Deena se propadne do roku 1666 a odhalí pravdu o Sarah Fierové. V roce 1994 bojují její přátelé o život a budoucnost města Shadyside. (Netflix)

Lyžař

Po Vriskotu a Vesnici prislo rozuzleni. Az na fakt, ze to cele pro me vlastne neni polozene na dostatecne silnych zakladech, i tenhle posledni dil neni zly :) parkrat jsem si rikal “to jste mohli ve scenari napsat o chlup jinak, uveritelnejc”, ale co.. ()

Lobotomas

První část byla výborná. Skvělá atmosféra, která byla z většiny uvěřitelná. Druhá polovina je pravím opakem. Velmi dětské zakončení. ()

helloween93

Se zakončením trilogie Fear Street jsem v zásadě spokojen, ve trojce totiž divák spolu s hlavní hrdinkou nahlédne do 17. století, kde se dozví osud čarodějnice Sarah Fier. Jelikož si tvůrci připravili příjemný twist, odpustím jim historické nepřesnosti typu lesbičky v 17. století. Ve druhé polovině filmu se děj vrací do roku 1994 a konečně se objevují všichni zabijáci. Finále v katakombách trochu natahované, ale v zásadě jsem byl spokojen. Celkově mi tahle nenápadná hororová trilogie z produkce Netflixu sedla a přijde mi jako určité zpestření hororového trhu přesyceného duchařinami z posledních let. Doufám, že to nebylo naposledy, co zkouší Netflix experimentovat s hororovým žánrem. 3* ()

mala_kea

Celá ta trilogie působí děsně uměle, ale tohle finále, které hodilo ručník do ringu prostě celou tu řež skvěle zakončuje. Ač se někteří diváci bavit nemusí, pro mě celá tahle záležitost do sebe skvěle zapadá. Stejně jako jsem se bavil kdysi u Saw, bavil jsem se teď u ulice. Ulice strachu, které napětí nechybí a veškeré otazníky zodpoví. Díky ()

fablefavorit

Solidní hororová trilogie s několika roztahanými momenty a poměrně slabým finále. Jen toho "strachu" tam moc nebylo a jukebox dobových písniček se mi po půl hodině začal zajídat. Vylévání srdcí postav před kritickými momenty vede k lepší charakterizaci, zároveň však zpomalují tempo a prozrazují, co dané postavy vzápětí čeká (většinou sekyra do hlavy). A alegorii na ďábla ztělesněného bílým mužem tam snad vidím jen z paranoie. Nebo ne? ()

helraiser

Tak to se mi snad jenom zdá, takhle zabít takový potencionál to se jen tak nevidí a při tom to začalo tak dobře. Exkurze do roku 1666 byla super a mohli se jednat o parádní Satanskou šou z doby honu na čarodějnice, ale to by tvůrcům nesmělo jebnout a všechno to tak dojebat, návratem do přítomnosti a naprosto šíleným závěrem. Tohle bylo pro mě tedy opravdu velké zklamaní a tak v rámci trilogie zůstává druhý díl nejlepším. Špatný, hodně špatný zakončení dobře rozjetého projektu. ()

pumpkinqueen

Závěrečná část nám přináší zase naprosto odlišné prostředí, jinou atmosféru a tak trochu konec klasickému slasheru. Já osobně jsem se příliš netěšila, protože hororové filmy odehrávající se v 17.století mě tolika neberou, ale to je o vkusu. Z hlediska atmosféry si tvůrci s příběhem zasazeným do této doby poradili více, než dobře, přesto mě ale samotné rozuzlení tolik nenadchlo a našla jsem si tam spoustu slabých a nezáživných míst. Chybělo děsivost a mrazivé scény, o které si námět čarodějnictví a Satana vyloženě říká. Škoda. Rozuzlení bylo zajímavé, ale nestačilo to. ()

