial ale ten drajv z pôvodného scenáru to jednoducho už nemalo. Futbal už bol len v závetrí, ako bočný príbeh a otcovstvo mi tam tiež veľmi nesedelo. Asi som za tých pár rokov jednoducho zostarol a lacný humor, ktorým film prekypuje a osloví najmä mladších divákov, už na mňa jednoducho nezaberá. 2/5 ()

Cher

Keby bol tento isty film natoceny s americkymi hercami mal by tu hodnotenie 20% ... Uspech to tu ma iba preto ze je to cesky film . Dej nic moc ...a jedine co mi to priemeruje na 3* je super maly Jakubko, ktory by si zasluzil aj 10* za to ako dokaze hrat . ()

Korpy22

Po úspěšném seriálu, se dalo čekat, že někdo využije potenciál a chopí se filmu, který vydělá. Jedná se o film, u kterého se ví, že bude vydělávat. Je koncipován pro běžného diváka, a tak se zde můžeme setkat z fekálním a lacinými humorem. Na druhou stranu, je zde spousta “lepších” vtipů, které to ale stejně nevyváží. Přestože je film koncipován velmi komerčně, na jeho vytvoření se nešeřilo a tak je zde spousta prvků dobrého filmu. Střih, kamera, námět a hercké výkony. Zejména Jakub Štáfek, se opravdu se svou postavou zažil a je vidět, že si to v ní užívá. K výkonu mu napomáhá Šarka Krasouvá, Jakub Prachař a v neposlední radě Jakub Jenčík, který naprosto převzal velení v některých scénách a je zde vidět talent. Co film ubírá krásu a lesk je samotný scénář. Přeci jenom se jedná o pokračování seriálu a možná je lehce prvoplánovým nápadem. ()

petopetovic

Jsem velký fanoušek seriálové předlohy, a když jsi jí pustím vždy se skvěle pobavím. Jde o to že koncept tématu jako takového se přesně hodí na takovou miniaturní stopáž jakou nám seriál předkládá, do filmu se to ovšem nehodí tak jak to vidíme zde. Snímek má spád to ano ale fungoval by dle mého kvalitněji kdyby se rozstříhal na epizody a vznikl jako regulérní druhá řada. Bylo mnoho očekávání, ale dostavilo se bohužel jenom zklamání. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin