Ajťák David Srovnal je mimoň, o chataření neví nic a rozhodně by se neměl stát náčelníkem osady... V Záhoří začíná nová sezóna, ale chaty přes zimu někdo vykradl a náčelník osady se pohřešuje, stejně jako Rubalovi (R. Holub) miláčci Milena s Romanem – což nejsou děti ani psi, ale motorovka s křoviňákem. Chaos v osadě zachrání snad jen volba nového náčelníka. (Česká televize)

dew odpad!

Zklamání na celé  čáře....nechápu jak se toto  mohlo Petru Kolečkovi přihodit ....děj  o ničem, dialogy dalece za mírou snesitelnosti, herci v rolích vyloženě toporní, nejhorší ze všeho je do očí bijící  trapnost Pavly Beretové.... jediná dívatelná je Ivana Chýlková... ()

Takaru

Příjemné a milé prodloužení právě skončených prázdnin. Nebylo nic, co by mi vysloveně vadilo, snad jen arogantní postava policisty Majera, tedy hlavně to poslušné chování všech ostatních postav, shromáždění na povel atd., normální Čech by toho blba poslal do řiti, ale tak trochu si říkám, že to asi skutečný polda nebude a čekám nějaký překvapivý vývoj. Slušný rozjezd a uvidíme, kam se to celé bude ubírat. Čtyři hvězdy pro začátek ()

Tom68

Rozjezd slabší, ale v průběhu prvního dílu to chytlo docela vtip (policista s houkajicim megafonem, scéna se sýry, sekání dřeva) a snad i jakousi romantiku a atmosféru. Dám tomu šanci a lehce přidám na čtyři hvězdy..., i když to zřejmě bez Prušinovského nepůjde tak snadno... ()

Johny44

Jedna hvězda, za jedno zasmání. Jinak nekonečné čekání, na další zasmání, které se proměnilo na dlouhé čekání, až se konečně objeví závěrečné titulky. Baví mě komentáře, že další díly snad budou lepší. Občas se seriál skutečně rozjede. U tohoto, tak jak je to nastavené, nic takového čekat nelze. Svědčí o tom fakt, že v podstatě zajímavý nápad s vykradením chat autoři zabili a vůbec nevyužili potenciál, který tato zápletka nabízí...Bohužel další šanci už nemají, protože jiná zápletka  tam není. ()

milos.bradik

Tak první epizoda mělo být asi jen seznámení s postavami, ale když mezi mužskými postavami není nikdo normální a navíc ještě Chýlková je taky jako parodie na ženskou, tak to opravdu nestojí za nic i když tam obsadili výborné herce. Kolečko bez Prušinovského na to prostě nemá ani omylem. Jsou výborní jako dvojice (Trpaslík, Most!), ale sám Kolečko to prostě nezvládl. ()

absurdian odpad!

Někdo tu zmínil Dva písaře. Jo, to je úžasný kontrast, co kdysi dokázala naše TV natočit a to, co umí vyprodukovat teď. Tak neskutečnou prvoplánovost a trapnost vtipů aby člověk pohledal. No... ehm... vtipů... vlastně jo, vtipů, ale na úrovni druhé třídy ZŠ. To se fakt nedá. ()

davidh76

Ja myslim, ze na uvod v pohode. Jsem zvedavy na dalsi dily a ocekavam, ze uz budou jen lepsi. :-) Postavy ok, pro komedialni serial zajimave rozprostreny. Ostatni recenzeti, zda se ocekavali severeskou detektivku s tajemnymi zakoutimi lidskych dusi. :-) Radek Holub zatim vevodi Tohle byl jeho dil. Kolecko to ma po Mostu slozitejsi. 13ti dilny serial s 50ti minutovou stopazi dilu je uplne jiny televizni utvar. Ostatni asi ocekavali Most 2, a ze to Kolecko s Bajgarem napali hned v prvnim dilu a ve 13ctem uz chatari budou v Dombasu kosit s Holubem Rusaky. ()

Cacorka_eliz odpad!

Humor Petra Kolečka už je opravdu nevkusný a hlavně nefunkční. Postrádá inteligenci, vkus a jakoukoliv estetiku. Na Petru Nesvačilovou už se opravdu nedá dívat. Sympaticky působí naopak Beretová a Vaculíková a slušně to také zachraňuje obsazení Myšičky a Holuba. Bohužel to nemá žádnou výpovědní hodnotu o chataření a vůbec celé situace a příběhy z osady jsou zcela liché, nepravdivé a hloupé. Považuji to za vůbec nejhorší hraný projekt ČT tohoto roku. Česká televize a její tvorba je opravdu VE VELMI KRITICKÉM STAVU! ()

Beat83 odpad!

Ten první díl byl hrozný, měli by jej stornovat a přetočit. Další díly už jsou o něco lepší, což se docela divím. ()

RiMM

Teda blbosť jak hovädo, ale zase napriek ľahkosti sa človek uvoľní a dá sa pobaviť. Uvidíme v ďaľších dieloch ako sa bude vyvíjať. Zatiaľ lepší priemer ()