Televizní inscenace Brouk v hlavě vznikla na podkladě divadelní hry francouzského dramatika Georgese Feydeaua. Tato komedie, často spíše definovaná jako fraška má neuvěřitelný spád, její proměny jsou řazeny až se strojovou dokonalostí a záviděníhodným rytmem. Matematicky konstruované zaplétání a rozplétání komického děje snad právě v této hře dosahuje svého maximálního vrcholu. Brouk v hlavě je nejen divácky velmi vděčný, protože nenechá diváka ani na chvíli vydechnout, ale vzhledem k tomu, že je to komedie omylů, záměn, nedorozumění a rychlých převleků, je i obrovskou školou bravurního herectví. Ne každý herec, ne každý režisér je schopen dát G. Feydeauovi "co jeho jest". (oficiálny text distribútora)

lapatata

Zdeněk Zelenka tyhle televizní inscenace divadelních her prostě umí. Velmi příjemná zábava. Nejvíc se mi líbil Dejdar, ačkoli k mým oblíbeným hercům obvykle nepatří. ()

ssarka

Viktor Preiss a František Němec když jsou spolu,tak to je pecka,navíc všichni herci jsou skvělí...krásné zpracování veselohry... ()

pindruche

Verzi ze 70ých let neznám. Téhle dávám plný počet i když mi trochu vadí Dejdar, kterému temperamentního Itala nevěřím. Podle mně je jen uřvanej. "O E O Ý , co tím myslel?" ()

Jasmín

Všichni a všechno výborný - od Preisse, přes Dejdara i do té doby neznámý Michal Novotný se ukázal ve velice slibném světle. Do maximálního hodnocení tomu však něco chybělo + vlastně i Postránecký, který mi svým projevem tady ale velice vadil... ()

Namefar

Úžasná inscenace, plejáda zkušených herců kteří odvedli mistrovskou práci. Za mně musím vyzdvihnou M.Dejdara a J.Hrušinského. I když zápletka mně moc nezajímá, bavil jsem se výkonem všech herců. ()

dalia

Vynikající situační komedie u které se spolehlivě zasměju, se skvělými hereckými výkony všech zúčastněných. Nelze než dát plný počet hvězdiček. ()