Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

Colomba666

Nemám zrovna 2x v lásce R.R. takže to, že tento film nebude nic pro mne, jsem tušila už předem, když on má takový divný xicht. Jeho "mladé já" však obsadili bravurně, dokonce bych jim spolkla, že to byl on. Je to celé narvané až po víčko slůvkem zvaným "klišé", co si budeme. Chlápek se omylem vrátí do minulosti, kde natrefí na své mladší já, které samozřejmě zná skrz na skrz... atd....  Vím, že to mělo mít spíše akčnější nádech, ale kde je Reynolds, tam je rádoby "hahaha" a "chichichi", a já ty komedie prostě nemusím... ()

KuceraJohny

Normálně bych byl s hodnocení asi o jednu hvězdičku příznivnější, ale už mě přestávají bavit filmy, který nemají žádnou hodnotu. Člověk se tu nezamyslí, nepobaví ani nic jiného. Jasně Ryan Reynolds je teď v kurzu a tohle jsou přesně role určené pro něj, ale bohužel to tentokrát nevyšlo. Spousta lidí tu zmiňovala rodinné kecy, které je nebavili. Mě to na druhou stranu přišlo snad jako to jediné dobré. Akce je o ničem, furt to samé co jsme viděli tisíckrát, ale cestování časem bylo aspoň příjemné na sledování. Jenomže to vůbec nemělo takovou váhu jako například Návrat do budoucnosti nebo podobné filmy o cestování časem. Mě to zkrátka přišlo jako by tam nikdo, jel nikam, dělal tam nic a poznal nikoho. Další film, který postupem času upadne v zapomnění a nebude mít do budoucna žádnou hodnotu. Jako malého kluka by mě to asi bavilo, ale teď už ne. P.S. aspoň Mark Ruffalo je příjemný herec, ()

SunHee

Pokud člověk hledá něco oddechového, u čeho nemusí hrotit zvraty a nějaké strašně složité momenty, The Adam Project je v tomhle ohledu fajn. Sem tam nějaká akce, komedie, kterou lze od Ryana očekávat rozhodně nechybí. Hodně mi tam ale vadila záporná postava. Byla bez duchu, nicneříkající. Hlavně tam nebyl pro ni ani dostatečný prostor. Objevila se, aby se neřeklo. Bez hvězdného obsazení si myslím, že by film za nic nestál. Známá jména povznesla film lehce výše, tudíž tomu dávám 3*. ()

Exanys

Ehm film od Netflixu. Už jen toto vám napoví, že to jednoduše řečeno nebude nic extra. Tady se to akorát potvrdilo. Příběh sám o sobě by mohl být více poutavý a rozvětvený. Navíc doteď upřímně nevím, o čem záporákům šlo. Hned začátek filmu je chaotický a extrémně uspěchaný. O hlavních postavách zde téměř nic nevíme. Navíc je to o cestování v čase a přece stále nemám ponětí, jak vypadá budoucnost. Ani tak známí herci, jako Reynolds, Ruffalo či Saldana, tento film nedokázali zachránit. Hodně se i přikláním k názoru, jenž jsem slyšel nedávno v jednom podcastu: "Ryan Reynolds od doby, co hrál Deadpoola, hraje Deadpoola pořád." A tady to jde hezky vidět. Jediné, co bych u tohoto filmu vyzdvihl, jsou filmové efekty. Ty se celkem povedly. Netflixu bych tedy spíše radil, ať se věnuje jen seriálům, ve kterých se mu daří. Tomuto filmu nemůžu dát více, a to ještě s přimhouřenýma očima, než 2,5/10 bodů. ()

Pythonator

Je to takové levné - možná i na ten Netflix. Čekal jsem nějaký sci-fi masakr jako Na hraně zítřka, ale dostal jsem Ztraceného v čase. Takže namísto srthující sci-fi akce je tu romance plná rodinných hodnot. Ještěže tam je ten sympaťák Rájen. ()

Atttila

Hele vlastně proč ne...Moc jsem od toho nečekal, ale překvapivě to jako oddychovka zafungovalo dobře. Dobrá hudba, má to spád a snesitelnou stopáž ()

Chicharron

Hodně velký kus lejna zabalený ve zlatém staniolu... Kdysi na přelomu osmdesátých a devatesátých let frčel v česku jistý Pavel Zedníček a kdosi o něm pak prohlásil, že už je tady "přezedníčkováno"....a já začínám mít pocit, že tu začíná být tak trochu přereynoldsováno.... Ani super digitální efekty nezachrání naprostý nedostatek invence a příběhu. Sci-fi v podstatě o lejnu. ()

