Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa Remivsremi k tomuto seriálu (34)

Úvod (2020) (S01E01)

Výborná ukázka toho, co se dá od seriálu očekávat. Střet dvou rozdílných realit. USA v ENG. Ted je navíc extrémně pozitivní člověk. Což může potenciálně představovat otravnou postavu, která neumí fungovat s všední realitou. Bude záležet na tom, jak se vypořádá s negativními vlivy. Kontrast angličanů a američanů je zábavný a přinese hromadu vtipných situací, když se správně využijí. Od první minuty víte kam ten hlavní příběh asi povede, ale to zatím neberu jako negativum, Překážet a podpásovek tady bude nejspíš dost a je pouze na tvůrcích jak se s tím poperou. Úvod mě ale naplnil očekáváním. ()

Keksy (2020) (S01E02)

Ted je opravdu výborný kouč, protože se snaží svůj tým pochopit a v kabině vytvořit pozitivní atmosféru, která pochválí místo aby zatracovala. Pod nohy mu ale budou létat klacky ze všech stran. Jak se s tím vypořádá? ()

Trent Crimm: The Independent (2020) (S01E03)

Baví mě to stále více a více. Někdy prostě potřebujete nechat prostoupit světlo do svého života, a to se v tomto případě jmenuje Ted Lasso. ()

Pro děti (2020) (S01E04)

Oka, úplně tomu seriálu propadám. Tohle jsem tak neskutečně potřeboval. Ta energie, pozitivní vliv, skvělé postavy, přirozenost všech zúčastněných. Klobouček. ()

Vypálené plavky (2020) (S01E05)

Jej, konečně vidíme rodinu a taky pořádné trable. Stále jedeme na silné vlně, a zdá se, že se jen tak nezastavíme. ()

Dvě esa (2020) (S01E06)

Zoceleni, nacházení cesty k jednotlivcům a překážky na cestě za vítězstvím. Další mix pořádně nařachaného koktejlu. ()

Ať žije Rebecca (2020) (S01E07)

Další úžasná epizoda. A Ted ukázal, že není jen divný stroj plný optimismu, ale člověk, který prožívá slasti i strasti a reaguje na ně realisticky. ()

Samé omluvy (2020) (S01E09)

Vývoj postav je úchvatný a nepřestane mě udivovat, jak přirozeně zde funguje. ()

Naděje tě zabije (2020) (S01E10)

A je tady završení úžasné první řady. Z výsledku se dá vytěžit hromada výborných nápadu pro pokračování. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá sezóna přinesla trochu změny do celého konceptu. Upozadila tu někdy až do očí bijící pozitivní a neutuchající auru dokonalosti Teda. Dokonce ho na mnoha místech upozadila zcela. Prostor dostaly vedlejší postavy a tuto šanci chytily za pačesy. Přišel čas na emotivní chvíle, kde nechyběly slzy a trocha trudomyslnosti. A seriálu to nijak neubralo, řekl bych že ho to mnohem víc obohatilo. Závěrečné tři epizody byly neskutečné a rád se k nim budu vracet v nadcházejících letech i několikrát do roka. Nemůžu se dočkat Season 3. ()

Sbohem, Earle (2021) (S02E01)

Nečekaný začátek a možná trošičku jiný než první sezóna, ale pořad je to hravé i zábavné. ()

Levandule (2021) (S02E02)

Oka, závěr se situací v týmu pořádně zamíchá. ()

Udělat tu nejsprávnější věc (2021) (S02E03)

Druhá řada je pojatá nepatrně jinak. Ted Lasso není tím největším středobodem. Prostor dostávají i jiné postavy a tím pádem i jejich pohled a příběh. Zatím to naštěstí nepříští celkový dojem, neboť i ostatní mají dost zajímavé podhoubí. ()

Koleda (2021) (S02E04)

Rodinná nálada až na půdu. ()

Duha (2021) (S02E05)

Roy a jeho mluva vždy potěší. ()

Znamení (2021) (S02E06)

Epizoda, kde se do dění zapojili úplně všichni. Paráda. ()

Hlava (2021) (S02E07)

Je vždy dobré vidět, když Ted předvede i negativnější stránku své povahy. Byla by taky škoda kdyby z Wonder Boye vyrostl Arogant Man. ()

Man City (2021) (S02E08)

Děsivý začátek, vtipný barber moment, super rande, Roy a jeho Oi je vždy perfektní, dobře zvládnutý zápas, poodhalení Tedové minulosti a fajn konec. Vydařená epizoda. ()

Beardův večer (2021) (S02E09)

Okej, tohle bylo experimentální a nejsem si jistý, co se doopravdy stalo a co ne. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů