Ted i doktorka Sharon si uvědomí, že budou muset dospět k nějakému kompromisu. Tým se připravuje na semifinále a nervozita stoupá. (Apple TV+)

oasismanik

Z väčšej miery vážna a silná epizoda, problém mám len s tým, že ja to Sudeikisovi neverím, nech sa snaží akokoľvek. Celkovo mám problém s tou vážnou tvárou tohto seriálu, k žiadnej postave som si počas tých 30 minútoviek nevytvoril taký vzťah, aby mi na tom nejako záležalo a radšej by som sa iba bavil. Ale za oasis, Keane a Rex Orange County dám 4... ()

Free_player

No musím teda říct, že jsem dost znechucený. Ta seznamková zápletka etnicky odlišného 21letého kapitána Sama a majitelky klubu je dosti otravná. Do teď byla druhá řada hodně slušná, vtipná a spíš ryze fotbalová. Tohle se fakt nehodí. Cpát na sílu všude kam se člověk podívá tyhle rasové klišé je opravdu mor. V jakým vesmíru by se tohle stalo ? Hlavně, že každého  postava Sama okouzlí svým opravdu slizkým úsměvem a ještě tím zastaví těžební společnost ve své vlasti odkud pochází. To člověka prostě nutí srazit tomuto i předchozímu dílu hodnocení.  I když jsem už dost skeptický tak snad budou příští díly lepší. ()

Trevor

Pokračovanie v šírení rasizmu, podprahovým vnímaním bolo postarané o to aby si ľudia mysleli aký dokonalý vzťah so svojimi deťmi majú černosi a aký skvelý butterfly (d)efekt  predviedli zatiaľ čo biely Ted je rozvedený, biela majiteľka klubu je rozvedená a biely asisent si so svojou manželkou nerozumie. Návšteva Tartaa staršieho tento liberálny novodobý fašizmus už iba podčiarkla. Pochopiteľne na druhej strane útechu nachádzajú títo ľudia iba v náručí afroameričanov a nezabudlo sa ani na šikanu na školách. Najnovšie hipsteri bez štipky inteligencie z českého Netflixu po vzore svojich veľkých neonacistických bratov spoza veľkej kaluže chrlia jednu nadávku za druhou v seriáloch pre vytretú budúcu generáciu a tak to čo bolo donedávna konšpiráciou je realitou. Čo sa týka dejovej línie celkom to ušlo a potešil aj reálny výsledok Manchestru Shity proti kryštaľovému palácu alias Richmond AFC. ()

• Roli rozhodčího si v zápase zahrál skutečný ostřílený rozhodčí z Premier League – Mike Dean. (ArsenalEagle)