Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

AndrewNewman

O jednu hviezdu prilepšujem, pretože starý Adam je sympaťák a rovnako tak aj mladý Adam a v podstate som také sympatické obsadenie v akčnej scifi komédii nevidel od čias Back to the Future. ()

cerdax2

Vcelku prijemny film lehce se dotykajici cestovani v case s  Adamem (Ryanem Reynoldsem) v hlavni roli a pro me nesympatickym jeho mladsim ja (Walker Scobell). 75% ()

Kinofil

|| PG-13 || Netflix || Ropočet: $175 mil. || Pohodová rodinná oddechovka na sobotní odpoledne. Vzhledem k jménu režíséra Levyho jsem ani žádný zázrak nečekal. Naštěstí to má blíž k Free Guy, než k uňourané Noci v muzeu (hlavně pak k jejím pokračování). Divák hned v úvodu rychle zjistí, že ho čeká hlavně rodinná podívaná o dvojici Reynolds a jeho mladší já, než o výletech do budoucnosti, akci a technických vychytávkách. Čím dřív se s tím smíříte, tím víc si film užijete. Reynolds jako vždy hraje Reynoldse, tentokrát víc level Free Guy, než drzý a ohraný Deadpool. Avšak mnohem víc jsem si užil Walkera Scobella hrající jeho mladší já, který si očividně Reynoldse dost nakoukal a dokázal převzít jeho grimasy. Vůbec to nepůsobí trapně ani vynuceně, naopak je osvěžující, že se v Reynoldsových filmech pitvoří i někdo jiný než on. Zbytek osazenstva bohužel nedostává mnoho prostoru, což platí především u Ruffala se Saldanou. Velká škoda. Největší výhradu mám k hlavní, nesympatické záporačce, která tu má ještě rovněž mladší, digitálně omlazené já. Myslel bych si, že se v dnešní době s pokrokem v omlazovací technologii nemůže opakovat efekt z Tron: Legacy s digitálním Brigesem. Bohužel stále může. Působí to jako pěst na oko a vážné scény to dost shazuje. Hlavně v poněkud přepáleném finále. Naštěstí na nic moc ostatního se nadávat nedá. Ambice to nemělo větší, než kterákoliv jiná netflixovka od průměrných tvůrců. Takže úkol splněn. 65%. ()

GejmronCZ

Upřímě jsem to čekal horší, ale je zase fakt, že trailer mě navnadil víc než dost. Raději jsem ale moc neočekával a to i když jsem viděl hvězdné a mnou velmi oblíbené obsazení Reynoldse, Saldany a Ruffala. Reynolds - záruka komedie, Saldana - záruka akce a Ruffalo - záruka toho ostatního. Jsem opravdu nadmíru spokojen a určitě si to pustím brzo a rád znova. (Během pouštění jsem měl pár vnějších problémů.) ()

xxmurphyxx

Klasická Netflix naleštená bieda. Zvonku pekné no vnútri prázdne. Príbeh ani jeho logiku riešiť nemá zmysel, Reynolds hrá od doby prvého Deadpoola zas tú istú hláškujúcu postavu, ale fóry mu zatiaľ idú, aj keď je len otázka času, kedy sa toho prežerie aj posledný divák v bdelej kóme. Všetko je krásne čisté, nablýskané, farebné a točené na zelenom plátne, čo hlavne ku koncu filmu kle oči ako besné, spolu s totálne nezvládnutým deepfakeom jednej z postáv. Nič tu netreba riešiť, nad ničím sa zamýšľať a človek vie presne, čo má čakať a ako to celé skončí. Ale na zabitie večernej nudy alebo nedeľnej siesty postačí. Každopádne ale zbytočný a do hodiny zabudnuteľný film. ()

