Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

bearmeedek

Určitě společensky důležité téma - prostředí, kde si ženské rozbíjejí hubu do krve. Dále prostředí, které si "hrdinka" vybrala pro život a jak se v něm chová, také potěší. Poměr černý - bílý u hlavních postav samozřejmě vyhrává ten první. Zbytečné dlouhé a natahované. Není divu, když se tam Halle musela 2x lesbit s černoškou a dala si časově záležet. To jsem raději "přetáčel" dopředu. Osobní fitness trénink byl hodně zkratkovitý, tady se mohlo přidat. Žádný zázrak. ()

mira.l

No, když se dvě ženský mydlí v kleci hlava nehlava, že krev stříká na všechny strany, to zrovna moc nemusím. Tady to byly dvě hodiny poměrně nezáživné podívané, které jedním takovým utkáním vyvrcholily. Podívat se na to dalo, ale víckrát to vidět nepotřebuju. Krom toho Halle Berry tady zrovna moc ke koukání nebyla, po většinu filmu jí tvář "zdobí" minimálně jeden monokl. Ta třetí hvězdička je za to, že role se zhostila poměrně dobře, vypadalo to docela věrohodně. ()

BFG2000

Tak nechutně špinavý a depresivní film, se jen tak nevidí. Ale on je díky tomu podání a temnému osudu vlastně nádherný. Perfektní, dokonce bych si troufnul říct i životní výkon Halle a to jak před, tak i za kamerou, kterému skvěle sekunduje tajemná Sheily Atim a prcek Danny. Krásná hudba, super lokace, solidně podané zápasy, tréningy i nepřepálené finále. Úžasný vizuál. Není to film o zápasech v kleci, je to film o těch skutečných zápasech, tak se nenechte zmást!  50% zde naprosto nechápu a jsou úplně mimo. Tak se nenechte zmást ani jimi! Bojím se ale, že někdo, kdo má snadný život, tenhle film nedokáže docenit. ()

Clark_Kent

Halle Berry mám rád od Catwoman. Dobře se na ni kouká, vlastně kouká se dobře na její zadek. Ta trpělivost je tam hodně znát, proto se mi toto drama líbilo a vlastně i motivovalo.  Berry sedla za režisérké křeslo a vykouzlila celkem slušnej i poutavej příběh. ()

Bigfuckman

Klobouk dolů před kočičí ženou! Tu fyzičku v 54 letech jí můžou náctileté slépky závidět. K tomů se chopit ještě režie, to chce fakt silnou osobnost a to krásná Hally opravdu je! ()

frxXx

Taka zbierka znamych filmovych cliche. Az na tie stereotypy proti ktorym sa snazi netflix bojovat - rodovym a rasovym. Ale celkovo to cloveku az tak nevadi, je to celkom stravitelna oddychovka. Co mne vsak osobne  prekaza, su tie "slepe dejove linie", co pridaju deju v danom momente silenu dramatickost no dalej sa uz viac nerozvyjaju ani sa nikam neposuvaju...tak nakonci sa pytam, naco ? ()

Hemlock

Až na tu scénu alá „kapři už se třou” se jedná o koukatelné sportovní drama… Halle Berry už má taky cosik za sebou, takže klobouk dolů za předvedený výkon - škoda jen, že se film odehrával více v kuchyni než v ringu, ale já v tom rozhodně žádný emancipační problém nevidím… ()

Olafsson

Kouk jsem na to hlavně kvůli Valentině Ševčenko. Fight scény byly super, ale jinak je to celkem nuda.  Pokud nejste vyloženě fanda ženského MMA, tak o nic nepřijdete, pokud tenhle film vynecháte. ()

j@hn

No, místo "Jak pejsek s kočičkou vařili multikulti BLM LGBT+ dort" jsem teda čekal něco úplně jiného :-D Ale Catwoman fýza víc než slušná a bylo na ni vidět že musela absolvovat nejeden trénink v ATT nebo u Krona v Bozemanu, Montana. A možná by i pár kol v kleci třeba s takovou Pudilkou (depresivní verze před SBG Irealnd gymem) vydržela :) ()

xxmurphyxx odpad!

Dve hodiny nudy a utrpenia v podaní človeka ženského pohlavia a čiernej farby pleti, ktorý ako herečka s výnimkou Monster's Ball za veľa nestál a na režisérskom poste to je už za úplné hovno. Neviem z akého dôvodu sa táto vyhorená hviezda rokov minulých rozhodla natočiť niečo takéto, ale ak už teda chcela ísť do toho mohla zaplatiť kvalitného choreografa a prenechať hlavnú rolu niekomu talentovanejšiemu a športovo nadanejšiemu, aby sme sa nemuseli v každej scéne dívať na chrbát alebo nohy kaskadérky. Celkom ma to uráža ak si niekto myslí, že som jebnutý na hlavu, že nezistím, čo je real a čo fejk. Tí poloblázni, čo tu ejakulujú nad jej výkonom v jej veku by mali vyhľadať odbornú pomoc. Mokré tričko, päť klikov s výskokom a jeden kotrmelec na kameru dá aj Zeman. Ak niekto čakal aspoň priemerné bojové scény, môže pokračovať smerom ďalej k Segalovkám. Ak niekto čakal športovo/sociálnu drámu bude ako tak spokojný. Za predpokladu, že sa prenesie nad to, že všetky postavy sú tu čierne a biely tu je klasicky len jej agresívny, povaľačský heterosexuálny frajer a súperka zo začiatku a konca filmu, kde na konci vyhrá len pre svoju privilegovanú bielu farbu pleti lebo však tak to je. Celý svet sa spriahol proti čiernym. Ja už mám týchto rasistických sračiek plné zuby, nech už idú do piči s týmto blackwashingom. Samozrejme recenzie od priposratých žurnalistov a kdejakých dúhových lokajov budú do extrému kladné, veď ako by aj mohol byť film od čiernej režisérky o čiernej lesbickej, jej agresívnym bielym priateľom zneužívanej outsiderke zlý. Ale mohol. ()

bonovox

Ďalšia zameniteľná dráma so športového prostredia s predvidatelnym dejom. Klobúk dole pred skvelou fyzičkou H.Berry...v 55 toto zvládnuť...ako režisérka má tiež potenciál. Celkovo za mňa max 60% ()

Sopholojong

Halle Berry sa v tych ciernych "spandex" elastakoch v zaverecnom MMA suboji stava novou "cameltoe queen". Pri vyhlasovani vitaza jej "ju" riadne vidiet. Inak ale nic zaujimave k videniu. Len v poslednom case lahku, televizne posobiaciu, typicku bachorku od Netflixu o stratenej bojovnicke, jej stratenom synovi a znovunachadzani stratenych hodnot. Halle Berry ako reziserka uz radsej nie, ako herecka "velice" ano. ()

DarkViper

Celou dobu čekáte, na něco co nepřijde snažit se napodobit rockyho finiš, tady opravdu nezabralo... Kdyby oproti tomu na konci šampionce, utrhla patu bylo by to hned o 2 hvězdy víš. Dialogy nuda, zápletka nuda, lezby scéna nuda, fight nuda... dávám 20% jen kvůli fyzické kondici Halle Berry ve svých 55 letech znamenitý výkon. ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)