Vabr

Tryhárdím psaní komentářů, než pojedu na tábor, takže předstihnu bráchu, kterej má psát k druhýmu dílu. Třetí díl Fear Street je jednoznačně nejlepší. Uvažoval jsem i nějakou dobu o 4⭐, ale to by se díl nesměl vrátit zpět do roku '94. Rok 1666 má super gradaci a dobovou atmošku. Hezky se rozvíjí, je zajímavý, postavy všechny KONEČNĚ příjemné, čarodějnická atmosféra se mi líbila, dobré dialogy, chování postav, dost dobrý zvrat a rozuzlení pravdy. Pak je však rok 1994, kde to ještě nějakou tu chvíli jede na stejné úrovni, ale hned za moment to jde dolů. Postavy naštěstí jdou, neotravujou tak jako v prvním díle, ale míchá se tam komedie a přestane to být zase seriózní a tak zajímavé jako předtím. Dopadení mi přišlo vcelku zbytečně moc prostříhané. Konec byl čekaný, ale to už ani není nějaký extra problém po těch všech mínusech z předchozích dílů. Ke konci to působí docela dost dětsky. Celkově k Fear Street: U většiny filmů to funguje tak, že když někoho bodnete nebo říznete do břicha, sklátí se po několika momentech k zemi a umírá. Tady to ale zase funguje jako přesný opak - postava je schopná běhat skoro stejně rychle a neděje se nic tak vážného. Chtělo by to vyvážit do nějakého zdravého středu. Osobně nechápu, že si tolik lidí stěžuje na nedostatek gore. Co jste si mysleli, že od Netflixu, family friendly televize pro mládež, dostanete? Já jsem s tím byl spokojenej, ale chtělo by to o něco víc (hlavně u druhého dílu, kde to prostředí totálně k tomu vybízelo). Myslím si, že to měl dostat na starost někdo zdatnější, někdo, kdo to nebude dělat tolik teen a bylo by to hned lepší. Příběh kletby samotnej je dobrej, ale je to strašně všechno zmrvený. Vyhodnocení: Rozhodně bych to nepovažoval za nějakou reformu slasheru. Řekl bych, že vůbec. ()

Johny M.

Závěr týhle děsně sympatický trilogie možná trochu průměrnější, přesto stojí za to vidět. Dobře natočený, sympatický postavy, celý je to takový fajn retro a krásně to do sebe zapadá... ()

Maximilianus

Celá Fear Street mala väčší potenciál,  než ako to nakoniec dopadlo. Tretí diel mi prišiel najmenej zaujímavý,  ale aspoň sme sa dočkali rozuzlenia, ktoré mňa osobne celkom prekvapilo. Inak to nebolo moc hororové, ale na jedno pozretie to bolo OK. 6,7/10. ()

Psycho.R

Streamovací služby mají jedno velké mínus u vlastních filmu a tím je zbytečně natahovaný čas. Většinou by film fungoval lépe bez 20-30 minut. A zrovna tady je to opravdu vidět. První hodina by se dala odvyprávěl za třetinu času, protože tu máme jen hon na čarodějnice a rozuzlení. Následující 3/4 hodiny se dalo, ale nestane se to ani legendou mezi Helloweeny a Noční můrou, ani jim neskládá počtu, leč by chtělo. Víceméně klasická tvorba Netflixu, vše zůstane na půli cesty. ()

Sharpooter

Po vcelku dobrém druhém díle je zde pokračování, na které jsem se opět těšil, ale musím říct, že jsem celkem zklamaný. První polovina filmu se odehrává v roce 1666 a musím říct, že to tedy moc horor nepřipomínalo. Nevím proč, ale postavy z té doby hráli stejní herci, kteří hráli v prvních dvou dílech. Prostě takováto recyklace herců se nedělá. Musím ale uznat, že kostýmy a vesnička byly udělané pěkně. Prostě to mělo atmosféru roku 1666. Druhá polovina filmu se potom odehrávala v roce 1994 a v podstatě se dokončil příběh prvního filmu. Musím říct, že koncem jsem trochu zklamaný, čekal jsem něco víc než to, co jsme dostaly. Taky mi vadilo, že postavy do svého týmu vzaly nějakého náhodného týpka, který se prostě na nic neptal. Tento díl je o trošku lepší než první, ale určitě nemá na druhý. V podstatě, pokud si pustíte první díl, tak si řeknete, že to nemá cenu, ale pokud si pustíte i druhý díl tak budete mile překvapeni a třetí díl si prostě pustíte jen, abyste dokončily trilogii, a nakonec budete možná stejně zklamaní jako já. Opravdu doufám, že Netflix nebude znovu dělat takové hlouposti, že udělá trilogii, když ani neví, jestli se bude líbit první díl. 6/10 ()

