Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

CarLoSiiin

Odvazna rodinna komedie. Dlouho se mi nestalo, aby se doslova cele kino, po celou dobu filmu, smalo. Co minuta, to naprosta perla. Z filmoveho Vysehradu mam rozhodne radost! ()

PanPyzamo

Naprostá spokojenost. Trochu jsem se obával. Přeci jen to, že se podařil seriál neznamená, že se podaří i film. Podle mě se to povedlo a Vyšehrad: Fylm předčil má očekávání a pro mě i lehce překonává seriál. Přišlo mi to propracovanější. Překvapivě za mě dost dobrá zápletka. Co se také povedlo byla délka filmu, protože oproti seriálu byl delší, ale můžu říct, že ani na chvíli nenudil. Co ale bez pochyby nasadilo tomuto filmu korunu, byl humor. Ten mi zde neskutečně sedl a já se co chvíli smál. Co bych ještě zmínil jsou efekty, což v českých filmech moc nevidíme a zde občas jsou a jsou dobré. Zkrátka co tento film mohl zvládnout, tak zvládl a to na jedničku. Z kina jsem odcházel nadmíru spokojen a nejspíš bude hodně dlouho trvat než se objeví česká komedie, která by mě dokázala tolik pobavit. Nejspíš se už ani neobjeví a já zas roky na český film do kina nepůjdu. Za mě dobrý film, který doporučuji těm, co viděli seriál. Věřím, že si to užijí i lidi, kteří seriál neviděli, ale nejspíš ne tolik. 7,5/10 ()

HanzoBureshi

Ikonická role Jakuba Štáfka bude prostě Julius Lavický. U seriálu byl problém, že ke konci se už nevědělo na čem stavět, a tak to začalo upadat. Tady u filmu to mělo jasný směr od začátku do konce, mělo to dokonce i svůj nějaký ten příběh a to je hlavní. I když byl seriál drsnější, tak tady to vůbec nevadilo a srandy bylo opravdu hodně. Filmové pokračování se vydařilo....ty vtipy, narážky, herci, bylo to super. Některé i cizí filmové pokračování se nepodařilo, jako tady, já jsem spokojen. Mé hodnocení: 70% ()

MartyIsMad

Pecka film! Neskutečný hlášky jako (SPOILER!) "Někde tady lítal. Bomba dárek, si zabil. Hrábě." Děj se neustále hýbal, minimum hluchých míst, spousta nekorektních vtipů. Vynikající Štáfek. Trochu mi nesedl do role mafošů Plesl a Novotňák, možná kdyby se prohodili bylo by to lepší... těžko říct. Každopádně mě Fylm neskutečně bavil a těším se na dvojku!! ()

tomino28

A já se nebojím napálit Vyšehradu nadprůměrné hodnocení. Ostatně kam by došel v životě Julius "Lavi" Lavický, kdyby měl z něčeho strach? Je možné objektivně namítat, že humor, co se ve filmu vyskytuje, je trapný, toho nejhrubšího zrna, hraničící s brakovostí apod. Ale snímek má ucelenější příběh než měly svého času jednotlivé epizody seryjálu a sem ten humor zkrátka sedí. Sázka na objeveného vlastního syna tvůrcům vyšla na jedničku a celkově má příběh spád a divák se nenudí, naopak se dost často královsky baví. Myslím, že fylm má potenciál zabavit i mimofotbalové publikum, o fanoušcích seriálu nemluvě. Třešničkou na dortu potom bylo sledovat film v narvaném kině (konečně!), což bylo navíc doplněno debatou s tvůrci. ()

JackStrange

Co se týče technické filmařiny, tak je to jasný krok vpřed oproti seriálu. I ten humor byl trochu lepší. Pravda fotbal není to moje, tak mi toho třeba hodně uteklo. Jinak vlastně tvůrci jenom nalili trochu více ze stejného soudku. 60% ()

robko11

Tak tento film bol pre mňa jeden z najlepších zábavných aký som za poslednú dobu videl. Hlavne v dnešnej dobe, keď je to len o covide a momentálne o vojne na Ukrajine, také príjemné odreagovanie. Myslím si, že to bol aj účel, dať ľudom niečo takéto, aby sa zasmiali a odviedli našu pozornosť od každodenných starostí. Veľmi veľa vtipných scén.  Lavi ( Jakub Štáfek ) výborný herecký výkon, malo to šťavu, ale najviac sa mi páčil Laviho ( Jakub Štáfek ) syn ( Jakub Jenčík ) tento chlapec bol úžasný, dodal filmu inteligenciu a ešte viac zábavy. Tento film by som si rád pozrel aj niekoľko krát do roka. Palec hore. ()

