Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

JenYu

Hrozně mě zajímalo, jak moc bude film podobný Suchánkovu stylu humoru z Partičky... no a myslím, že to mohlo dopadnout hůř :) Film mě obsahem ani formou neoslovil, ale musí se mu nechat, že z řady současných zaměnitelných českých filmů opravdu vybočuje a je jiný. Dyková a Roden herecky nejlepší. ()

fafejt001

Suchánek  nezklamal . A  Nela  je  stále  kus , leč  to  je  žalostně  málo . No  je  po  létě  a  já nyní  přidám  * , protože  M.  Taclík  -   VLASTNĚ  PERLIL . Některé  vtípky  Rodena ve sklepě  a Čekyho   byly  trochu  za  hranou  , ale  jinak  pár  gegů  tam  bylo . To  zase  jo . Prodejce  ,,levných "  vysavačů  taky  ušel  a   " opilá "  Tatiana  taky  dobré . No  a  šofér  autobusu  mohl  být  Vašek  Kopta  , ten  by  si  to  užil .  A  dialog  Langoše  s  Tánˇou  v  autobuse  dobrej  záběr .  Takže  s  odstupem  času  dávám  za   * * . ()

Vojta-x odpad!

Těšil jsem se na hezký český film a nakonec toto..... Přitom takoví dobří herci a výsledek ... Podruhé si to už nepustím ()

rigby

Obsazení mě nalákalo, ale to bylo asi tak všechno. Jinak je všechno špatně. Film se snaží něco říct, ale nějak nejde poznat, co vlastně. ()

Grázl83

Pár dobrých vtipů, ale po většinu spíše trapné, dějově slabé, o ničem. Nechápu, jak někdo dobrovolně může jít do kina a zaplatit za tento skoro odpad ()

Emperor1

Obsazení bylo lákavé, ale herci bohužel neměli moc co říkat a hrát. O příběhu se vůbec bavit nebudeme. Asi nejvíc mě pobavily dodatečné scény během závěrečných titulků, které byly tak absurdní, až mi to připomnělo skeče z Monty Pythonů. Za to dávám druhý bod. ()

makau odpad!

WTF? Jako, že fakt. Viděl jsem Národní házenou a dal šanci filmu pod režijním vedení Suchánka. Možná, že se při natáčení dobře bavili všichni zúčastnění, ale divák se nebaví téměř vůbec. Možná tak mrtvá voda, chvilku Taclík. Jinak ostatní herci jako Roden, Langoš, Vladyka otřes. Moc mne to mrzí. Ale tohle nevyšlo. ()

allegria odpad!

Tuhle strašlivou nudu, humor bez nápadu a nekonečný film o ničem bohužel nemohli zachránit ani dobří herci. Mám dojem, že jsem ještě nikdy něco tak děsného neviděla. ()

Ondrew

Uprimne povedane, od Suchanka som vela necakal a dobre som urobil. Hoci zo zaciatku, specialne ked sa na scene objavil Roden, sa film rozbieha vcelku nadejne, po prichode ostatnych sa to cele pomerne rychlo zvrhava do prehliadky trapnosti. Takzvany "humor" isiel drvivu vacsinu casu mimo mna, pricom najvtipnejsie su zrejme napokon len sceny pocas zaverecnych titulkov a tie to rozhodne sami nevytrhnu. Ak by mali takto vyzerat novodobe ceske komedie (kedysi patriace medzi spicku), potom konstatujem uz len "WTF?". 15%. ()

Dawe2

Ale no tak ... hodnocení 36%? Tak to zase ne... Já jsem se celkem bavil, bylo to sice chvílema trapný, ale vtipný. Dal bych tak 70%, ale zaokrouhlím nahoru, taky abych to zdejší hodnocení trochu vyvážil :-). Ne, vážně, nebojte se do toho jít, pokud máte rádi tenhle druh trochu trapného humoru, mě to za to stálo. Blbina, při které vypnete, občas se zasmějete či pousmějete. ()

Ironhead odpad!

