Mladý Američan Richard (Leonardo DiCaprio) sa so skupinou priateľov túla po Ázii. Počas pobytu v Bangkoku stretne čudného chlapíka, tuláka Daffyho (Robert Carlyle), ktorý spácha samovraždu. Richard získa jeho mapu, na ktorej je zakreslené tajné miesto na jednom thajskom ostrove, ktoré je údajne pozemským rajom – nádherná, turistami neskazená pláž. Spriatelí sa s mladým francúzskym párom – Etiennom (Guillaume Canet) a Françoise (Virginie Ledoyenová). Trojica sa vyberie miesto nájsť, čo sa im podarí. Ostrov je skutočne taký, ako bol popisovaný, s jedinou výnimkou – nie je opustený... (TV JOJ)

parabella

pre mna je to zaujimavy pribeh ktory sa da len tazko zmenit na drobne. verim ze mozu vznikat na tento film dost diskutabilne nazory ale pre mna je to skor dobre ako zle a skor na mieste ako mimo :D ()

Spacedan

Vynikající film. Nechť se sny stanou skutečností. Jakou oběť jsme schopni přinést svým snům? Co všechno jsme ochotni pro naše sny vytrpět? Richard nechtěně naruší zpočátku útopickou společnost na jednom tajném ostrově a odkryje tak skutečné povahy lidí, jako jsou lhostejnost, závist a nenávist. Do teď jsem nedokázal rozlišit, zda hlavní hrdina je srab, nebo hrdina. Nejspíš obojí a není to jediný rozpor, který v této postavě nacházím. Vždyť žádná mysl není jen černobílá a tenhle film je opravdu velice pestrý. Úžasné herecké výkony. ()

pazuzu

S cistym svedomym davam 5.Muj zatracene oblibeny film s perfeknim soundtrackem a uchvatnymi zabery pannenske prirody...+dobrodruzstvi 3 pratel daleko na pustem ostrove,kde nakonec kazdy obyvatel jeho prekrasne plaze bojuje jen sam se sebou.Do letniho kina filmecek jak vysity ()

cocaine

Mě to baví a dívám se na to čas od času znova a znova. Krásný prostředí filmu, který není jen vyprávěním o dobrodružství jednoho mladíka, ale film má určitě hloubku, že opravdový ráj na zemi je buď moment, okamžik štěstí nebo u toho nemůže být člověk. Prostě paráda...a ještě skvělej soundtrack k tomu a musím dát 5*. ()

montel

Richard (Leonard DiCaprio) právě přijíždí do Thajska, kde si chce nezávazně užívat a prožívat nová dobrodružství. Jedné noci v hotelu potká podivného chlapíka, který mu dá mapu, díky které může Richard nalézt absolutní ráj na zemi. Společně se svými hotelovými sousedy, krásnou Francoise (Virginie Ledoyen) a jejím přítelem se tedy vydávají na cestu. Ostrov skutečně po nějakém čase objeví a na něm také obrovské pole marihuany, které je však hlídané ozbrojenými muži. Při dalším bádání po ostrově najdou nejen nádhernou pláž, ale také mnoho svých vrstevníků, kteří si zde vybudovali domov. Všichni tři se rozhodnou dobrovolně vstoupit mezi ně a vzdát se civilizovaného světa. Ovšem pouze do doby, než nastanou skutečné potíže...Krásné prostředí, pěkní a zároveň talentovaní herci, výborná hudba. To vše vám Pláž nabídne. Ale nečekejte žádné zázraky v podobě přehnaných akčních scén, to se zde nekoná. A možná to je dobře. 60% ()

Crael

Filmov na tému pláž, tráva, partia ľudí a sex sme už videli všetci toľko, že by som to na dvoch rukách nespočítal. Samozrejme že väčšina z nich boli komédie, teda respektíve chceli byť komédiami. The Beach však prináša niečo celkom nové. Zaujímavý nápad s dobrým obsadením zabíja kopa nudných rozhovorov, ktoré beriem iba ako pokus o vyplnenie času. Tento film mohol byť kľudne o 30 minút kratší a nič by sa tým nepokazilol. Keď už som bol rozhodnutý že dám 4* prišla scéna so žralokmi pri ktorej mi zastavovalo mozog. Ten žralok napadol slona? Ak nie, tak potom skutočne nechápem kde sa zobralo toľko krvi. Cestička z krvi mi pripomínala skôr primitívny horor, nie drámu, ktorá chce patriť medzi tých najlepších. Keby sa dalo, tak dám 3 a pol *. Takto bohužiaľ iba 3* ()