rublik05

Čekal jsem pořádně drsné a nekompromisní završení celé trilogie, smysluplné rozuzlení zajímavého příběhu a celkově jsem doufal, že tvůrci kvalitou naváží na perfektní druhý díl. To jsem ale netušil, jaká mě čeká ledová sprcha. Prvně mi přišlo až trestuhodně nevyužité období roku 1666, v tomto období se neděje nic moc strašidelného, celý výlet je spíše jen o nějakém doplnění příběhu. Herci jsou nicméně perfektní, líbilo se mi tajemné prostředí a pěkné efekty, takže po vizuální stránce naprostá spokojenost. Poté se přesuneme do "současnosti", kde mě nejvíc potěšil návrat starých známých záporáků, kteří opět pekelně řádí, navodí pěkně drsnou atmosféru, diváka určitě zaujme i slušná gradace. Problém nastává v momentě, kdy se tvůrci snaží celý příběh uzavřít a vysvětlit původ a důvody veškerého dění. Celé to na mě působilo značně nelogicky, nápad je děravý jak ementál, samotný závěr mě nijak zvlášť nezaujal, vlastně mám pocit, že třetím dílem tvůrci celý projekt totálně zabili. Podle mě to šlo vymyslet mnohem logičtěji a hlavně jednodušeji a poutavěji. Upřímně jsem velice zklamaný, trojka měla být absolutní pecka, která celou trilogii perfektně uzavře a nabídne to nejlepší ze svých předchůdců, nabídla však jen nevyužitý potenciál, spousty nezáživných scén, nelogické rozuzlení a nevýrazný závěr. A to nemluvím o minimálním množství děsivých scén, krve a násilí. 6/10. ()

Nix

Čekal jsem teda jiný vysvětlení, ale nebylo to tak hrozný, i když teda jsem si myslel, že hloubka bude větší. Každopádně tento třetí díl vypadal v traileru víc hororově, ve výsledku tam napětí tolik není, ale atmosféra je celkem fajn, akorát jsem měl problém, že po vysvětlení už to na mne působilo trochu nudně a tak nějak povrchně. Každopádně oceňuji rozdělení do třech části, akorát aby to mělo u mne větší úspěch, muselo by se na tom hodně zapracovat, pro mne je to trochu lepší průměr, bohužel nic víc, ale potenciál tam byl. ()

Hellknight12

Nedávna premiéra. Zaujímavé poňatie filmu. Film je rozdelený na dve časti. Prvá časť je dobré spracovaná dozvieme sa ako to celé začalo. Máme tu opäť lesby čož mi v tomto prípade vadí, pretože to mohli poňať úplne inak. Asi chceli divákovi domotať hlavu. Za mňa sa im to nepodarilo, keďže v polovici príbehu prešli na iný nôtu. Čo sa týka konca prvej časti je to pekný komplot. Čakal som to inak ukončené, keďže je jasné už od prvého filmu o čo tam vlastne ide. V druhej časti sa vraciame späť do roku 94. Tato časť je dvojsečná zbraň. Je dobré natočená ako prvý film ale prišla mi tu nasilu vložená. Chápem, že to chceli mať ako čistú trilógiu ale mohlo to kľudne utnúť po hlavnom príbehu a dať rok 94 do ďalšieho filmu hoci by bol umelo natiahnutý. Celkové hodnotenie za mňa je 60%. ()

Likan7

Můj zájem na bodu mrazu. Jestli první díl byl ještě stravitelný, dvojka to zabila trojka totálně pohřbila. Místo usmrcen čarodějnicí, jsem byl skoro usmrcen totální, všudepřítomnou nudou. Na folk horor jsem se těšil a doufal, že závěr bude stát za to. Dokoukáno jen z povinnosti. ()

Knor

Poslední část mi trochu vylepšila celkový dojem, kterej po nudný dvojce nebyl moc dobrej. Mám rád čarodějnice a vše okolo, nádech folk horroru mě potěšil, takže ve finále můžu říct, že tahle trilogie u mě projde. Není to ale něco co bych úplně doporučoval. Kdo má nakoukané žánry, které se tu oprašují bude víceméně zklamanej, protože tu ani v jednom díle není nic, co by nebylo už viděno. Nejzajímavější je na celé trilogii, že je každá část jinej žánr, toť vše. Není tak nápaditá, jak bych očekával ani moc originální. Pokud ale někomu nevadí nenáročná blbost s hororovou atmosférou, klidně do toho, já už se ale k tomuhle vracet nikdy nebudu. ()