Reklama

Reklama

Mariňák vo výslužbe Briggs dostane úlohu, ktorá sa zdá byť najťažšou v celej jeho vojenskej kariére. Má doviesť sučku belgického ovčiaka Lulu na pohreb jej bývalého psovoda. Arogantný, ľahkovážny frajer a svojhlavá psia dáma proti svojej vôli spoločne vyrážajú na dlhú cestu autom po tichomorskom pobreží. Spočiatku sa navzájom nemôžu vystáť a okrem toho je pes často ešte o krok vpred pred svojím novým „pánom“. Dokáže zdemolovať auto, prekaziť nádejné rande aj utiecť v najnevhodnejšej možnej chvíli. Po sérii trapasov sa však z nich začína stávať tím. Briggs postupne zisťuje, čo všetko Lulu vo vojne zažila a čo má rada, Lulu si zase uvedomí, že by z toho otravného chlapa raz predsa len mohol byť solídne vychovaný a dobre vycvičený človek. Ešte však pred nimi stojí jedna náročná výzva – podarí sa im na pohreb doraziť včas? (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (14)

Trailer 1

Recenzie (103)

UhLee 

všetky recenzie používateľa

(6,5/10). Dog byl v mém hledáčku už nějakou dobu, ale dnes na něj konečně během horkého odpoledne přišla řada. Musím uznat, že film překypuje řadou nejrůznějších klišé. Ale my jsme si to nesmírně užili. Takových filmů není mnoho a navíc vás film pohladí na srdci. Věřím, že tady by zaplesalo srdce i největšího cynika :) Channing Tatum se na roli hodí jako ulitý a jde vidět, že se jedná v jeho případě o opravdu srdcovou záležitost. Ve výsledku jsme teda dostali velice příjemný film se spoustou krásných záběrů, kdy jde vidět láska psa a člověka. Je to taktéž proloženo řadou vtipných scének, které mě nenechaly chladným. Pro milovníky dojemných příběhů a čtyřnohých mazlíčků úplně ideální. ()

BOURQUE 

všetky recenzie používateľa

Režisérsky debut herca Channinga Tatuma a scenáristovi/producentovi Reid Carolin. V centre pozornosti je bývalý elitný vojak, ktorý k tomu, aby sa po ťažkom zranení mohol vrátiť do späť do práce, musí odniesť duševne zraneného vojenského psa (Lulu) na pohreb bývalého pána. Film je v podstate založený na tej koncepcii, že oba dva zranené duše pomôžu navzájom prekonať svoje vlastné tiene a  vlastné démony. Problémom je to, že vzájomná chémia medzi Tatumom a psom je veľmi krehká a nie vždy funkčná. Nepomáha ani to, že Tatum až príliš dáva sám seba a nesnaží sa predviesť aspoň trochu hlbší herecký výkon. Jednotlivé kúsky vtipov, ktoré sa snažia pichnúť medzi trochu vážnejšie scény, mnohokrát nefungujú a nemajú dostatočnú silu. Mám slabosť pre psi, ale Bohužiaľ, v danom žánru, ako aj z pohľadu režisérskeho debutu dvoch spomínaných pánov, sa jedná o nevydarený film. Osobné hodnotenie: 64% (**) ()

Reklama

Motinski 

všetky recenzie používateľa

Pekný film. A to nemám rád Tatuma. Malá dráma o hľadaní samého seba, roadmovie ale aj odpočinková záležitosť pre nenáročných. Nečakal som veľa, dostal som uspokojivý výsledok. Ajkeď len jednorazový. Od začiatku viete že vás nič neprekvapí a scenár je nalinajkovaný podľa klasických šablón. No a keď je v hlavnej úlohe pes na ktorého si zvyká nový majiteľ, asi je vám jasne že koniec nemôže vyzerať inak. ()

Bollek 

všetky recenzie používateľa

Film je celkem předvídatelný, už asi v desáté minutě jsem tušil, že přesně takhle skončí. Já ale musím pochválit velice dobře odvedenou práci s hrajícími psy. Ti naprosto věrně předváděli emoce, které se od nich vyžadovaly, nekoukali někam mimo záběr na psovody a celkově vždy hráli přesně tak, jak bylo v daných chvílích potřeba. S přítelkyní jsme se v kině i u některých vážných scén poměrně nahlas zasmáli, protože jsme si oba představovali, jak to asi psy učili. V tomto ohledu se jedná o téměř nevídaný snímek a já jsem po hodně dlouhé době velmi spokojen. Klobouk dolů. ()

filipvrbik 

všetky recenzie používateľa

Jak nemám rád Road movie, některé se mi dokonce hnusí, tak toto je něco jiného.. Sice je tu psáno komedie a to se asi všichni shodnem, že je to víc drama , než komedie, ale skvělé.. Channing Tatum si to sám produkoval, zrežíroval i zahrál, takže je to jeho film. Ato hlavní plus - pochopitelně geniální fenka LULU, a krásný, i když předvídatelný konec. Víc takových filmů...90% ()

Galéria (21)

Zaujímavosti (5)

  • Fenka vo filme sa volá Lulu. Bola tak pomenovaná na počesť vlastného psa herca Channinga Tatuma, ktorého príbeh sa stal inšpiráciou aj pre tento film. Hercovmu štvornohému priateľovi veterinári diagnostikovali rakovinu v roku 2018, a tak ho pred "odchodom do krajiny za dúhou" Tatum zobral na niekoľkodňový výlet. aby si spolu užili. (maestrotatum)
  • Film je založený na skutočnom príbehu Carolin a Bretta Rodriguezovcov. Brett sa podieľal na scenári. (Arsenal83)

Súvisiace novinky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

Striptérské drama Bez kalhot se dočká trojky

30.11.2021

Třetí snímek ze striptérské série Bez kalhot je oficiálně na cestě. Zprávu potvrdili režisér Steven Soderbergh (Nákaza, Dannyho parťáci) spolu s hlavní hvězdou filmu Channingem Tatumem (21 Jump… (viac)

Reklama

Reklama