Odbornik___

Všeobecná móda nadávat na Capria šla naštěstí mimo mně, a tak jsem si bez přesudků, na rozdíl od mých mnohých přátel, vychutnal tenhle sympatický film. Zajímavý příběh s hlubším posláním, pro oko velmi atraktivní prostředí a skvělý soundtrack. Mnozí to ani nechtěli vidět z pochybného principu "protože tam je ten magor". Jejich chyba ()

lubica1995

Ak mám byť objektívna, (a to teda Leo nieje môj tip dokonalého herca) musím pripustiť, že DiCaprio skutočne zahrá všetko. Mladého sfetovaného chlapca so slinami okolo pusy, dokonalo prispatého hlupáčika vo vymyslenom filme o potopenej lodi :) , schizofrenického pacienta na ostrove ( to bolo ozaj dobé) , naivného manžela, ktorý verí, že všetky manželské spory vyrieši čas, hrdinu, ktorý zachráni černocha od úmorných, neľudských podmienok pri hľadaní diamantov... Preto viem, a nikto ma nepresvedčí, že polovicu úspechu tvorí dobrí herec. V tomto prípade ide o výborne spracovaný film s dokonalým hereckým obsadením. Zaslúži si vyššie hodnotenie. Až na záver. Vedela by som ho ohodnotiť vyššie, keby hlavné postavy, teda podaktoré, viac trpeli. Malo to viac bolieť. Realita je krutejšia. ()

F_R_E_E

Tenhle film miluju! Vzdycky kdyz mam depku, podivam se na to a snim.. Tohle je presne ten film (a sen), kterej mi dava to co chci - proste si uzivat zivota a zit naplno.. DiCaprio odvedl skvelou praci a Virginie Ledoyen je jednoduse dokonala!;) ()

raadec

Dobrý film, atraktivní postavy, děj, scenérie, skvělá hudba. Akorát nechápu proč děj nemůže pokračovat v rozjeté linii a musí tam přijít "nějaká akce", tedy kdy hlavní hrdina začne bláznit, což úplně domrví film. Bohužel u Boyla se to stává pomalu pravidlem, viz Sunshine.. Božský Leo měl za úkol natáhnout pubošky do kin, což se mu povedlo. Já bych si tam představoval spíš někoho, kdo se ve všech svých filmech netváří naprosto úplně stejně. Ten jeho výraz a poloha se sem nehodí. ()

sha.piro

Ač nemám příliš rád Leonarda diCapria, nemůžu mu upřít dovednost zhostit se své role se ctí. Herecky se mi líbil. Co se filmu týče, není rozhodně natočen špatně. A co víc, nese s sebou poselství, což vítám. Jaké, to se dozvíte ve filmu. Faktem je, že každý snímek, který člověka dokáže oslovit a donutit ho k zamyšlení nad sebou samým, nebo nad společností kolem něj, nad prioritami života, apod. stojí za zhlédnutí. V tomto případě opravdu času, který jsem strávil sledováním filmu, nelituji. 70% ()

2sistem

Tak už to je. Do ráje nemůže každej vyšinutej dobrodruh. Příběh se mi líbil, je přímý a ucelený. Ale není tak silný jako dojmy z překrásné přírody exotického Thajska. Zatím co sledujete děj a kocháte se scenérií, součastně vychutnáváte bezvadně vybraný soundtrack plný letních a clubových rytmů , který je to co Vám zůstane na dlouhou dobu v hlavě. ()

ReTeZa

Pro mě klasická oddechovka... Mám ten film ráda, protože je tak nějak nenuceně milý, ale přitom nechybí napětí ani dobrodružství... ()

Leonardo DiCaprio jako Steve Jobs?

Leonardo DiCaprio jako Steve Jobs?

23.04.2014

Je tomu týden, co se Leonardo DiCaprio upsal westernu The Revenant. A už tu máme další projekt, ve kterém by mohl podat obdivuhodný výkon. Tady je ale jeho účast prozatím jen zbožným přáním pánů od… (viac)