Tak tohle je těžkej bizár. To je tak moc strašný, že sem se od toho nemoch odtrhnout protože sem nevěřil, že vidím a slyším opravdu to co vidím a slyším. Nechápu, čím Suchánek vydíral tolik slušnejch herců, že mu v tohmel byli ochotní hrát. Něco takovýho tedy... hmmm... tohle není jen na palec dolů, tohle je na to... otočte se a utíkejte tryskem pryč, jak jen rychle umíte... *peklo* ()

Karbos

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl ukončit své členství u Netflix, které jsem měl po dobu 4. let. Jal jsem se s touto streamovací platformou strávit poslední večer a do oka mi padl právě Večírek. Nutno dodat, že večírek to pro mě zrovna nebyl. Vlastně nebýt jedné nejmenované MILFky pro kterou mám od puberty slabost, asi bych to ani nedokoukal. Když pominu tuhle chlapskou povrchnost, mužů seriózně zhodnotit, že alespoň trochu nad vodou to drží snad pouze, vždy solidní Langmajer a Roden, který ze své sterilně napsané postavy dokázal nemožné a z hovna upletlt bič, protože tam fakt nebylo co hrát. Takže ano, nebejt kozatky a pár povedených hlášek Langmajera,.byl by to neskutečný průser, takhle je to za ** a Suchánek může bejt rád. ()

Maraboy odpad!

Sexistická a boomerská píčovina z ruky trapného Suchoše, ten se zapoměl někde v 90’ a absolutně bez vkusu a humoru, sepsal scénář z předsudků a trapných sociálních klišé. Klasický dno české kinematofrafie. ()

MUNRO

Naprosto nesmyslně podhodnocená komedie.Ačkoliv to nepřekvapí.Češi jsou zaprděnci a v současné době morousů přibývá nadpozemskou rychlostí.Jestli někomu vadí sprostá slova,tak ať prostě nečumí na Suchánkovu komedii a pustí si nějakou slátaninu od Najbrta.Pro mne je tahle odlehčující,přisprostlá,primitivní a hulvátská komedie naopak ranou,kterou přesně v tuhle posranou dobu potřebuju.Vadili mi na ni v podstatě jen dvě věci.Za prvé nesmyslná a naprosto zbytečná scéna o hulení a drogách.Milí režiséři,jděte už s tímhle podbízením drog ve filmech do prdele.Pak se všichni diví,že denně policajti nahánějí zfetovaná hovada po silnicích,že se všude krade,když si feťáci shánějí peníze na drogy,že roste agresivita lidí,protože většina z nich je pod vlivem nějakých návykových látek.Máme plné kriminály zasraných fetek a dealerů drog a tím,že v každé komedii navádíte lidi,zejména ty mladé,jak je zábavné si zahulit situaci eskalujete.Na prvním(vysmátém)jointu začínala drtivá většina všech budoucích kriminálníků a vrahů.Druhé faux pas je obsazení Mariána Čekovského.Jeho herecký výkon je tragický po všech stránkách.Zbytek obsazení je super,pobavil jsem se vrchovatě.Na vyčištění hlavy ideální. ()

tomino28 odpad!

Tady asi není co pochválit. Hodně slušná (i když provařená) herecká sestava na malém prostoru vypouští z úst dialogy, za které se při natáčení musela stydět. A ve finále je to jen trapné, humor tento snímek obešel velkým obloukem. Kdybych měl přece jen něco vypíchnout, tak je to krátká stopáž. Mohla být ale zhruba o 86 minut kratší. ()

Sympy

Suchoši pecka, po dlouhé době komedie založena na vtipných dialozích obyčejných lidí téhle doby, kde se nikdo nebojí udělat si prdel jak z náboženských pošuků, tak z kravin co hejbou dnes světem jako černocha do každého filmu apod. A že se to místním fanouškům aquamenků, suprmánků a palmexmánků nelíbí, z toho netřeba slzet, kdyby se točilo jen podle nich ušetříme doma proud. ()

meda2016

Cože! Čtyři? A proč ne? Smál jsem se, jednotlivé výstupy si užíval, nálada se zvedla, dopil svou sklenku. ... Tatiana mne kvalitně pobavila - ona prostě umí. Byl jsem spokojený. ... Možná mám výhodu, že jsem nebyl v kině, tam do whiskovek nedolívají. ()

DJMaroko

Divadelní hra asi dobrá nemohu posoudit. Tady to zachránili alespoň titulky a skvělá ...NACAMRANÁ Tatiana. Konečně někdo kdo umí zahrát ožralého. ()