V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi. (Netflix)

bonovox

Veľká pecka...Španieli natočili poctivú akčnú jazdu s neskutočným hlavným hrdinom, ktorý v ceste za pomstou seká všetkých hlava nehlava. Nebyť niekoľkých dejovych zbytočnosti bolo by to za 5... ()

Saxos

Revenge, kdy “hodný” zabiják a mafián s podporou své nevlastní sestry a náhradního syna, zabijí zlé mafiány a zabijáky s kterými předtím táhnul. Klady: celkem vyvážený a jednoduchý příběh; mlátičky jsou slušné bez zbytečného přehánění nesmrtelnosti; když dostanu francouzákem do ksichtu, tak mě chuť na pokračování v boji  musí přejít; vynechání zbytečných autohoniček i kompletního zničení všech ulic města. Zápory: po předchozích bitkách jsem otlučený, jak píšťalka k tomu postřelenej a zbytečně přistoupím na férovku, to určitě; ono těch férovek je tam až moc. Stopáž tři jedničky, tak to bude za tři hvězdičky. Závěr: doporučuji. ()

bigmatko

to že Netflix vie prekvapiť filmovou produkciou výrazne negatívne som si už zvykol. O to väčšie potešenie Vám potom prinesie keď sem tam poskytnú film z nečakane dobrým príbehom, hercami a prepracovanými choreografiami. Xtremo má štýl Stathamovskej školy a hlavný hrdina je najväčším prekvapením. Španielská produkcia je na Netflixe dostupnom v našich končinách pomerne dosť zastúpená a tentoraz ponúkla akčnú chuťovku, ktorá pobaví. ()

vinducha

Parádní akční jízda Barcelonou od začátku do konce , hlavní hrdina Max tedy vypadá přesně jako ňouma Alan z Dva a půl chlapa , to je snad jediná záležitost , kterou bych tomu filmu mohl vytknout, jo a ten souboj katanama , tak ten mi přišel choreograficky jako z čs. televizní pohádky z 50. let , toť z mínusů vše.  Jinak co je třeba vyzvednout , akce , střílečka , bitka a to stále dokola . Pobavilo například použít jako smrtelnou ruční zbraň  opěrku hlavy z autosedačky , to jsem jinde ještě opravdu neviděl , velice silné 4 hvězdy , líbilo , nenudilo... ()

Lesazrk

Španielska verzia Johna Wicka. Film by si možno aj zaslúžil lepšie hodnotenie keby ho tvorcovia zbytočne nepretiahli do takmer dvoch hodín. ()

Sopholojong

Solidne kontaktne suboje a headshoty, charizmaticky kladas, ktory ale nema co hrat. Sterilna atmosfera, divny zaporak (vyzera ako azijska verzia Van Dammeho) a stokrat osuchany koncept "zabili ste mi syna, idem si pre vas" v hlupom spanielskom becku, len o centimeter lepsom ako nedavny Van Dammov The Last Mercenary (to bolo aspon nadhladovo prdacke). 5/10 ()

futislav

Takový trochu hůře udělaný John Wick. Ale tento film má jedno plus - dá se na něm vysvětlovat adeptům tvorby akčních filmů, jakých chyb je potřeba se při natáčení vyvarovat. Jenom namátkou uvedu oblíbenou chybu, kdy se někdo snaží krýt tělem soupeře proti 9mm magnum. Je to úplně zbytečné, neboť střela pokračuje téměř nezměněnou rychlostí i za tělem. Když někoho trefíte z pistole, zcela jistě nepoletí dva metry dozadu. Když někoho fláknete francouzákem přes hubu, tak se určitě nezvedne a nebude s vesele ozubeným úsměvem pokračovat v boji. S průstřelem nohy se fakt kopy dělat nedají, tedy pokud nechcete někoho rozesmát, že jste se počůral bolestí. Když schytáte deset ran na solar a žaludek, zajde vám chuť na nějaké další opičárny. Po kopu do hlavy prostě lehnete, ani se nehnete. A tak dál. Pamatujte si, že ŽÁDNÁ pistole větší ráže nemá v zásobníku čtyřicet nábojů a ani z jedné automatické zbraně nemůžete střílet deset sekund v kuse, tedy kromě gatlinga nebo kulometu. Běžným nožem nikoho v kožené bundě se zipem jen tak nerozpářete. Když vás někdo trefí zblízka třemi zásahy z pistole, neběháte za dva měsíce jako zajíc a netrénujete kick box. Ležíte v nemocnici a prosíte sestřičku, ať vám donese něco jiného místo toho hnusného čaje. Když hlavní hrdina vytáhne nůž, rázem zmizí z kapes všech padouchů všechny střelné zbraně. A tak by se dalo pokračovat ještě dlouho. Ty chyby jsou tam snad všechny a dal by se z toho sestřihat instruktážní film s názvem "TAKHLE NE". ()

Pavlis.xxx

Hrozně klišoidní film, za to akce je tu víc než slušná. Jasně je to zase ten typ akce, kde padouši nabíhají jeden po druhém na jistou nacvičenou smrt, ale je to svižné, nápadité a některé souboje vypadají prostě skvěle. Bohužel po stránce příběhu a nějaké logiky to vázne. Musel jsem si položit otázku jestli hlava nebo srdce a hlava vyhrála, takže jen silné 3 * , ale rozhodně doporučuji shlédnout tohoto španělského Wicka. ()

mdf

Parádní thriler,který souboji opravdu nešetří a krví taky ne.Příběh je sice klišé,nějaké nelogičnosti a chyby,tam jsou,ale to na výsledku nic nemění,že i španělé,chtějí mít nějaké své akční hrdiny. ()

jethrotull

Do casu 1:20 som to este akosi zvladal s prizmurenymi ocami,ale potom to uz islo absolutne dolu vodou do sraciek.Hajzla co jej skoro zabil brata zrazi autom,ale v pohode len odkopne zbran a ide dalej,nie aby ho zabila i ked sa na to chysta 2 roky.Japoncici pribiehaju po jednom ako na porazku a hlavny hrdina ich ockuje ako blbcov proti korone.Proste tupost a ubohost co sa hra na akcny film. Spanieli nech sa radsej venuju vyrobe dobreho vina a konaku miesto tocenia takychto sraciek. ()

ricardo2803

Vcelku zajímavý akčňak tentokrát ze španělské produkce s lehkým nádechem asijské kultury. Dobrá choreografie u bojových scén, trochu mi vadila "klišovitost", ale to bude tím, že nejsem moc velký fanda akčních filmů. Nicméně vidět se to dá. Průměrný průměr - 3 hvězdičky. ()