Polux

6/10 | V podstatě totéž, co nedávný Free Guy, tj. prostě další pásová výroba. Prefabrikovaný scénář, psaný snad umělou inteligencí, plný klišé od začátku do konce (aneb nacpěte do rodinného filmu s cestováním v čase úplně všechno, co se objevuje v rodinných filmech a úplně všechno, co se objevuje ve filmech s cestováním v čase a dvojitá vitamínová bomba je na světě:-)), zoufale průměrná akce, Reynolds hraje opět sám sebe (natočí ještě někdy vůbec něco jiného, nebo do konce kariéry bude střídat další a další variaci na postavu Deadpoola:-(?), legrační family friendly killy bez krve, vysvětlené berličkou "takhle to u lidí, cestující v čase, vypadá", rodinné hodnoty pochopitelně přítomny v míře vrchovaté a nechybí nepostradatelné poučení na závěr o důležitosti rodiny a bla, bla, bla. | Potěšil snad jen papírově slušný casting (bylo fajn zase vidět Garner a Keener, tím to ale skončilo, protože nemají co hrát/jsou ve filmu minimálně), nepřepálená stopáž (častý to neduh v rámci streamingového obsahu), rychlé tempo, díky kterému se pořád něco děje (film se naštěstí příliš dlouho nezdržuje s expozicí), plus malý/mladý Scobell není až tak extra otravný, jak to u podobných rodinných filmů často bývá a celkem slušně drží s (rádoby vtipně) hláškujícím Reynoldsem krok. | Zkrátka typická netflixovka na páteční večer, která neurazí, nenadchne, jednorázově víceméně zabaví, ale druhý den si člověk stěží pamatuje, že to vůbec viděl, natožpak se k filmu někdy vrátil, aby se následující pátek situace opakovala s někým jiným v něčem jiném. | PeZet ()

pichta

Mohol to byť dobrý film. Premysa ok, no final fight stal logicky aj epicky za prd. Dve tretiny filmu dobré,ale potom sa všetko pokazilo a stratilo to tu energiu ()

Rudolf.Benes

Filmy o cestování v čase jsou vždy takříkajíc filmy na tenkém ledě. Tady to platí dvojnásob.Tento je nesrozumitelný pro mě a dozajista to nepochopí ani publikum k tomu určené,tedy 13+...a vlastně ani nemusí.. Zachraňuje to tu Ryan který je zábavný, vtipný, chytrý a nějaký reaktor a červí díra tu hraje jen rozmazaný komparz.Trošku mě zamrzelo že se občas ztrácí svižnější tempo v naprosto zbytečných dialozích a o pochopení teorie relativity tu nemůže být ani řeč. Taková jednohubka pro čerstvě náctileté (na nedělní deštivé dopoledne) o které se ale dlouho mluvit nebude.. Škoda,filmy s touto tématikou mě vždy baví,tento ale ne. ..45/100 tak nějak se zavřeným okem...ale co už, jsou horší věci na světě..!! ()

matous20063

Ze začátku mě to bavilo mělo to slušný rozjezd, ale po cca 35 minutách to začlo být extrém nuda. Akční scény i přes poměrně dobré CGI byli spíše uspávací než akční. Musel jsem film douknout až další den, protože to v polovině začlo být nudné že i spánek mi byl cenější. Jediné co mě bavilo bylo prvních cca 35min, a potom až úplný závěr. 40% ()

kladnyhrdina

Deadpool a Hulk 2v1 (bez zásadních humorů). Ryan Reynolds hraje - pokolikáté už - Ryana Reynoldse. Zoe Saldana ještě není za zenitem, ale to je na vkusu každého soudruha. Adam junior byl neiritující, což je jednoznačné plus. Příběh se vešel do dvou vět v perexu ("Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva."), akce očekávatelná. U rodinných rozhovorů byla přestávka na sváču. Určitě mě to neurazilo, trojka celkem v klidu. Reálně tak 65%. Na Netflix vlastně docela dobrý. ()

Baru.Class

Neurazím nenadchne. Filmy s Ryanem Reynoldsem sou tak nějak na jedno brdo - je namakanej, bitky, přestřelky a celkem fajn joky, nicméně chtělo by to asi už něco novýho. Příběh není uplně blbej, ale za mě prostě jenom takovej slabší odvar. Pro nenáročného diváka, co chce něco na středeční večer. ()

MatoPalkes

Veľmi príjemné rodinné scifi. Jasné, Free Guy je lepší film, ale toto rozhodne nebol krok vedľa. Popcorn zážitok pre celú rodinu. 3,5* ()

Stingray

Prádní rodinej popcorn! Možná hodnocení trochu vyšší touhle dobou, protože asi takovouhle zábavnou jízdu sem potřeboval. Adamové jeden lepší než druhej! ()

Gamora

Rodinný film který není špatný ale nic zázračného to taky není. Pokud jde o herce Rayn Reynolds hraje prostě sám sebe, a ostatní podávají celkem dobrý výkon. Příběh sice není nejoriginálnější ale to nevadí, akce tu je průměrná a efekty jsou skvělé. Film je v pohodě ale místy je se trochu táhne a to hlavně od druhé poloviny. Tohle je prostě humorná sci-fi komedie a nic hlubšího tu nenajdete, za to si zaslouží alespoň 7/10. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)