Facerr

Super nápad, výborná atmosféra (alespoň zezačátku). K tomu akce. Když už se objevila - a bohužel jí moc nebylo, tak se měla k světu. ALE tolik patetických keců na jednom místě jsem snad neviděl. Vůbec to bylo celé víc upovídané, než by si film s takovým potenciálem zasloužil. Navíc, když se na scéně objeví Ryan, člověk by čekal toho humoru trochu víc. nemusel to být zrovna Deadpool, ale něco i těm hláškám chybělo. ()

Hyssi

Ja musím říct, že projekt Adam předčil moje očekávání tak 10x. Čekal jsem nějakou nudnou sračku bez děje. Každopádně jsem dostal akční střílečku, která měla občas i zajímavý příběh a postavy. Opět film má samozřejmě nějáké mušky ale tak ty má každý novodobý film.. [80 %] ()

pafka

Reynolds je proste tahoun a bez nej by to bylo polovicni. A protoze to neni zadna slava, max. tri hvezdy je jeste pomerne mirne hodnoceni. ()

MIchael90

Až člověka zamrzí, na jakou plochou, neoriginální a opravdu jen jednorázovou podívanou se vyplýtvá toliko penězy. Náměť super, efekty skvělé, miluji sci-fi, proto ty tři hvězdy. Jinak film velmi tuctový, který nepřekvapil opravdu ničím.. škoda.. ()

M_Bery

Klasický film s Reynoldsem na Netflixu. Průměrná blbost, kterou si sice může divák užít, ale znova se na to už nikdy nepodívá. Všechno to začíná být hodně stejné. 6 Underground bylo skvělé, pak přišel Red Notice, a i ten se dal přežít, a byla to zábava, ale tohle už nebylo ono. Celý film vypadal jakž takž nadějně, ale zakončení, které mělo být velkolepé, kde všem vlají vlasy ve větru (v uzavřené místnosti) při finálním souboji, a kde vystřelená kulka na hlavního hrdinu která se po 30 cm letu od hlavně zbraně otočí o 90° prakticky na místě, protože jí přitáhne silné magnetické pole, a všechno se to na závěr zabalí do obalu tím že to scenáristé zachrání větou kde Adamův otec (Mark Ruffalo) řekne že s tím počítal, protože to je logické z pohledu vědy, mě nijak neuchvatilo... Pro někoho možná super zakončení, ale pro mě ne.  Celkově dobrý nápad na děj, a první půlka filmu mě přesvědčovala, že i realizace by mohla být snesitelná, ale ten závěr působil jako že ho vymysleli a natočili tak týden před premiérou, protože nevěděli jak uzavřít film. Je to škoda, promarněna šance na povedený film, mohlo být lepší. 6/10 ()

blazma

Filmy s Ryanem jsou prostě zábavný. Nevím jak to ten člověk dělá, ale vždy mi přijde, že do filmu přinese spoustu svého. Jeho humor ve filmu je zábavný a není nijak kýčovitý nebo trapný. Rozhodně se mi to líbilo. ()

CZRohlik

Tohle si ani nezaslouží být tak dobrý! Aby jste mě nechápali špatně, film je v celku rutinní záležitost, minimálně co se týče provedení s celkem poutavou premisou, ale hlavně s emocema! Já osobně bych od takovýho snímku nikdy nečekal, že si dá tak záležet na emocích a na vztazích s těma postavama. Dává tomu všemu dostatek prostoru, velký množství scén a perfektně to tak na diváka působí a tím mu i dává možnost si postavy ještě víc oblíbit. Problém je za mě humor, kterej tu na mě nepůsobil skoro vůbec a čas od času byl i trochu otravnej a jak už jsem předtím zmiňoval tak celkový zpracování. Za mě spokojenost, 7/10. ()

Karbos

Minimum akce, minimum vtipu, neuvěřitelně utahaný caidák, plný křečovitých keců o vztazích, které v konečném důsledku nejsou ani chytré ani dojemné, jenom trapné. Strčte si zdejších 72% za klobouk, tohle je sotva na 60 ;) To že je něco rodiny film ještě neznamená, že to musí bejt automaticky průjem, na tom si trvám.... ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)