Bývala školská futbalová hviezda, Eddie Palmer, sa po dvanástich rokoch vo väzení vráti domov. Snaží sa usporiadať si život, no popritom si vytvorí nezvyčajné puto so Samom, osamelým chlapcom z problémového domova. Eddieho nový život a rodinu však ohrozuje jeho minulosť. (Apple TV+)

bobstock

Nečekal sem, že to se mnou tak emočně zamává. Chlapík z dysfunkční rodiny udělal mladistvou chybu, po které přišlo nepříjemné uvědomění a začátku nové šance. Shodou okolností mu padne do starostí, krom sebe sama na svobodě po dlouhých dvanácti ztracených let v kriminále, jeden baculatý klučina s též dysfunkční ´´rodinou.´´ Klučina se na první pohled od amerického ideálu kovboje dost liší. Vše ale vynahrazuje opětovanou láskou pro ty, kteří se o něho v dobrém starají. Tvůrci rozehrávají citlivou hru o důstojný život děcka před pubertou, kterému svět nachystal ´´na růžích ustláno.´´ Civilním projevem natočená malá pocitovka z klasického amerického maloměsta. Skvělé herercké výkony tria Timberlake+Allen+Temple. 70% ()

Rathalos

Krasne,smutne,dojemne a na zamyslenie,zivot vie byt niekedy poriadna ku*va,ale vzdy sa najde aspon jeden clovek,ktory vam ho moze ulahcit i skraslit,ani slzam som sa neubranil a Justin Timberlake bol presvedcivy,ten chlap ma charizmu...:-) ()

Hapretor

Tohle mi fakt sedlo ... dojemné a krásně zahrané ... musím uznat, že J. Timberlake umí nejen asi i zpívat ale hlavně si myslím, že umí i hrát ... má dobrou mimiku a gestikulaci ... působí velmi přirozeně ... není to ten typ herce "rychlokvaška", co si myslí že umí hrát jen díky tomu, že je zvyklý na kameru ... viz debilové a neherci Diesel, "Rock", Šwarcík, apod. ... jo ... a prosím ... dejte tomu malému klukovi Oskara, ano ... ten si to plně zaslouží !!! ()

CaptainCzech

Výborný film pojednávající o mladické nerozvážnosti, následcích a vykoupení. Justin Timberlake tu předvádí vynikající dramatický výkon a mladý Ryder Allen mu skvěle sekunduje. Drama které mě drželo celou dobu v napětí co se stane a jestli Palmer svou podmínku pos*re nebo ne. Budování vztahu mezi Sammym a Palmerem je velmi dobře pojato a věřil jsem tomu na 100%. Celkově vztahy ve filmu jsou bravůrně vykreslený, nejsou stereotypní, každý má mezi sebou různou dynamiku a za to palec nahoru. Tento snímek si určitě rád pustím znovu, jasných 5* ()

geek.ondra

Timberlake byl opravdu tak skvělej jak se povídalo a za tohle už bych mu přál zářez aspoň na těch Glóbech. Kromě něj mě ovšem na tomhle nic nezajímalo a nebýt něj pravděpodobně to ani nedokoukám. 1,5/10 ()

tomik99

Vzpomínáte si na film „Velký dar“ s Chrisem Evansem? Tak „Palmer“ je v podstatě to samé. Svým způsobem ale mám tyto typy filmů rád. Máme tady nepřizpůsobivého muže, který chce udělat tlustou čáru za svou minulostí, a do všech těch problémů se mu přimotá malý kluk, který mu přiroste k srdci. Justin Timberlake má za sebou velký kus cesty a roli Palmera sehral bravůrně. Především nechápavé a odpudivé pohledy na malého kluka ze začátku filmu byly všeříkající. Chválit ovšem můžeme i Rydera Allena, který za sebou nemá příliš rolí, ale tady vše vyšvihl na výbornou s hvězdičkou. Já si to užil a líbilo se mi to. Malý kluk mi byl sympatický a působil i jako gay / transgender velice sympaticky. ()

