Manažer zpěváka Michala Penka Don Giovanni (Karel Roden) odjíždí se svým svěřencem natočit nový videoklip na Kanárské ostrovy, kde se oba zapletou do mezinárodního komplotu několika mafiánských band usilujících o vzácný recept na Becherovku. (J.Connor)

Peabody odpad!

no vidět na seznamu herců těsně vedle sebe Karla Štorkána a Radima Špačka to je tedy věc dost neuvěřitelná. Kdopak asi tahal za finanční nitky tohoto veledíla? ()

robzombie

Nějak už si ten film nevybavuji... ale určitě vím, že je to film plný skvělých herců, avšak v celkovém dojmu trapná slátanina. Zajímavost... u mučednického kůlu Michal Penk ()

kelley

Nemyslím si, že si Kanárská spojka zaslouží "odpad". Není to bůhvíjak vynikající film, ale hodně ujetá, místy až bizarní crazy komedie a nic jiného se ani divákovi nesnaží sdělit. A vzhledem k tomu že jsem se i párkrát od srdce zasmál (konkurs modelek, Penk vs. Kodym na letišti...) a bylo to skutečně v místech zamýšlených vtipů, tak si aspoň těch 40% zaslouží. Pravda, hlavně v druhé půlce už scénář docela ztrácí dech. ()

Deacon59

Je to sice šílená bejkárna, ale Karel Roden je dokonalej. Tohle sem viděl asi 10x. Některé opravdu nezapomenutelné scény si pamatuju do dneška. ()

wlezley odpad!

Často se mi to nestává, u tohoto filmu ano, po půl hodině jsem vstal a opustil kino! Za takovou ohavnost by měl jít někdo sedět!!! ()

Andy_Larkin

Je to pochopitelně totální sračka, ale za skvělého Rodena, při jehož scénách jsem se zcela upřímně smál a onu nostalgii počátku 90. let tu jednu hvězdičku musím dát. Vznikly tu i strašnější filmy, které se navíc, narozdíl od Kanárské spojky braly vážně . Pozn. invalida na vozíku v podání Chýlkové mě dost vyděsil... ()

Hansolo35 odpad!

Ted na to po letech koukam znova a odpad to je porad. Bez vtipu, napadu, dobre hudby...odpad. Snad dobre jako cestopis. Na stejnem miste jsme byli na dovolene :-) To je jedine plus filmu. Herci se opalili na Kanarech, Roden 300x zapalil cigaro, zvonec a konec. ()

petmes odpad!

Ja som neveril vlastným očiam! Je to možné , aby mohlo byť niečo tak plytké... to je slabé slovo TRAPNÉ. Neveril som , keď som sa dopátral, že nejaký český film, môže byť 38. najhorší film. Dnes konštatujem - ako sa tak "vysoko" dostal? ()

rodl odpad!

Viděl jsem to až letos, neboť některé špatné filmy získají s časem aspoň nějaké kouzlo nostalgického vzpomínání nebo konotaci v době vzniku nemožnou, danou novou dobou. Ale tady nic. Docela by mě zajímalo, jak ten film dnes interpretují tvůrci (scénář, režie). Je smutné, že v tak marném díle je tolik kvalitních herců - povolání herce je vskutku nevděčné zaměstnání. ()

macekjoe

Hláška z letiště: ,,Rodina Jakešů nechť si vyzvedne dědečka. Opakuji. Rodina Jakešů nechť si vyzvedne dědečka." Ale ta stopáž. Skoro dvě hodiny se to plácá. ()