Grimaldi

Film, na který jsem se už doslova pár let těšil dorazil v dubnu do našich kin a já můžu jen potvrdit obecně kladné přijetí. Lavického, našeho génia i dilinu čeká svatba, s tím spojené výdaje a taky jedno život naruby převracející zjištění. Už děj svou kvalitou jasně ukazuje velký posun oproti zvláště druhé půlce seriálu. K tomu se vrací i původní obsazení v čele s naprosto vynikajícím Jakubem Štáfkem a Kubou Prachařem. Rychlé tempo spolu s geniálními dialogy činí z tohoto Fylmu instantní českou kultovku, která vás dokáže nejen svou feel good atmosférou i při dalších shlédnutí zaručeně pobavit. ()

0kozel

Seriál byl fajn, ale při téhle stopáži se to nedá. Ano párkrát jsem se zasmál, ale všechny vtipy jsou z jednoho soudku. Od půlky už jsem sledoval víc okolí a hodinky než film. ()

Franki69

Seriál byl výbornej a Fylm ho nepřekonal..ale to vlastně ani nemohl, protože to v podstatě taky byl sled několikaminutových scének, jen nebyly nasekány na díly, ale propojeny dobře podanou hlavní linkou o tom, že Lavi má synka a toho má na chvilku svěřenýho do péče. Takže Lavi je taťka – jediná změna. Je ale hlavně furt dementní kopačka a i přesto na konci ze všeho šťastně vybruslí, pardon, vykličkuje. Fylm je brutálně nekorektní a prvoplánově velmi obhroublá komedie, která naštěstí není trapná. Další povedený zářez Jakuba Štáfka, kterej ví co chce točit, ví taky jak to chce natočit a hlavně ví pro koho to točí. A pochopili to i staří pardálové, jako Hanuš, Pavelka nebo Plesl, jejichž vstupy do děje jsou přesně tím, co tenhle film udrželo na více než snesitelné úrovni i pro diváky, kteří komedie plný fotbalu, f*ck a sr*ček zrovna nemusí. Hodně povedený dílko a jen jsme si doma povzdychli, že by si takhle dobrej film zasloužila i Lajna. Dáváme 90% + 90% a pokračování bejt teda nemusí. ()

rigby

Seriál jsem si docela užíval, legrace mě bavila. Ale přece jen je to už několik roků zpátky a za tu dobu se objevilo pár dalších i podobných záležitostí (např. Lajna, která mě bavila víc). V případě filmu tedy musím jít s hodnocením lehce dolů. Legrace byla, samozřejmě občas za hranicí trapnosti. Tam, kde nebyla legrace, ale byla silná nuda. Není důvod se k tomuto fylmu vracet. ()

hony23

To, co fungovalo v 10 minutových epizodách seriálu, nemůže fungovat v celovečerním filmu. Ten totiž jen na vtipných hláškách postavit nejde. Tvůrci tak museli pro Laviho ušít příběh, který je ale celkem slabý, stejně jako herecké výkony neherců ze sportovního prostředí. Na druhou stranu, postava Laviho je takové pako, že zábavné to docela bylo. ()

Grázl83

Škoda toho místy dětinského a fekálního humoru, ale sportovní hlášky byly super. Těžko hodnotit, jsou tam klady i zápory, ale přece jen je to spíše nadprůměr české komedie, takže 4* ()

Saxos

Stejnou mincí, jak ve Fylmu. Je to píčovina, která má koule a na nic uměleckýho si nehraje. Nebudu kecat, ale i jsem se zasmál a jsem už rád, že na každém sloupu nevisí JL desítka. Nejvíc mě dostal mladej netopýr. Závěr: doporučuji, cílovou skupinu najdou. ()

Naghavi

Česká komedie není úplně na dně, když se do toho pustí talentovaný Štáfek a spol. Musí být rozdíl, pustit si to doma v klidu, coby dospělý člověk, anebo si na to zajít do kina, kde s vámi bude sál sdílet banda děcek a budou se chichotat sprostým slovíčkům, sexuálním scénkám, ale vůbec jim nedojdou ty narážky skryté, či viditelné a plno reality z fotbalového prostředí. Dětský herec byl geniální a přirozený, narozdíl od prkenných vrstevníků ze seriálů na Nově, kteří působí svým mluvením i projevem před kamerou jako narušení. Nebál bych se toho kluka srovnávat s Tomášem Holým, ano až tak... ()

fafejt001

Pojdˇ   MRDAT .  A  to  má  být  jako   vtipné ??  Tak  je  opravdu  ubohost .  Jednu  jsem  dal  za  malého  Jenčíka . Jinak  často  a  zbytečně  vulgární  humor . Prostě  fekáááálníííí   humus  . Sorry  jako  . Jak  tohle  může  mít  přes  70 %   to  vážně   nechápu .  I  když  vlastně  při  stavu  naší  společnosti a  mentální  úrovně mnohých     lidí   ,   se  to  dá  i  vlastně   pochopit . A  to  je  v  podstatě   alarmující    zjištění  nejen  pro  mne  ,  ale  všechny  normální  lidi  v  naší  zemi . ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin