Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

Pavlis.xxx

Trailer mě nalákal, ale nečekal jsem zázraky jen dobrou zábavu, kterou jsem v pár momentech dostal. Bohužel jen v pár momentech. Dalo se z toho vyždímat daleko daleko víc. ()

Jindra_S

Trailer navnadil, ale bohužel, samotný film mne zklamal. Po technické stránce není co vytknout, ale jinak je tu opět nic neříkající klasický béčkový scénář, který by v 80-kách nevadil, ale dnes už to tu bylo tolikrát ... A navíc vyhovění současné politické korektnosti nedává moc možností empatie s hlavní hrdinkou - to ještě umocněno jejím rapováním, které, pokud rapování nemáte zrovna v oblibě a nějak extra jej neuznáváte, působí prostě hloupě. (Nahoď slovo (Antibiotika) - vytvořím sloku s tímto slovem - Wau! ()

user1982

Nápad dobrý, spracovanie tiež, efekty v pohode, ale tej tmy čo tam bolo mi už lezie aktuálne na nervy. 5 ľudí sa rozpráva, z toho 4ja čierny. Ako seriózne teraz bude v každom filme už prevaha čiernych? Nie som rasista, ale common! ()

Kaschul

Akční béčko co má nápadité akční scény, pěkné visuální efekty a pořád se tam něco děje. Ale jo, když vypnete mozek, dá se na to koukat. ()

PMU

Nuda nuda šeď šeď.. Prostě mě to nevtáhlo do děje. Mdlé a bohužel málo uvěřitelné herecké výkony. Bídná hudba. Pár kamerových záběru super, jinak bída. Scénář takový nemastný neslaný. Jsem zklamaný. K tomu tragický český dabing některých postav.. absolutní hnůj. ()

Majo.evans

Akcia,efekty,herci celkom fajn ale inak nič čo by sme ešte nevideli.Béčkové ale rýchlo to odsýpa,nenudil som sa.Taká akčná jednohubka. ()

Zaks

Nablýskaný vizuál už v dnešnej dobe tak neohúri, dôraz vo filme by mal byť aj niekde inde. V tomto scifku sa však vyplytval celý rozpočet len na efekty a platy známych hercov, zvyšok sa stráca v šedivej priemernosti. ()

LUIGISde

Dobrá myšlienka a Jamie Foxx je tu úplne topp. Myslím si že do budúcna môžme očakávať ďalšie výborné tituly spojené s ním. Film je dobrý, akčný ničím otravný. Dej: Americká vláda vyrobila drogu pre super vojaka- nehovoril som, že oringinálna myšlienka ale dobrá- a samozrejme, testujú to na úbohom americkom ľude, ktorý to do sebá pchá dobrovoľne ale je tu Jamie s Gordonom-Levitom aby ich od toho zachránili. Dej: po užití drogy sa človek stane presne na 5:00 silný, často nezraniteľný a ovlplýva špecialnymi schopnosťami prevdzatými genetickou modofikáciou od zvierat alebo iba vybuchne. Také tipos Bingo. Film je fajn. 70% sedí ()

pecolik

Nejvíc mi na US filmech poslední doby vadí ta povinná rasová korektnost. Už od prvních minut tím pádem máte postavy podle rasy rozdělené na hodné a zlé a je jasné kdo přežije a kdo umře. Ale propadák to není. ()

majorzeman13

Skvělý Joseph Gordon - Levitt i Jamie Foxx. Akce je fajn,prima.Vizuál a triky taky nejsou nejhoší.Takže za mne slušný,solidní filmeček. Horší je to potom se scénářem,dialogy........ ()

Booxtronic

Za mě skvělý, neotřelý nápad, který sice šel rozhodně zpracovat o poznání lépe, hlavně co se týče propracovanosti postav, ale jako akční sci-fi rozhodně neurazí. Vůbec bych se nezlobil, kdyby si filmaři odpustili klasická klišé typu: "Zůstaň tady a hlídej." "To ani náhodou," ale to už asi k filmům tohoto druhu patří. Co se mi opravdu hodně líbilo, byly efekty, kterými tvůrci nešetřili a to je dobře. ()

Andrew88cz

Pro mě je toto zatím překvapení roku... Za mě dost podhodnocený akční film, který má parádní vizuální scény, poměrně zajímavý děj, ač je trochu stereotypní a snadno odhadnutelný, ale tak nějak mě film i přesto oslovil natolik, že si ho určitě zase rád někdy pustím znovu. (8/10) ()