Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Hugho

Veľmi príjemný seriál o optimistovi vo svete cynikov v prostredí najlepšej futbalovej ligy sveta. Komédia vlastne ani nie tak o futbale, ale o sile pozitívneho myslenia aj v situáciach nie moc príjemných a prajných. Výborný scenár zabezpečil, že Ted nevyzerá ako optimistický blbec a umne pracuje s kontrastami US-GB, šport-nešport, pracháči-bežní občania, bieli-nebieli a tak ďalej . Nevyhýba sa ani "povinným moderným" témam a problémom , zobrazuje ich však veľmi inteligentne a s mierou. Keďže je to v podstate pozitívne ladená moderná rozprávka, v značnej miere s nami EMOCIONÁLNE MANIPULUJE, ale robí to sakra DOBRE, posledný diel 3. série je toho krásnym dôkazom! Poteší občasná prítomnosť futbalových osobností (Thiery, Pepe...).    Spoiler - séria v podstate začína a končí guľami :-). ()

Natt

3tia seria je  ......!!! spoiler!!!   ...rozlucka. Ale prve 2 serie. To je to co kazdy clovek potrebuje. Ne/dokonale dobro... fantasticky serial o obycajnej veci .. žime ;) Este raz clovek co cita dnesne spravy , a potom si pozrie tento serial, je ako ked sa clovek umyselne spali na slnku a potom sa natrie vychladenym patheolom a ak je pivar , tak si da jedno vychladene ;) ()

Stingray

Tohle sledovat mi dělá fakt dobře! Jako fanouškovi fotbalu a jako fandovi “feel good” filmů a seriálů! To je fakt balzám! Roye Kenta do každý místní talkshow o fotbale!😀😀 ()

indos007

Ted Lasso se pro mě stal srdcovou záležitostí hned po konci první série, děj mě tak neskutečně zaujal, že jsem celou show viděl ani ne za týden a musím říct, že lepší seriál z fotbalového prostředí jsem ještě neviděl. Herecké výkony byly naprosto famózní a musím říct že Jason Sudekis je pan herec. Srdceryvný konec třetí série způsobil, že mi i slza ukápla (a to se neděje moc často) a teď jen nezbývá nic jiného než "Believe" v další možnou sérii. ()

hujerita

Neskutočne som si tento seriál užil. Všetky tri série na jeden ťah. Malo to aj svoje slabé chvíľky, ale prosto parádna jazda. Za mňa, ako fanúšika, Roy Kent je best a jeho Fuuuuuuu...k je Amazing.  Parodia Zlatana je mňamka. Fakt premýšľam kde sa mi niekto, alebo niečo nepáčilo, ale nenachádzam. Za mňa 120% ()

tehol

nejhorší na tom je, že se to tváří, že je to o fotbale, akorát že s profi fotbalem to nemá společného vůbec nic.. kdyby se to nebralo vážně, tak by se to dalo zkousnout, ale takhle fakt ne. to hodnocení je hodně nadhodnocené, i mezi feel-good seriály. průměrná pohádka. ()

stuj

Série 01: Příjemná pohádka s ještě příjemnějším originálním hlavním hrdinou. Problém ale je, že ta pohádkovost z toho čiší až moc. Miloučká oddychovka. Optimismus hlavního hrdiny je ovšem tak nakažlivý, že původní tři hvězdičky měním na 4. A jsem zvědav na další sérii. Série 02: Originalita první série se vytratila a sklouzlo to k vztahovému seriálu. Díky bohu za možnost zrychleného přehrávání. Škoda. Série 03: Zpočátku závan čerstvého vzduchu s novou vtipně napsanou postavou (Zava), když se ale ta vytratí, je to sešup zpět ke stylu druhé série. Řeší se jiné postavy a Ted Lasso je v pozadí. Navíc agitka v podobě migrantů mi přijde hodně na sílu plus gay záležitosti se (doufám) v dnešní době už taky nemusí takhle okatě řešit. Inu co, třetí série chce být i výchovná. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů