Réžia:
Sönke WortmannKamera:
Gernot RollHudba:
Torsten BreuerHrajú:
Jürgen Vogel, Kai Wiesinger, Gedeon Burkhard, Meret Becker, Armin Rohde, Michael Mendl, Michael Kessler, Rufus Beck, Götz Otto, Sebastian Schipper (viac)Hrajú
Jürgen Vogel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Náš vodca (2008)
Život - stavba povolena (1997)
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Kai Wiesinger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Zázračné deti (2011)
Nic než pravdu (1999)
Gedeon Burkhard
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nehanební bastardi (2009)
Chobotnica (1984) (seriál)
Zázračné deti (2011)
Meret Becker
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Život - stavba povolena (1997)
Mníchov (2005)
Armin Rohde
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Lola beží o život (1998)
Život - stavba povolena (1997)
Naboso (2005)
Michael Mendl
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ján XXIII. - Posol mieru (2002) (TV film)
Večná pieseň (1997) (TV film)
Michael Kessler
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Závody lásky (1991)
Už je tu zas (2015)
Zabijak Wexxer (2007)
Rufus Beck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
4% muž v akcii (1994)
Zafírovo modrá (2014)
Jasper (2008)
Götz Otto
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Pád Tretej ríše (2004)
Atlas mrakov (2012)
Sebastian Schipper
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Lola beží o život (1998)
Anglický pacient (1996)
Princezna a bojovník (2000)
Thomas Kügel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Atlas mrakov (2012)
Prameny života (2013)
Stopa naděje (2006) (TV film)
Heinrich Schafmeister
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Marlene (2000)
Přeskoč (2007)
Andreas Borcherding
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Tanec s diablom - Únos Richarda Oetkera (2001) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Hedi Kriegeskotte
Nemecko
Najlepšie filmy:
Zeiten ändern Dich (2010)
23 (1998)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Isabel Hindersin
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Werner Hansch
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Pretekárske prasa Rudi Rypák (1995)
Vlna horúčav: Nikto neunikne (2008) (TV film)
Prasiatko Rudy 2 (2007)
Willi Thomczyk
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Klopanie na nebeskú bránu (1997)
Männer wie wir (2004)
Závody lásky (1991)
Christian Schneller
Nemecko
Najlepšie filmy:
Felidae (1994)
24 hodin ze života jedné ženy (2002)
Ľúbostné scény z planéty Zem (1998)
Andreas Wimberger
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Big Ben (1996) (seriál)
Hart a Hartová: Kým nás smrť nerozdelí (1996) (TV film)