Maximilianus

Síce ma trochu sklamalo, že to nakoniec bolo iba o vzťahu J. T. a malého chlapca, ale v konečnom dôsledku mi to stačilo a príbeh bol pekný. 7,4/10. ()

rublik05

Klasické drama o vztahu propuštěného trestance a kluka od sousedství, takže v tomto ohledu film nenabízí nic nového a jedná se o klasické již několikrát zfilmované klišé. Výjimku bych však viděl v povedeném hereckém obsazení, kdy nejen hlavní hvězda Justin Timberlake, ale především skvělá Juno Temple předvádí výborné herecké výkony. Zápletka je poněkud jednodušší, má pomalejší tempo, přesto nenudí a nabízí plno zajímavých situací. Oceňuji i dobrou kameru a příjemnou atmosféru. I když se asi se najde plno lepších sociálních dramat, tak mě Palmer docela bavil, postavy mi byly sympatické, zvolené téma je zajímavé, takže za mě spokojenost. 7/10. ()

Likan7

Na tohle prostě slyším. Malá vztahová konverzačka, která dokáže chytit za srdce. Sympatický postavy v čele s nenuceným Justinem, jemně plynoucí příběh "tak akorát" a problémy okolo kluka jen lehce naťuknutý. Rozhodně jsem se bál, že LGBT linka bude víc tlačit na pilu, až mi film zhnusí, ale naštěstí se to nestalo. Je to vlastně jen film o dvou lidech na okraji společnosti, ať už je na ten okraj dohnalo cokoliv. Skvělá atmosféra maloměsta, výborná Juno Temple ve vedlejší roli a dvě hodiny takovýho toho dramatu, kterýmu by jste měl dát asi 3*, ale za tu nenucenou přímočarost tomu dáte 4*, protože si to takový filmy zaslouží. ()

Homerking

Justin Timberlake vystupuje v tomto dramatu jako Eddie Palmer, který se vrací domů po dvanácti letech ve vězení, nyní si musí dát život do kupy a sehnat práci, přistěhuje se zpět ke své babičce kde pozná zvláštního hošíka Sama který žije s matkou (těžkou narkomankou) v přívěsu zaparkovaném na pozemku Palmerovy babičky. Sam si libuje ve vílách a růžové barvě, díky své povaze je terčem posměšků a šikany. Palmer se s chlapcem spřátelí a společně budou čelit nastrahám svých těžkých životů. Příjemné chvílemi dojemné drama co rozhodně neurazí, Timberlake zahrál výborně stejně tak Ryder Allen který ztvárnil trhlého chlapečka, v době natáčení mu bylo pouhých sedm let. Doporučuji. ()

George8

Silný snímek, velmi dobře natočené drama o jednom, řekl bych, až nečekáném přátelství. Justina Timberlakea jsem měl rád už z filmu " In Time ". Nyní hraje bývalého vězně Palmera a roli zahrál opět skvěle. Ovšem musím smeknout klobouk nad mladým 8 letým Ryderem Allenem, který mladého chlapce Sama zahrál dokonale. Děkuji za tento film! ()

stone

Jsou filmy, ke kterým se člověk nemusí vracet, protože zítra někdo natočí nějaký podobný. Tohle je ten případ. Dobrý, ale když neuvidíte, velká škoda to nebude. ()

SAINTS

Dej filmu je priliš jednoduchy a aj velmi predvidatelny.Nechyba ani poriadna davka kliše.Priemerna drama o prijati a druhych šanciach.Ryder Allen podava vyborny vykon a zlepšuje celkove hodnotenie filmu. ()

PaulCZE odpad!

Do už tak sterilně natočenýho příběhu propuštěnýho vězně je naroubanej malej otravnej teplouš díky kterýmu mě přešla chuť na to dál koukat. A já se ptám proč. Co je na tomhle tématu a postavě zajímavýho? Je to úplně stejně dementní agitka jako co tady bylo za komunistů, akorát tam byl nějakej extra motivovanej obráběč se zlepšovákama, politruk a nebo jiné boží hovado. V roce 2021 to jsou černoši, teplouši a muslimové co v intelektuálních neokomunistických kruzích letí. ()

miki68cz

Tento film vám doporučuji. Timberlake je dobrý herec, Juno Temple je skvělá, ale..........ale. Malý Sam je geniální, nádhera, herecký výkon hodný nominace na Oskara. ()

oasismanik

Milujem drámy z amerických zapadákovov, kde každý pozná každého. Palmer je fajn filmík, Timberlake ako vždy výborný, trochu toho klišé, trochu pohladenia po duši, škoda len prestrelenej poslednej polhodinky, ale fajn jednorázovka. ()